Ep. 3 Clone, Cody

Szturmowcy-klony, komandosi Republiki, piloci itp.
http://clonetroopers.net/
Awatar użytkownika
Imrageth
Posty: 250
Rejestracja: 15 paź 2012, 18:49
Lokalizacja: Londyn/Bydgoszcz

Re: Ep. 3 Clone, Cody

Post autor: Imrageth »

Helm jest 'uniwersalny'. Nie ma kilku rozmiarow :P koszt.. nie jestem pewny co do Codyiego ale z reguły hełmy kosztuja 200-250$. (plus wysylka). Zwykłego klona hełm mozna taniej chyba dostac.. cos kolo 120 funtow z Anglii.
Obrazek
Awatar użytkownika
GrafZero
Polish Garrison GMB / Eagle Base Inactive
Posty: 178
Rejestracja: 12 gru 2012, 22:44

Re: Ep. 3 Clone, Cody

Post autor: GrafZero »

Za hełm Codyego jako że jest troszkę inny dałem 1 k + wysyłka i jest jednego rozmiaru.
Nie wchodzi na wszystkie głowy więc sugestia o przymiarkę przed zakupem.
Kamel dobrze pisał zbroja ok 3-4 k , plecak 150 $ , buty , farby , paski , dodatki , blaster ...Nawet nie chcę liczyć!
Ach, hełm jest odlewany odśrodkowo a nie termoformowany.
jabek
Posty: 114
Rejestracja: 09 lut 2013, 21:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ep. 3 Clone, Cody

Post autor: jabek »

no właśnie uniwersalny a nie wchodzi na wszystkie głowy i jak tu przymierzyć ,trzeba by za granicę jechać ...miałem przygodę (jak już pisałem w innym temacie) w PIAP na dni robotyki był tam S.w.a.t i do zdjęcia próbowali mi założyć hełm szturmowca ,obracali hełm,obracali a mimo to skubany nie wszedł ,więc rozwiązanie a właściwie dwa ,zmniejszyć sobie głowę co jest awykonalne ,druga opcja pożegnać się z myślą przystąpienia do Legionu :(
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Ep. 3 Clone, Cody

Post autor: sternik »

jabek pisze:..... próbowali mi założyć hełm szturmowca ....
To pytasz o szturmowca czy klona ? Bo o ile klon nie ma możliwości zmiany wielkości to szturmowiec już tak. Hełmy szturmowców produkowane są już od jakiegoś czasu w PL i jeżeli nie masz zdolności do samodzielnego złożenia to chłopaki ci go złożą pod konkretny wymiar czaszki :)
Obrazek
jabek
Posty: 114
Rejestracja: 09 lut 2013, 21:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ep. 3 Clone, Cody

Post autor: jabek »

wiesz ,tylko porównuję a co do hełmu Cody'ego to trzeba mieć ,ze tak powiem i wcale nie zgryźliwie ,mały "łepek" co? :mrgreen:
Awatar użytkownika
GrafZero
Polish Garrison GMB / Eagle Base Inactive
Posty: 178
Rejestracja: 12 gru 2012, 22:44

Re: Ep. 3 Clone, Cody

Post autor: GrafZero »

Nie trzeba za granicę jechać bo hełmów klonów aktualnie w Polsce jest 5 szt.
Jak mnie albo Kamela na jakiejś imprezie spotkasz to bez problemu przymierzysz.
Awatar użytkownika
KamelM
Eagle Base Inactive
Posty: 597
Rejestracja: 09 cze 2009, 20:13
Lokalizacja: Zielona Góra/ Wrocław

Re: Ep. 3 Clone, Cody

Post autor: KamelM »

Tak po prawdzie, to to że nasze hełmy ciężko wchodzą to "zasługa" ich akuratności- zarówno mój jak i Grafa mają "neck-ring", który znacząco zmniejsza otwór. Można go wyciąć i zwiększyć dziurę lub kupić taki bez. Kolejną opcją, którą jednak odradzam jest tworzenie modów, tzw. face-off, gdzie cały przód lub tył są zdejmowalne na potrzeby założenia hełmu.

No a dla hełmu fazy 1. praktycznie jedyną metodą założenia jest zastosowanie zdejmowalnego neck-ringu, 1- lub 2- częściowego :)

W podstawowych hełmach realistycznych raczej rozrzutu wielkości nie będzie, bo bazują na wytworze MR, ale niektóre są robione od podstaw i wtedy wielkość może się różnić.
It'll be done, my Lord...
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Clonetroopers Detachment”