[MON MOTHMA RotJ] Snootles

Dowództwo Rebelii i Republiki: Mon Mothma, Crix Madine, Admirał Ackbar, Wullf Yularen, etc.
Awatar użytkownika
Snootles
Eagle Base XO
Posty: 475
Rejestracja: 13 wrz 2012, 12:19
Lokalizacja: Ełk

[MON MOTHMA RotJ] Snootles

Post autor: Snootles »

fachowym okiem oceńcie co już udało nam się wypracować- strój wydaje się być bardzo prosty w przygotowaniu a mimo wszystko przysparza trochę problemów ;)
rękawy okazały się być takowym- pojawił się problem z ich ulożeniem/ upięciem ponieważ postawiliśmy na dość dużą objętość żeby się ładnie prezentowało
w fazie prób i błędów wymyśliliśmy że najlepiej będzie to podszyć w małym miejscu od strony spodniej- żeby miało wygląd jak najbardziej zbliżony do tego co możemy zobaczyć w filmie
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3752
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Re: MON MOTHMA

Post autor: faultfett »

Witamy, witamy i cieszymy się na kolejnego Rebelianta :D

Akurat ten strój wydaje się dość prosty, ale paradoksalnie jest trudny do zrobienia, bo jest mało referek. IMO dotychczasowe efekty są git - i czekamy z niecierpliwością na całość, tym bardziej, że w RL jest mało Mon Mothm - a już na pewno dobrze wykonanych ;)
.
Poza tym jak ładnie patriotycznie będziecie się prezentować z mężem :mrgreen:
Czekamy na zdjątka medaliona ;>
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Re: MON MOTHMA

Post autor: Falcon »

mnie jedno martwi - ewidentnie widać wzór a koszulce pod tuniką - materiał nie jest za cienki?
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
Awatar użytkownika
Snootles
Eagle Base XO
Posty: 475
Rejestracja: 13 wrz 2012, 12:19
Lokalizacja: Ełk

Re: MON MOTHMA

Post autor: Snootles »

tak też się przestraszyliśmy- ale zdjęcie wykonywane było pod lampą więc może to zdwoiło efekt no i koszulka SF z Bobą nie jest akceptowalna więc niepotrzebnie ją widać ;)
materiał jest identyczny jak Guzesa RG- dość ciężki i ładnie się układa- z przezroczystością też chyba nie będzie tak źle
dziś mam nadzieję uda nam się zwalczyć sznurek i medalion i sklecić to w całość- zobaczymy jak się to wszystko razem zgra
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6109
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: [MON MOTHMA RotJ] Snootles

Post autor: Jok »

Jak koszulka ciemna i lampa to moglo przebic. Sprobujcie zrobic zdjecie bez lampy a z biala koszulka. Ew. moze jakas podszewka? Rozumiem po kroju ze to wersja z ROTJ?
Awatar użytkownika
Snootles
Eagle Base XO
Posty: 475
Rejestracja: 13 wrz 2012, 12:19
Lokalizacja: Ełk

Re: [MON MOTHMA RotJ] Snootles

Post autor: Snootles »

Jok pisze:Jak koszulka ciemna i lampa to moglo przebic. Sprobujcie zrobic zdjecie bez lampy a z biala koszulka. Ew. moze jakas podszewka? Rozumiem po kroju ze to wersja z ROTJ?
tak to wersja ROTJ, jak już pisałam materiał nie jest transparentny- może jakaś taka ogólna poświata czegoś ciemnego spod spodu przebija- ale mam mieć czarną bluzkę z długimi rękawami- na pierwszym zdjęciu na którym widać całość to chyba właśnie mam na sobie komplet :)
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: [MON MOTHMA RotJ] Snootles

Post autor: sternik »

Joku zdjęcia odzieży w pomieszczeniu tylko z lampą lub dobre oświetlenie z blendą !! Tutaj mamy biały kolor ale i tak przy złym oświetleniu wyjdzie po prostu biała plama bez kształtów , a z ciemnymi materiałami masz przykład twoich starych zdjęć na których nie widać nic poza konturem :) (to nie było złośliwe jakbyco :D )

A sukieniusia -miodzio :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6109
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: [MON MOTHMA RotJ] Snootles

Post autor: Jok »

