Anakin/Vader Pre-Armor (Emperor level)

Darth Vader, Dooku, Darth Maul, Imperator
http://forum.501stsithlords.com/
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5100
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Anakin/Vader Pre-Armor (Emperor level)

Post autor: YangObi »

Od pewnego czasu chodzi za mną zamiar ulepszenia mojego kostiumu Darth Vader Pre-Armor na 3 poziom. W Sith Lord Detachment jest on uznawany za Emperor Level. Co to takiego? Otóż jest to kostium na najwyższym z możliwych poziomów, odwzorowany i wyglądający jak ten z planu filmowego. Jest to ten sam sytem co w MEPD oddział SWAT lub Spcecial Ops - Specjalist. W detachmencie Sithów nazywa sie to Dark Lord/ Emperor level. Zatem tyle w kwestii wyjaśnienia czas na zdjęcia i progres bo przyznam, że nie jest tak źle jak na początku przypuszczałem. Obecnie są tylko 3 osoby posiadające ten poziom kostiumu na świecie. A zatem zaczynamy :)

Zaczynamy od kapsułek, ponieważ jest to dość istotna kwestia. Obecnie na rynku są dostępne kapsułki pierwsze (old) są one akceptowane do każdego Jedi, również do face characterów, jednak z wyższymi poziomami może być problem. Tak jest w tym przypadku, dlatego udało mi się je podmienić. Największa różnica to materiał. Nowe są metalowe i dużo cięższe. Mahoń wydaje mi się troszeczkę za ciemny więc trzeba będzie go pewnie przemalować.

Obrazek

Kolejna zmiana, która wypłynęła głównie na decyzje dążenia do emperor level to spodnie. Używane w filmie były Dickies - Model 874, i takie udało mi się dość tanio zdobyć. A co za tym idzie mam jedne spodnie Anakin/Jedi na sprzedaż :) Co do Dickies są bardzo wygodne i z tego co się dowiedziałem, bardzo ciężko jest dostać ponieważ ten model obecnie nie jest już produkowany.

ObrazekObrazek

Rękawica, którą używam jest najlepsza na rynku, dlatego nie ma w niej zmieniać. Wykonana z prawdziwej skóry na zamówienie. Rozmiar dostosowany do mojej ręki. Dla porównania wrzucam fotkę rękawicy Rubiesa, która przeszła kiedyś akceptacje w 501st, jednak szybko zamieniłem ją na obecną.

ObrazekObrazek
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Anakin/Vader Pre-Armor (Emperor level)

Post autor: Jok »

Gacie siadły na kanapie i oglądają TV :P

Możesz pokazać zdjęcie nowej rękawicy na ręku? Ciekaw jestem jak się układa.
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5100
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: Anakin/Vader Pre-Armor (Emperor level)

Post autor: YangObi »

Jok pisze:Gacie siadły na kanapie i oglądają TV :P

Możesz pokazać zdjęcie nowej rękawicy na ręku? Ciekaw jestem jak się układa.
Jakiej nowej, przecież piszę, że mam tą co zawsze. Czyli to pierwsze zdjęcie. I właśnie jest na łapce. Nic tam nie było zmieniane bo Claudio robi je rewelacyjnie ;)
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Anakin/Vader Pre-Armor (Emperor level)

Post autor: Jok »

Ok przyznam, że mi się kolejność pomyliła - myślałem, że ta na ręce to Rubies :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sith Lords”