Tusken Raider

Tuskeni, Jawowie
http://www.kraytclan.com/
ODPOWIEDZ
TI-1415
Polish Garrison Retired
Posty: 3095
Rejestracja: 28 lut 2006, 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TI-1415 »

Lord Fixer pisze: a poza teren Legnicy ze strojem nie zamierzam się tłuc :)

Hehehe :D to nie rozumiem kolegi po co koledze w ogóle ten strój :?: :D Myslalem ze majac zamiar zrobic jakis konkretny stroj :)ma kolega w zamysle wstapienie w przyszlosci do legionu 501 :)

A tu widze ze kolega prawdziwy DOMATOR :D tylko dom i ogródek :D :D :D

pozdrawiam

Wojtas :D
Baron Soontir Fel
the 181st Imperial fighter group-Leader
Obrazek
Obrazek
"Fel is the best Imperial pilot alive."
Obrazek
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Post autor: TD-1408 »

No to faktycznie, bez sensu robic cos porzadnie, wstapic do jakiegos tam legionu, i nie pokazac sie w kostiumie poza swoimi czterema scianami :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Lady Sandman
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2053
Rejestracja: 20 kwie 2008, 23:22
Lokalizacja: Warszawa
TKID: 8701

Post autor: Lady Sandman »

Wojtas i Łysy - wygraliście :lol: ;)

A wracając do kostiumu- cóż jak taki Ci się podoba...
IS 8701 - Aleksandra 'Lady Sandman' Świst
IV 2008 - IV 2014, V 2019 reboot
Awatar użytkownika
BountyHunter
Posty: 996
Rejestracja: 25 paź 2006, 20:49

Post autor: BountyHunter »

ISD Domator ;)
zwą mnie Gragon Dett...
życie zaczyna się tam, gdzie kończy się zasięg rusznicy...
Awatar użytkownika
Sizar
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 3572
Rejestracja: 20 gru 2006, 23:35
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Post autor: Sizar »

Lord Fixer pisze:Nic z nim nie mam zamiaru robić, jak jest tak zostanie :P
A dzieciom w kinie, jak na Wojnach Klonów byłem (żal, że tak późno u nas puszczali) się podobał :D a z resztą całemu Legnickiemu fanklubowi do którego należę też, a poza teren Legnicy ze strojem nie zamierzam się tłuc :)
Coś czułem drogi kolego że szkoda było mojego czasu aby ci wytłumaczyc jak dobrze zrobic maske Tuskena :cry: Niestety zapał może jest, ale cierpliwosci brak. A jeśli chodzi o ocene maski to kiedys dawno temu zespół Lady Pank śpiewał taką piosenkę "Mniej niż...." i na dzisiaj tak oceniam ten "twór". :wink: Szkoda że już ci się nie chce popracować.
SL 6426 Cezary "Sizar" Żołyński
501st Legion Polish Garrison



Suszymy ząbki Panowie :)
Awatar użytkownika
Lord Fixer
Posty: 17
Rejestracja: 03 wrz 2008, 13:47
Lokalizacja: Legnica

Post autor: Lord Fixer »

Ktoś z was może widział spotkania Toruńskiego fanklubu? Tu są zdjęci http://www.tisw.republika.pl/galeria.html Czy oni wyglądają na nieszczęśliwych ludzi, że nie są w 501st, przynajmniej nie wszyscy. Mam nadzieję, że i w Legnicy kiedyś będzie tyle osób ze strojami i stworzymy nasz własny 502st (to oczywiście żart) :D A jeśli ktoś ma mi narzucać jakieś kanony, według których mam robić strój, to dziękuję, a do 501st-ego mi się nie śpieszy, wolę być wolnym strzelcem.
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Post autor: TD-1408 »

Lord Fixer pisze: A jeśli ktoś ma mi narzucać jakieś kanony, według których mam robić strój, to dziękuję
A to moze sie czepiam , albo nie fersztejn. To robisz tuskena z filmu star wars czy star trek?
Bo jesli z SW to jak to sobie wyobrazasz , w takim stanie jak on wyglada musisz wszystkim przypominac ze to tusken.
Do wstapienia do nas nikt ciebie ani innych nie zmusza, ale skoro piszesz na naszym forum to chyba daje nam do zrozumienia ze robiac kostium taki masz zamiar.
Jesli standarty 501go tobie nie odpowiadaja no to sorry kolego, mozesz pisac na holo w temacie kartonowe stroje

Co do ludzi z Torunia, fajnie ze potrafia sie bawic, ale chyba nie musze tobie tlumaczyc czemu tylko Rif jest w 501st.

