Profesjonalny kostium Darth Vadera

Darth Vader, Dooku, Darth Maul, Imperator
http://forum.501stsithlords.com/
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Skrzat
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 1105
Rejestracja: 09 wrz 2009, 0:00
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Profesjonalny kostium Darth Vadera

Post autor: Skrzat »

Podobno wielkie umysły myślą podobnie więc na twoim miejscu nie wykluczał bym takiej opcji ;)
Bojkot. Przestaje używać przecinków.
Szefie ostatni szpadel stracił moc przerobową.
Awatar użytkownika
MrFett
Polish Garrison Retired
Posty: 1286
Rejestracja: 23 lut 2010, 8:02

Re: Profesjonalny kostium Darth Vadera

Post autor: MrFett »

A teraz małe porównanie - hełm z czasów mojego zgłoszenia do 501st i hełm dzisiaj .
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A MrFett to DRILL you sir...
Awatar użytkownika
Gordon Sacrilegist
Posty: 58
Rejestracja: 29 sty 2011, 15:45
Lokalizacja: Świebodzice
Kontaktowanie:

Re: Profesjonalny kostium Darth Vadera

Post autor: Gordon Sacrilegist »

jeszcze tylko zdjątko Vadera w całości i będzie bosko ;)
Obrazek
I'm Satan I can do what I want
Awatar użytkownika
Nero
Polish Garrison Retired / Eagle Base
Posty: 1942
Rejestracja: 19 sty 2009, 8:36
Lokalizacja: Ząbki

Re: Profesjonalny kostium Darth Vadera

Post autor: Nero »

jak wstępowałeś to nie miałeś oczu? :shock:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
MrFett
Polish Garrison Retired
Posty: 1286
Rejestracja: 23 lut 2010, 8:02

Re: Profesjonalny kostium Darth Vadera

Post autor: MrFett »

Oj....nie włożone soczewki jeszcze na zdjęciu...:P
Obrazek

A MrFett to DRILL you sir...
Amy Dala
Posty: 2
Rejestracja: 21 kwie 2011, 1:50

Re: Profesjonalny kostium Darth Vadera

Post autor: Amy Dala »

MrFett pisze:Tak postanowilem sobie zauważyć ze kolega SWATowy Vader po prostu krzywdzi ta postac

Obrazek

Lewy belt box do gory nogami , a jak spojrzymy na chestbox to jest obrocony o 90 stopni (jak to w ogole da sie tak zalozyc) -coin sloty po lewej stronie i pionowo ...

Nie wiem naprawde jak mozna nie umiec wlasnego kostiumu zalozyć
Ej,panowie...Nie mówię,że nie macie racji-faktycznie,elementy przy pasku są odwrócone.Chciałabym jednak nadmienić,że po pierwsze-mało który laik to zauważy,po drugie-czemu tyle jadu? Proszę,nieco wyrozumiałości! Krzywdzi postać? Nie pomalował się wszak na różowo! To tylko mała pomyłka. Po trzecie-jeśli już chcecie krytykować kogoś,to róbcie to temu komuś w twarz,albo przynajmniej dajcie szansę obrony. Po czwarte-jest mała rotacja,niewielu jest panów którzy pasują wzrostem na Vadera,więc co jakiś czas osoba nosząca jest po prostu niedostępna,ktoś ją musi zastąpić-a to oznacza,że może się pomylić przy zakładaniu,mając ten strój po raz pierwszy na sobie.

Mniej agresji proszę :) cieszmy się razem z tego że mamy takie fantastyczne uniwersum które nam ubarwia życie,nie zamieniajmy tego w walkę 'kto lepszy'

Panna Vader (tak,jestem córką SWATowego Dartha Vadera,jak również kuzynką Maula,siostrą Luke'a i Anakina oraz siostrzenicą mistrzyni Fay.)
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3752
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Re: Profesjonalny kostium Darth Vadera

Post autor: faultfett »