Alez ja wiem jak bylo ze starymi zdjeciami i sie nie obrazam ;) spokojnie
Dlatego wole robic w swietle dziennym
Awatar użytkownika
Snootles
Eagle Base XO
Posty: 475
Rejestracja: 13 wrz 2012, 12:19
Lokalizacja: Ełk

Re: [MON MOTHMA RotJ] Snootles

Post autor: Snootles »

sternik pisze:Joku zdjęcia odzieży w pomieszczeniu tylko z lampą lub dobre oświetlenie z blendą !! Tutaj mamy biały kolor ale i tak przy złym oświetleniu wyjdzie po prostu biała plama bez kształtów , a z ciemnymi materiałami masz przykład twoich starych zdjęć na których nie widać nic poza konturem :) (to nie było złośliwe jakbyco :D )

A sukieniusia -miodzio :)
dziękować Sterniku, już mogę podesłać zdjęcia całości- i jak?
Awatar użytkownika
Wedge
Eagle Base Inactive
Posty: 514
Rejestracja: 16 maja 2008, 10:25

Re: [MON MOTHMA RotJ] Snootles

Post autor: Wedge »

Chciałem pogratulować naszej soon-to-be Mon Mothmie - jeden z niewielu przykładów kostiumu idealnie dobranego do fizis (inne w EB: FF jako Mara Jade, Papajek jako Juno, i tak - Issu jako Visas ;) ). Niestety wiele osób wciąż nie patrzy w lustro i na siłę dobiera sobie kostium, w którym po prostu źle wygląda, mimo że kostium sam w sobie jest ok. A tutaj rewelacja!

No to póki co będziesz pierwsza szła na paradzie EB chyba :D

P.S. Tylko do zdjęcia rekrutacyjnego włosy polecałbym podfarbować, żeby efektu nie zawalić ;)
Obrazek

Star Wars Mastermind

"SW fans are among the most negative, doom-saying whiners I've ever encountered. Count on SW fans to take one statement and turn it into either a lie or a proclamation of disaster"
-- Randy Stradley
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6109
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: [MON MOTHMA RotJ] Snootles

Post autor: Jok »

Kwestia włosów to juz inwidualna decyzja - jak dla mnie, zwlaszcza jesli to naturalny kolor (bo z kobietami to nigdy nie wie sie...) to szkoda farbowac.

Teraz juz wiem o co chodzilo ze sznurkami :D

Łedż Chyba Issu jako Jaina a nie VM. W Vissas to jej wiele nie widac :lol:
Awatar użytkownika
Snootles
Eagle Base XO
Posty: 475
Rejestracja: 13 wrz 2012, 12:19
Lokalizacja: Ełk

Re: [MON MOTHMA RotJ] Snootles

Post autor: Snootles »

Jok pisze:Kwestia włosów to juz inwidualna decyzja - jak dla mnie, zwlaszcza jesli to naturalny kolor (bo z kobietami to nigdy nie wie sie...) to szkoda farbowac.

Teraz juz wiem o co chodzilo ze sznurkami :D

Łedż Chyba Issu jako Jaina a nie VM. W Vissas to jej wiele nie widac :lol:
walka ze sznurkami była nierówna- miały przewagę przez jakiś czas ;) ale poległy

kolor jak najbardziej naturalny i mimo wszystko na razie nie skuszę się na zmianę :P ale dziękuję bardzo Wedge za pochlebną opinię- zastanawialiśmy się z mężem dlaczego tak późno nam to do głowy przyszło? przecież Mon Mama to ja ;)
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6109
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: [MON MOTHMA RotJ] Snootles

Post autor: Jok »

Ale to nie wypada zebyscie byli teraz po dwoch stronach frontu...trzeba to zmienic ;)
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5097
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: [MON MOTHMA RotJ] Snootles

Post autor: YangObi »

Kostium bardzo dobrze zrobiony. Możesz wypełniać aplikacje na rebellegion.com
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3752
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Re: [MON MOTHMA RotJ] Snootles

Post autor: faultfett »

Jok pisze:Ale to nie wypada zebyscie byli teraz po dwoch stronach frontu...trzeba to zmienic ;)
Pracujemy z Państwem Guzesostwem nad kompromisem :mrgreen:
YangObi pisze:Kostium bardzo dobrze zrobiony. Możesz wypełniać aplikacje na rebellegion.com
Instrukcje przekazane - mam nadzieję, że rejestracja nie potrwa długo ;)
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galactic Strategic Command”