Ciekawostki dla sandtroopera.

Sandtrooperzy
http://www.mepd.net/
SID
Polish Garrison Retired
Posty: 1081
Rejestracja: 21 gru 2008, 10:41
Lokalizacja: Grudenz

Re: Ciekawostki dla sandtroopera.

Post autor: SID »

Disney zbiera już żniwo ! Przestały dochodzić paczki z zbrojami i innymi elementami zbroi .Celnicy przechwytują przesyłki .W szczególności w Niemczech . :evil:
SID
Polish Garrison Retired
Posty: 1081
Rejestracja: 21 gru 2008, 10:41
Lokalizacja: Grudenz

Re: Ciekawostki dla sandtroopera.

Post autor: SID »

Awatar użytkownika
ARAKYEL
Polish Garrison Retired
Posty: 1573
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:21

Re: Ciekawostki dla sandtroopera.

Post autor: ARAKYEL »

No ładnie prawa licencyjne. Niedługo faktycznie będziemy napierać w strojach myszki miki.
SID
Polish Garrison Retired
Posty: 1081
Rejestracja: 21 gru 2008, 10:41
Lokalizacja: Grudenz

Re: Ciekawostki dla sandtroopera.

Post autor: SID »

Oto środek hełmu ANH model 1976 - wariant filmowy .
SID
Polish Garrison Retired
Posty: 1081
Rejestracja: 21 gru 2008, 10:41
Lokalizacja: Grudenz

Re: Ciekawostki dla sandtroopera.

Post autor: SID »

Oto kilak unikatowych fotek :D
http://imgur.com/a/HGtG0/noscript
Gość

Re: Ciekawostki dla sandtroopera.

Post autor: Gość »

Nie wiedziałem gdzie wrzucić. Fajne Sandy na Aliensgroup:
http://www.aliensgroup.pl/1716,star-war ... tatue.html
Awatar użytkownika
Owain
Posty: 43
Rejestracja: 04 lut 2013, 9:49

Re: Ciekawostki dla sandtroopera.

Post autor: Owain »

Kurde, bywam tak rzadko, że zapomniałem że można wysłać posta jako gość:( Tak że ja to pisałem prosiaczek ja. Wykańczanie mieszkania i chęć mordowania fachowców zajęło jeszcze więcej czasu niż chciałem dlatego mój sand jeszcze.. ech:(
Ale na te figurki zachorowałem, choć maile z newsami z aliensgroup wywalam już od paru lat...
Za trzy tygodnie 39-te urodziny... to chyba ostatnia szansa by poprosić na prezent o "laleczki"???;) Buhaha to się żona zdziwi;>
Mos Eisley spaceport. You will never find a more wretched hive
of scum and villainy.
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Ciekawostki dla sandtroopera.

Post autor: Jok »

Owain pisze:Kurde, bywam tak rzadko, że zapomniałem że można wysłać posta jako gość...
A Ty do Oświecimia miales przyjechac w tym roku !
Awatar użytkownika
Owain
Posty: 43
Rejestracja: 04 lut 2013, 9:49

Re: Ciekawostki dla sandtroopera.

Post autor: Owain »

Jok pisze:A Ty do Oświecimia miales przyjechac w tym roku !
Ech, Joku, chciała by dusza do raju... tymczasem zakopałem się okrutnie. No ale czas pokaże, tymczasem mam prośbę:
Może to nie dobry temat, ale wiem żeście Sandy, moje kochane, ofigurkowani, co myślicie o tych figurkach, ewentualnie jakimś innym Sandzie z pomarańczą na ramieniu i Lewisem, no i miejscu zakupu, cholerniki z amazona niby proponują tych dwóch za 74 dolce plus free shipping ale potem wychodzi jakoś 101 dolców a gdzieś mi jakieś fajniejsze latały po oczach w internetach... A chyba dziś zapragnąłem posiadać owego na urodziny, co zmotywuje mnie do przekonania żony, że plastikowe skorupki Sanda ważniejsze niż zmiana podłogi i łóżko w gabinecie...;)
Mos Eisley spaceport. You will never find a more wretched hive
of scum and villainy.
SID
Polish Garrison Retired
Posty: 1081
Rejestracja: 21 gru 2008, 10:41
Lokalizacja: Grudenz

Re: Ciekawostki dla sandtroopera.

Post autor: SID »

Mam pytanie do Dowództwa : chodzi o kwatermistrza od zbroi typu sand . A więc mam prośbę by owego wytypować ( mogę być np Ja ) Funkcja ta polega by wszyscy zainteresowani budową sanda lup tk mogli zasięgnąć porady we wszystkich tematach związanymi z zbrojami TD i TK .Taka osoba będzie prowadzić rejestr
wszystkich którzy mają coś wspólnego z asortymentami związanymi by zbudować takie stroje . Co na to Wódz ??? To pomysł podsunięty z MEPD .
Bizon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 1104
Rejestracja: 27 sie 2012, 17:46

Re: Ciekawostki dla sandtroopera.

Post autor: Bizon »

Sid tak patrząc na to z boku to mamy kilku specjalistów od zbroi (Ty, Łysy, Arakyel), forum otwarte dla wszystkich zainteresowanych, gdzie mogą oni zadawać pytania.
Nie wiem, czy funkcja wewnętrzna spowoduje, że zainteresowanie wzrośnie.

Proponuje, byś założył na otwartej, dla wszystkich, części forum temat/ogłoszenie - razem z Twoimi namiarami - adres e-mail, telefon, media społecznościowe.
Zobaczmy jaki będzie odzew. Co najważniejsze jaka będzie Twoja aktywność, bo rozumiem zamysł ale też taki temat musi żyć, nie tylko wtedy kiedy ktoś ma jakieś pytanie, ale osoba, która się takiego tematu podejmuję musi być proaktywna, powinna wrzucać jak najwięcej ciekawostek, porad i pomysłów bazując na Swoim doświadczeniu nie pytana o to.

To tak na gorąco - bo powiedzmy sobie szczerze - robiąc kwatermistrza dla TD, trzeba by zrobić kwatermistrzów do każdego kostiumu ;-) aby nikt nie poczuł się urażony - wydaje mi się, że jest to niepotrzebne w tym momencie. W tamtym roku przerabialiśmy już Cadet Mentora, który to temat umarł śmiercią naturalną.....

Ja myślę, że nie trzeba oficjalnego tytułu, by udzielać się w takim temacie..
bizonsw.pl.tl - moja mała kolekcja SW
GG 2347110
bizonas@go2.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mos Eisley Police Department”