Sand dla Owaina

Sandtrooperzy
http://www.mepd.net/
Awatar użytkownika
Owain
Posty: 43
Rejestracja: 04 lut 2013, 9:49

Re: Sand dla Owaina

Post autor: Owain »

TD-1408 pisze:(...)jednak chcemy stworzyć prawdziwą drużynę, i staramy się nie dopuszczać do sytuacji gdzie było by 7miu dowódców drużyn i 1den szeregowy ;)
Aj, aj, Sir !!!
Fault_Fett pisze:ale i tak szacun za, hm, "ogarnięcie", że ta się wyrażę i zaznajomienie się z kwestiami pozaforumowymi przed napisaniem na forum
Kiedyś się było tym moderatorem:) Pozwolę sobie na taką dygresję, całkowicie ad hoc. Czy zauważyliście, że niezależnie od tematyki forum, czy to o kinie domowym, samochodach czy rasowych wiewiórkach często świeżak witany jest tymi samymi słowami: "Za tyle to nic nie kupisz, dozbieraj więcej a w ogóle to użyj opcji szukaj" (która najczęściej nie działa) :)
Fault_Fett pisze:Otóż, z uwagi na fakt, iż nasz ustępujący obecnie stanowiska (aczkolwiek nie jest to do końca powiedziane ) CO aktywnie działa na rzecz schroniska w Lublinie
Zadanie odrobiłem, wiem że szczególnie z egzotycznymi. Szacun. (nie wiedziałem tylko że ustępujący... oh dear, oh dear...)
SID pisze:
Co do plecaków to są przygotowane nasze na poziomie jakości 95% tych z filmu ,Lewis też się przygotowuje ale będzie z górnej półki ,kiedy zamierzasz kompletować albo do kiedy ?
Tak jak pisałem, nie wcześniej niż za 16 miesięcy :( ze względu wielką akcję zmiany mieszkania. Choć pewnie "gorąco" zacznie się koło lipca, to czeka nas z żoną przeprowadzka (albo dwie) a mnie kilka miesięcy latania z wiertarką. Ale jak to ogarnę, pewnie do końca roku to zabieram się za plecak i Lewisa. Może to zabrzmi dziwnie, ale zakup zbroi (po ogarnięciu tajników też złożenie) to najłatwiejsza sprawa. Jeśli mam wytrwać w postanowieniu i czuć się spełnionym sandem ;) muszę zrobić Lewisa sam. Plecak, jak pisałem, też, bo na 20 kg nie wygląda, jak będzie za ciężki włożę tylko do foty. Trochę jestem póki co przerażony nawet produkcją tych dwóch rzeczy, ale powoli ogarnę, może ktoś ogarniać pomoże ;) A propos ekwipunku, to łyso mi trochę, bo tak trochę bezczelnie dyskutowałem z Arakyelem a po tym co wyszło z jego rąk, jest mi głupio. Po prostu pełen szacun. Pozostaje mi wykonać w jego stronę czołobitny ukłon Ewoka z wymownym pomrukiem.

Cóż, zatem poszwendam się tutaj, poczytam, popiszę, a roczek minie jak z bicza strzelił (im człowiek starszy, tym czas szybciej zaiwania :( )
Mos Eisley spaceport. You will never find a more wretched hive
of scum and villainy.
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Sand dla Owaina

Post autor: sternik »

Kraszan pisze:Sid rób mi plecak :) .
A mi plecak i lewisa ! :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Kraszan
Polish Garrison Retired
Posty: 723
Rejestracja: 18 maja 2009, 12:02
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Sand dla Owaina

Post autor: Kraszan »

o to i SID rób mi Lewajsa :)
Obrazek
Awatar użytkownika
MERR-SONN
Posty: 361
Rejestracja: 14 wrz 2009, 11:44
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: Sand dla Owaina

Post autor: MERR-SONN »

A radyjko do plecaczków już się dłubie i będzie..... piękne :). Obiecuję :).
SID widział plany jakie zrobiłem na podstawie referencyjnych zdjęć.
Plany ogólnodostępne w sieci mają tak wiele błędów, że trzeba było zrobić to od nowa.
Among TIE fighter pilots, commander always has the longest tie
Obrazek
Awatar użytkownika
Owain
Posty: 43
Rejestracja: 04 lut 2013, 9:49

Re: Sand dla Owaina

Post autor: Owain »

Nie rozpisując się, chciałem bardzo podziękować za sobotę w Oświęcimiu, byliście fantastyczni i mimo że niektórzy próbowali mnie zniechęcić a nawet straszyć niektórymi członkami PG, nie udało Wam się ;P
czuję się infected by legionella;). A wykorzystując przymusowy przestój wpadłem na pewien pomysł, jeśli tylko chcielibyście znów zobaczyć Wielką i pomóc zwierzakom. Ale to już będę pisał do Odpowiednich Ludzi :)

ps. Mam nadzieję że wszyscy dotarli zdrowi, łącznie z tymi co zdrowi nie byli.
Mos Eisley spaceport. You will never find a more wretched hive
of scum and villainy.
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Sand dla Owaina

Post autor: Jok »

Dotarlismy dotarlismy. Nam tez bylo bardzo milo Cie poznac i spotkac sie. I oj tam oj tam znowu straszylismy ;) Obys szybko zasilil nasze szeregi.
Awatar użytkownika
Owain
Posty: 43
Rejestracja: 04 lut 2013, 9:49

Re: Sand dla Owaina

Post autor: Owain »

My tu nielegionowe kadetowe żuczki nic nie wiemy, a tu, w zakresie zmian dowódczych, chciałoby się zakrzyknąć: cuda, panie, cuda! Mam nadzieję że to nie jakieś traumatyczne historie;)

Reasumując, gratulacje dla starego-nowego wodza. Cieplutkie gratulacje dla Adama za wbicie się w piękną skorupę, bo nie miałem okazji:)
Mos Eisley spaceport. You will never find a more wretched hive
of scum and villainy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mos Eisley Police Department”