Jaina Solo

Jedi: Luke, Obi-Wan, rycerze Starej i Nowej Republiki
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3752
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Re: Jaina Solo

Post autor: faultfett »

YangObi pisze:Generalnie powinna być to stójka i kombinezon obcisły tak jak to na fotkach jest.
Ale na arcie wyraźnie widać, że to kołnierzyk - zresztą dwie Jainy z podsuniętych przez Ciebie profili też mają kołnierzyki :)
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5101
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: Jaina Solo

Post autor: YangObi »

faultfett pisze:
YangObi pisze:Generalnie powinna być to stójka i kombinezon obcisły tak jak to na fotkach jest.
Ale na arcie wyraźnie widać, że to kołnierzyk - zresztą dwie Jainy z podsuniętych przez Ciebie profili też mają kołnierzyki :)
No właśnie o to mi chodziło ;P o kołnierzyk :P
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
Lucana
Eagle Base Inactive
Posty: 105
Rejestracja: 17 sty 2011, 19:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Jaina Solo

Post autor: Lucana »

YangObi pisze:No właśnie o to mi chodziło ;P o kołnierzyk :P
Będzie więc kołnierzyk :) niech pani krawcowa się martwi jak go zrobić :P
jeżeli uda mi się złapać jakiś dobry materiał, to w czwartek zawitam u krawca :)
"Always wanted to know how a lightsaber worked. Can I take yours apart, Uncle Luke?"
―Jaina Solo
Awatar użytkownika
Lucana
Eagle Base Inactive
Posty: 105
Rejestracja: 17 sty 2011, 19:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Jaina Solo

Post autor: Lucana »

A tak wracając do tematu... jako że moja Endor Leia na Celebration Europe nie będzie jednak gotowa, myślę, nad skompletowaniem "klasycznej" Jainy - tej, którą ma Issu :)

http://images3.wikia.nocookie.net/starw ... inaWar.jpg

niestety, latem ciężko o kozaki, a ja mam tylko czarne w szafie, proszę więc naszego guru od stropjów o ocenę tej pary:
http://allegro.pl/rylko-kozaki-skora-sa ... 45918.html

myślę już nad szyciem, z tym, że muszę sobie najpierw zrobić notatki i będę pytać :)

dzięki.
"Always wanted to know how a lightsaber worked. Can I take yours apart, Uncle Luke?"
―Jaina Solo
Awatar użytkownika
Taraissu
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 628
Rejestracja: 01 maja 2008, 12:09
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Jaina Solo

Post autor: Taraissu »

Lucana pisze:A tak wracając do tematu... jako że moja Endor Leia na Celebration Europe nie będzie jednak gotowa, myślę, nad skompletowaniem "klasycznej" Jainy - tej, którą ma Issu :)

http://images3.wikia.nocookie.net/starw ... inaWar.jpg

niestety, latem ciężko o kozaki, a ja mam tylko czarne w szafie, proszę więc naszego guru od stropjów o ocenę tej pary:
http://allegro.pl/rylko-kozaki-skora-sa ... 45918.html

myślę już nad szyciem, z tym, że muszę sobie najpierw zrobić notatki i będę pytać :)

dzięki.

Jak dla mnie odpadają ;) Ale ja w ogóle potępiam Jedi z zamkami błyskawicznymi.
Jedi Chaos Maker

eks 1/3 Prezesa WFGW

"Prawdziwe Imperium nie może być napędzane kiepskim kafem" - Moff Drikl Lecersen
Awatar użytkownika
Lucana
Eagle Base Inactive
Posty: 105
Rejestracja: 17 sty 2011, 19:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Jaina Solo

Post autor: Lucana »

Taraissu pisze:Jak dla mnie odpadają ;) Ale ja w ogóle potępiam Jedi z zamkami błyskawicznymi.
a które zamków nie mają? te Twoje wcale nie są lepsze, zbyt elfickie jak dla mnie :P
a jazdę konną to omijają szerokim łukiem:
"Brown or tan knee-high, riding-type boots with little or no heel"
"Always wanted to know how a lightsaber worked. Can I take yours apart, Uncle Luke?"
―Jaina Solo
Awatar użytkownika
Taraissu
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 628
Rejestracja: 01 maja 2008, 12:09
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Jaina Solo