Amy Dala pisze:Ej,panowie...Nie mówię,że nie macie racji-faktycznie,elementy przy pasku są odwrócone.Chciałabym jednak nadmienić,że po pierwsze-mało który laik to zauważy,po drugie-czemu tyle jadu? Proszę,nieco wyrozumiałości! Krzywdzi postać? Nie pomalował się wszak na różowo! To tylko mała pomyłka. Po trzecie-jeśli już chcecie krytykować kogoś,to róbcie to temu komuś w twarz,albo przynajmniej dajcie szansę obrony.
Witamy na forum :)
.
Rozumiem, że bronisz swoich bliskich, natomiast apeluję o trochę dystansu ;)
Po pierwsze, w zacytowanej wypowiedzi nie ma jadu ani agresji, jest to po prostu stwierdzenie faktu. I jakoś nie bardzo rozumiem, po co (ani w jaki sposób) ktoś pragnący wyrazić swoją opinię na temat dostępnego w Internecie zdjęcia miałby o niej informować bezpośrednio zainteresowanego, tym bardziej, że jego tożsamość ani kontakt do niego nie zostały wyraźnie wskazane, o ile się nie mylę... :)
Co do laików i ich opinii - owszem, masz rację, natomiast (i nie chcę, żeby zabrzmiało to jak zarozumialstwo) Legion 501 zrzesza fanów z założenia dysponujących w miarę szeroką wiedzą na temat tworzonych i noszonych przez nich kostiumów, co niejako automatycznie wymusza dostrzeganie błędów, na które z zasady nie możemy sobie pozwolić (chociaż nam też zdarzają się kostiumowe wpadki).
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Awatar użytkownika
Nero
Polish Garrison Retired / Eagle Base
Posty: 1942
Rejestracja: 19 sty 2009, 8:36
Lokalizacja: Ząbki

Re: Profesjonalny kostium Darth Vadera

Post autor: Nero »

Amy Dala pisze: Panna Vader (tak,jestem córką SWATowego Dartha Vadera,jak również kuzynką Maula,siostrą Luke'a i Anakina oraz siostrzenicą mistrzyni Fay.)
A ja mężem Padme.
Pozdrawiam.
Obrazek
Obrazek
Amy Dala
Posty: 2
Rejestracja: 21 kwie 2011, 1:50

Re: Profesjonalny kostium Darth Vadera

Post autor: Amy Dala »

Witamy na forum :)
.
Rozumiem, że bronisz swoich bliskich, natomiast apeluję o trochę dystansu ;)
Po pierwsze, w zacytowanej wypowiedzi nie ma jadu ani agresji, jest to po prostu stwierdzenie faktu. I jakoś nie bardzo rozumiem, po co (ani w jaki sposób) ktoś pragnący wyrazić swoją opinię na temat dostępnego w Internecie zdjęcia miałby o niej informować bezpośrednio zainteresowanego, tym bardziej, że jego tożsamość ani kontakt do niego nie zostały wyraźnie wskazane, o ile się nie mylę... :)
Co do laików i ich opinii - owszem, masz rację, natomiast (i nie chcę, żeby zabrzmiało to jak zarozumialstwo) Legion 501 zrzesza fanów z założenia dysponujących w miarę szeroką wiedzą na temat tworzonych i noszonych przez nich kostiumów, co niejako automatycznie wymusza dostrzeganie błędów, na które z zasady nie możemy sobie pozwolić (chociaż nam też zdarzają się kostiumowe wpadki).
Nie chcę zamieniać wątku w piaskownicę,więc napiszę tylko tyle; a)wyrażenia 'krzywdzi postać' i 'jak można nie umieć własnego kostiumu założyć' są po prostu mocno niesympatyczne.
b)Co do opinii na temat zdjęcia-to była wyraźnie opinia na temat NOSZĄCEGO strój i jego umiejętności zakładania go,a nie samego stroju,więc było to nie na miejscu.I tyle.
c)wiem,że 501 zakłada że stroje muszą być ortodoksyjnie dokładne z filmowymi (i fajnie,jesteście na jakimś punkcie zakręceni,ludzie bez pasji to inwalidzi 2. grupy) ale my SWATowcy jesteśmy bardziej nastawieni na zabawę tym co robimy.Dziecku w szpitalu nie zależy na tym,że chestbox jest przekręcony,tylko na tym że przyszedł taki wielki czarny stwór z czerwoną jarzeniówką,z którą można sobie strzelić zdjęcie :)
Pozdro i miłego dzionka ;)
Awatar użytkownika
Lady Sandman
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2053
Rejestracja: 20 kwie 2008, 23:22
Lokalizacja: Warszawa
TKID: 8701