Oczywiscie bedac wolnym strzelcem faktycznie, mozesz wiecej niz my, zyc szczesliwie, itp :P
Pozdrawiam

Kurde, nie rozumiem ludzi ktorzy robia lipe i jeszcze maja oto pretensje do calego swiata :P
Obrazek
TI-1415
Polish Garrison Retired
Posty: 3095
Rejestracja: 28 lut 2006, 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TI-1415 »

Lord Fixer pisze:Ktoś z was może widział spotkania Toruńskiego fanklubu? Tu są zdjęci http://www.tisw.republika.pl/galeria.html Czy oni wyglądają na nieszczęśliwych ludzi, że nie są w 501st, przynajmniej nie wszyscy. Mam nadzieję, że i w Legnicy kiedyś będzie tyle osób ze strojami i stworzymy nasz własny 502st (to oczywiście żart) :D A jeśli ktoś ma mi narzucać jakieś kanony, według których mam robić strój, to dziękuję, a do 501st-ego mi się nie śpieszy, wolę być wolnym strzelcem.

:twisted: :twisted: :twisted:
Baron Soontir Fel
the 181st Imperial fighter group-Leader
Obrazek
Obrazek
"Fel is the best Imperial pilot alive."
Obrazek
Awatar użytkownika
Sizar
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 3572
Rejestracja: 20 gru 2006, 23:35
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Post autor: Sizar »

Lord Fixer pisze::D A jeśli ktoś ma mi narzucać jakieś kanony, według których mam robić strój, to dziękuję, a do 501st-ego mi się nie śpieszy, wolę być wolnym strzelcem.
No to moj "młody przyjacielu" zaistniales na forum i oki, tylko pamietaj na przyszłośc jesli chcesz rady to musisz sie liczyc tez z kytyką. Skoro nie potrzebujesz rady to nie zawracaj glowy innym. I wyobrax sobie ze my się tez swietnie bawimy. Pokrecony z ciebie człowiek i za duzo w tobie agresji :lol: usmiechnij się :lol: I nie mniej do nas pretensji ze poswięcilismy więcej czasu i mamy "odrobinę" lepsze kostiumy. Coż nasze priorytety są widocznie inne niz twoje :lol:
SL 6426 Cezary "Sizar" Żołyński
501st Legion Polish Garrison



Suszymy ząbki Panowie :)
Awatar użytkownika
Pazdzioch
Polish Garrison Retired
Posty: 445
Rejestracja: 20 cze 2006, 9:45
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pazdzioch »

Myślę, że agresja wynika z głębokiego przekonania o doskonałości własnego dzieła, a zamieszczenia tych zdjęć - z chęci otrzymania okrzyków zachwytów.

Jakby ktoś wspominał kiedyś niejakiego Czesia... :twisted:
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5104
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Post autor: YangObi »

Fixer, wstawiając fotke na forum musiłeś się liczyc z krytyką, zwłaszcza osób posiadających kostiumy Tusken Raiderów (zwłaszcza zę Yang i Sizar wq Krayt Clan są w 10 najlepszych tuskenów na świecie wg 501st).

Taka moja rada, nie ma co się oburzać tylko brać się do pracy, jesteś jeszcze młody i masz czas na doskonalenie kostiumów. Jeżli naprawdę chcesz się bawić w kostiumy i nazywać swój kostium Tuskenem, to trzeba niestety wydać trocche kasy i się troche napocić, pisałem ci że chętnie pomogę i doradzę. jak coś pisz PM i bierz przykład z innych (np: kolega z Bydgoszczy - kotry pracuje nad tuskenem) a nie obrażac się za krytyke.

A teraz jako Moderator zwracam uwage na treść tego tematu, posty nieadekwatn będą kasowane.
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5104
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: Tusken Rider

Post autor: YangObi »

No i nowy Tusken Raider w szeregach PG, A oto jego fotki ;)

Obrazek

Obrazek
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
BountyHunter
Posty: 996
Rejestracja: 25 paź 2006, 20:49

Re: Tusken Raider

Post autor: BountyHunter »

mniam :)
zwą mnie Gragon Dett...
życie zaczyna się tam, gdzie kończy się zasięg rusznicy...
Awatar użytkownika
Martinez
Polish Garrison
Posty: 1852
Rejestracja: 12 lut 2008, 11:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Tusken Raider

Post autor: Martinez »

Sandzi się ucieszą :lol:
Obrazek

2009 X 12 2010 X 10 2011 X 5 2012 X 3 2013 X 2
TI-1415
Polish Garrison Retired
Posty: 3095
Rejestracja: 28 lut 2006, 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tusken Raider

Post autor: TI-1415 »

Pytanie do naszych Tuskenów. Czy pomyśleliście o zrobieniu takiego małego tuskena :?: :D
http://www.501st.com/members/displaymem ... stumeID=17
Baron Soontir Fel
the 181st Imperial fighter group-Leader
Obrazek
Obrazek
"Fel is the best Imperial pilot alive."
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krayt Clan Detachment”