Post autor: Taraissu »

Lucana pisze:
Taraissu pisze:Jak dla mnie odpadają ;) Ale ja w ogóle potępiam Jedi z zamkami błyskawicznymi.
a które zamków nie mają? te Twoje wcale nie są lepsze, zbyt elfickie jak dla mnie :P
a jazdę konną to omijają szerokim łukiem:
"Brown or tan knee-high, riding-type boots with little or no heel"
Och, ja nigdy nie twierdziłam, że ta "moja" Jaina jest jakaś specjalnie dobra (dlatego nie wychodzi z szafy). Ona dopiero może być dobra, po wymianie wszystkich elementów.

W każdym razie buty Jedi, w mojej opinii, zamków mieć nie powinny.
A buty bez zamków (idealnie pasujące i krojem, i kolorem) i nawet w podobnej cenie, były dostępne w zimie (jestem z tym na bieżąco), chociażby na allegro. Nie lepiej poczekać aż trafi się coś naprawdę fajnego, zamiast kupować byle co? ;/
Jedi Chaos Maker

eks 1/3 Prezesa WFGW

"Prawdziwe Imperium nie może być napędzane kiepskim kafem" - Moff Drikl Lecersen
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5101
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: Jaina Solo

Post autor: YangObi »

Co do butków zgadzam się z Issu, zdecydowanie jestem za butami bez zamków. Czasem warto poczekać, gdyż zamki niestety słabo wyglądają, i co by nie mówić są widoczne.
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
Lucana
Eagle Base Inactive
Posty: 105
Rejestracja: 17 sty 2011, 19:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Jaina Solo

Post autor: Lucana »

YangObi pisze:Co do butków zgadzam się z Issu, zdecydowanie jestem za butami bez zamków. Czasem warto poczekać, gdyż zamki niestety słabo wyglądają, i co by nie mówić są widoczne.
Oki, skoro tak uwżacie, na razie zamykam temat. chciałam tylko jeszcze dodać, że kupowanie butów na allegro ma ten minus, że nie można ich przymierzyć, a zdjęcia mogą się okazać inne niż rzeczywistość, także też można trafić byle co.
A skoro firmowe buty z najwyższej półki za 300zeta to byle co, to ja nie wiem jakie Ty Issu kupujesz lol
"Always wanted to know how a lightsaber worked. Can I take yours apart, Uncle Luke?"
―Jaina Solo
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5101
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: Jaina Solo

Post autor: YangObi »

Lucana pisze:
YangObi pisze:Co do butków zgadzam się z Issu, zdecydowanie jestem za butami bez zamków. Czasem warto poczekać, gdyż zamki niestety słabo wyglądają, i co by nie mówić są widoczne.
Oki, skoro tak uwżacie, na razie zamykam temat. chciałam tylko jeszcze dodać, że kupowanie butów na allegro ma ten minus, że nie można ich przymierzyć, a zdjęcia mogą się okazać inne niż rzeczywistość, także też można trafić byle co.
A skoro firmowe buty z najwyższej półki za 300zeta to byle co, to ja nie wiem jakie Ty Issu kupujesz lol
Nie ma się co obrażać i strzelać focha. Buty które pokazałaś wyglądem bardzo odzwierciedlają te które ma Jaina. I myślę, że jak najbardziej by pasowały, tylko czy warto wydać 300 zł, a potem na RL usłyszeć, że widać zbyt bardzo zamek bo się ktoś przyczepi. Możesz spróbować, bo dla mnie jak pisałem mogą być, tylko osobiście skłaniam się do butów bez zamków. Nie wiem jednak co na to powie osoba odpowiedzialna za akceptacje Jainy na głównym RL bo czasem się czepiają, a czasem nie.
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
Wedge
Eagle Base Inactive
Posty: 514
Rejestracja: 16 maja 2008, 10:25