Re: Profesjonalny kostium Darth Vadera

Post autor: Lady Sandman »

Amy Dala pisze:my SWATowcy jesteśmy bardziej nastawieni na zabawę tym co robimy.
Ciekawa sprawa, bo my też :wink: Po prostu przykładamy większą uwagę do tego, czy postać z Gwiezdnych Wojen wygląda jak żywcem wzięta z Gwiezdnych Wojen :wink:
Amy Dala pisze:Dziecku w szpitalu nie zależy na tym,że chestbox jest przekręcony,tylko na tym że przyszedł taki wielki czarny stwór z czerwoną jarzeniówką,z którą można sobie strzelić zdjęcie :)
Heh cóż można powiedzieć na taki argument :) Równie dobrze można przyjść w zbroi z kartonu ;)
IS 8701 - Aleksandra 'Lady Sandman' Świst
IV 2008 - IV 2014, V 2019 reboot
Awatar użytkownika
MrFett
Polish Garrison Retired
Posty: 1286
Rejestracja: 23 lut 2010, 8:02

Re: Profesjonalny kostium Darth Vadera

Post autor: MrFett »

Może wypowiem się jako ten jadowity :] Po pierwsze - dla dzieci i zabawa to nasze ulubione argumenty. Pozwolę sobie zacytować regulamin
"# Celem S.W.A.T. jest wsparcie organizacji charytatywnych oraz bezinteresowny udział w akcjach promujących i prezentujących świat wykreowany przez George’a Lucasa w filmach z cyklu „Star Wars”.
# Powyższy cel stowarzyszenie realizuje poprzez:

1. Obecność w strojach wzorowanych na kostiumach postaci z filmów oraz występy artystyczne.
Skoro zakładacie ,że prezentujecie świat wykreowany i staraliście o zgodę o LFL o Star Wars w nazwie to szanujcie sami to co robicie.

Druga sprawa - nie krytykuje kostiumu bo jakie mam do tego podstawy ?Sam się tak nie założył przecież. Jeżeli nie umiem "odgrywać danej postaci" to tego nie robię ,a jeżeli się nie umie założyć zawsze ktoś może pomóc - jeśli nikt nie zwraca na to uwagi to jest moim zdaniem niedbalstwo. Idąc obok pięknego domu gdzie ktoś zrobił krzywy płot z każdą sztachetką inne długości mam chyba prawo stwierdzić ,że całość wizerunku została pokrzywdzona w jakiś sposób- to taka off topowa analogia.

A co do stwierdzenia o laikach - co jak co ,ale Darth Vader jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci na świecie - zarówno jeśli chodzi o gwiezdne wojny jak i świat filmu- uszanujmy to trochę.

Bottom line - stwierdzenie ,że ktoś nie umie założyć kostiumu nie jest naprawdę czymś obraźliwym.
Obrazek

A MrFett to DRILL you sir...
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Re: Profesjonalny kostium Darth Vadera

Post autor: TD-1408 »

Co myślicie o tym hełmie? Od jakiegoś czasu jest już w PL :) Wersja ESB , oczywiście 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
Nero
Polish Garrison Retired / Eagle Base
Posty: 1942
Rejestracja: 19 sty 2009, 8:36
Lokalizacja: Ząbki

Re: Profesjonalny kostium Darth Vadera

Post autor: Nero »

nie znam się na plastikach, ale dla mnie wygląda dobrze.
Obrazek
Obrazek
Plo Koon
Posty: 22
Rejestracja: 03 lis 2013, 18:04
Lokalizacja: Woclaw/Poland
Kontaktowanie:

Re: Profesjonalny kostium Darth Vadera

Post autor: Plo Koon »

TD-1408 pisze:Co myślicie o tym hełmie? Od jakiegoś czasu jest już w PL :) Wersja ESB , oczywiście 8)
A wiesz, kto ściągnął sobie taki hełm? Masz namiary na tą osobę? Pytam, gdyż składam Vadera, właśnie ESB i obecnie posiadam podobny hełmik ale no - w fortepianowej czerni :P (Tak, wiem że on nie pasuje pod wymogi 501-jedynkowe no ale... nie mam zamiaru jedwabić się z piaskowaniem tego...).

I chyba Sizara zapytam o jego Vadera, bo wiem że chyba właśnie taką wersję posiada. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sith Lords”