Wstąpienie w szeregi Legionu

Tuskeni, Jawowie
http://www.kraytclan.com/
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Melchiorek
Polish Garrison
Posty: 10
Rejestracja: 02 sty 2024, 13:31
Lokalizacja: Uścikowo
TKID: 12045

Wstąpienie w szeregi Legionu

Post autor: Melchiorek »

Witam wszystkich. Mam pytanie bo nie mogę się doszukać. Jestem w trakcie kompletowania stroju szturmowca i planuje aplikować o przyjęcie w szeregi. Na stronie czytam żeby wypełnić zgłoszenie. Nie widzę nigdzie odnośnika do formularza zgłoszeniowego. Do kogo ewentualnie muszę się odezwać jak będę zgłaszał swoją kandydature. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Yastia
Polish Garrison
Posty: 23
Rejestracja: 24 mar 2023, 19:09
Lokalizacja: Wałcz
TKID: 74501

Re: Wstąpienie w szeregi Legionu

Post autor: Yastia »

Hej! Miło, że chcesz do Nas dołączyć. Cieszymy się niezmiernie! :D

Odnośnie akceptacji strojów najlepiej odezwać się na Facebooku do:

- Przemysław "Jok" Grzesiak
lub
- Piotr "Falcon" Bereza

Na pewno poinstruują co dalej. Powodzenia!
Obrazek
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6112
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Wstąpienie w szeregi Legionu

Post autor: Jok »

Już służę pomocą. Strona Główna Legionu: 501st.com -> Our Community -> How to join -> link I postępujesz dokładnie krok po kroku - uzupełniarz formularz z danymi jak wiek, adres etc, wybierasz tez numer z puli wolnych numerów. Potem robisz zdjecia w kompletnym stoju zgodnym z wymogami CRL, te też warto spojrzeć. Skoro robisz szturmowca to zapewne bedzie to Stunt ANH chociaz oczywiscie zgaduje ;) Wybierasz tez Twój numer z dostepnych, wolnych numerów. Zdjecia wysyłasz mejlem, np do mnie. 4 strony: Przódy, tył, lewa, prawa, 2-3 pozycję dynamiczne/bojowe, oraz zdjecie bez hełmu ( i proponuje bez kominiarki ;) ) Czekasz na naszą odpowiedz z ewentualnymi poprawkami lub oficjalne info o zatwierdzeniu stroju :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krayt Clan Detachment”