Re: Jaina Solo

Post autor: Wedge »

Lucana pisze: A skoro firmowe buty z najwyższej półki za 300zeta to byle co, to ja nie wiem jakie Ty Issu kupujesz lol
Lolz, no nie wytrzymam :D

A od kiedy to cena jest jedynym wyznacznikiem jakości? Czyli wystarczy przykleić metkę do chłamu i to już podnosi jego wartość do góry? Cóż za... konsumpcyjny punkt widzenia :D

I już się zamykam, bo pewnie znowu wyjdzie że wpadłem tu "bronić swojej kobiety", ale po prostu nie mogłem zdzierżyć powyższego argumentu ;)
Obrazek

Star Wars Mastermind

"SW fans are among the most negative, doom-saying whiners I've ever encountered. Count on SW fans to take one statement and turn it into either a lie or a proclamation of disaster"
-- Randy Stradley
Awatar użytkownika
Taraissu
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 628
Rejestracja: 01 maja 2008, 12:09
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Jaina Solo

Post autor: Taraissu »

Lucana pisze:
YangObi pisze:Co do butków zgadzam się z Issu, zdecydowanie jestem za butami bez zamków. Czasem warto poczekać, gdyż zamki niestety słabo wyglądają, i co by nie mówić są widoczne.
Oki, skoro tak uwżacie, na razie zamykam temat. chciałam tylko jeszcze dodać, że kupowanie butów na allegro ma ten minus, że nie można ich przymierzyć, a zdjęcia mogą się okazać inne niż rzeczywistość, także też można trafić byle co.
A skoro firmowe buty z najwyższej półki za 300zeta to byle co, to ja nie wiem jakie Ty Issu kupujesz lol
Ale Ty chcesz te buty na molo do Sopotu zabrać czy odwzorować kostium?

:wink:

Ja nie kwestionuje jakości buty firmy trololo, tylko ich przydatność do tego konkretnego kostiumu. Pomijając, że do mnie "marka" przemawia tylko i wyłącznie jeśli idzie za nią jakość. Jak słusznie zauważyłaś, to jest allgero i nigdy nie wiadomo co kupujesz.

A tak w ogóle to nie rozumiem skąd te nerwy? Chcesz poznać opinie innych, a się denerwujesz, że Ci się nie podoba. To po co pytasz?
Jedi Chaos Maker

eks 1/3 Prezesa WFGW

"Prawdziwe Imperium nie może być napędzane kiepskim kafem" - Moff Drikl Lecersen
Awatar użytkownika
Nero
Polish Garrison Retired / Eagle Base
Posty: 1942
Rejestracja: 19 sty 2009, 8:36
Lokalizacja: Ząbki

Re: Jaina Solo

Post autor: Nero »

Lucana, więcej luzu proponuję, bo ostatnio zaczynasz się fochać jak 5-cio latka. Niestety ale ja również nie jestem za kupnem butów na allegro. Raz kupowałam, był za małe musiała odsyłać, dużo więcej z tym kombinowania.
Obrazek
Obrazek
Drauger
Eagle Base Inactive
Posty: 154
Rejestracja: 10 wrz 2012, 1:12

Re: Jaina Solo

Post autor: Drauger »

http://www.rebellegion.com/forum/viewto ... sc&start=0
BTW topic do costiumu Luki na Rebelu
Obrazek
Prezes TSFSW Ackbar

We can't run from who we are. Our destiny chooses us.

Obrazek
Awatar użytkownika
Skrzat
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 1105
Rejestracja: 09 wrz 2009, 0:00
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Jaina Solo

Post autor: Skrzat »

Nieźle nieźle.

BTW fajnie że olaliście nasze rodzime forum
Bojkot. Przestaje używać przecinków.
Szefie ostatni szpadel stracił moc przerobową.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Knights of the Jedi Order”