Kostium Mary Jade

Expanded Universe: Asajj Ventress, Mara Jade, Nihilus, Revan, Visas Marr, Guri, Starkiller
http://www.theflagshipeclipse.com/
ODPOWIEDZ
VOCODER
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2007, 21:41
Lokalizacja: 3city

Post autor: VOCODER »

Takie male pytanko mam. (btw, Vokuś wita wszystkich! :twisted: )
PASKI... Jesli oczywiscie nie sa owiane jakas tejemnica sluzbowa, to pragne zrobic maly wywiad :>
Zapytuje sie wiec Mary, czy jest to skora cieta z metra, kupiona u kaletnika? Moze mialas jakis inny pomysl na odzysk skory (geez, chyba nie ubilas nikogo! :) ) Z tego, co widac, jest to raczej surowa, nieobrobiona, a wiec z gotowe paski, kupione w sklepie raczej odpadaja)
Gdanscy kaletnicy licza sobie ponad 300 zl za metr skory... tak wiec troche wierzyc mi sie nie chce, i smiem podejrzewac spisek! :>:>:> Chcieli troszku ze mnie zedrzec, sprzedajac jakis super towar pierwszej klasy, zarzekajac sie, ze innego nie maja, albo najzwyczajniej w swiecie szukali jelenia.
Gratuluje przy okazji, bardzo fajnie Ci wychodzi ten stroj.
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Post autor: TD-1408 »

My tez cie witamy :wink:
300zl za skore? To sporo :? Zobacz u kaletnika (blisko ciebie) moze cos tam znajdziesz? Albo w zakladzie tapicerskim, na pewno maja jakies odpowiednie scinki :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Sizar
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 3572
Rejestracja: 20 gru 2006, 23:35
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Post autor: Sizar »

Witamy..witamy
300 PLN za skore to duzo...proponuje wskoczyc na Alegro... tam widzialem kiedys (i to kilkakrotnie) jak ktos sprzedawał pas skorzany około trzech metrów (szerokosci pasa oficerskiego)... i licytacja zaczynala sie od 90 PLN
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3763
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Post autor: faultfett »

VOCODER pisze:Takie male pytanko mam. (btw, Vokuś wita wszystkich! :twisted: )
PASKI... Jesli oczywiscie nie sa owiane jakas tejemnica sluzbowa, to pragne zrobic maly wywiad :>
Zapytuje sie wiec Mary, czy jest to skora cieta z metra, kupiona u kaletnika? Moze mialas jakis inny pomysl na odzysk skory (geez, chyba nie ubilas nikogo! :) ) Z tego, co widac, jest to raczej surowa, nieobrobiona, a wiec z gotowe paski, kupione w sklepie raczej odpadaja)
Gdanscy kaletnicy licza sobie ponad 300 zl za metr skory... tak wiec troche wierzyc mi sie nie chce, i smiem podejrzewac spisek! :>:>:> Chcieli troszku ze mnie zedrzec, sprzedajac jakis super towar pierwszej klasy, zarzekajac sie, ze innego nie maja, albo najzwyczajniej w swiecie szukali jelenia.
Gratuluje przy okazji, bardzo fajnie Ci wychodzi ten stroj.
HelołDer :)
.
Co do pasków, to również na początku kombinowaliśmy zamówienie u kaletników warszawskich, ale przeważnie też spotykaliśmy się z jakimiś bajońskimi sumami (nie przypominam sobie, ile konkretnie, ale - żeby nie skłamać - po głowie tłucze mi się jakaś suma 280 zł za uprząż - jak pokazaliśmy panu projekt tejże). W każdym razie mam wrażenie, że to wszędzie niestety tak samo wygląda, zresztą w większości punktów, w których robiliśmy z FLC wywiad, spotykaliśmy się z ogólną konsternacją i mało osób było skłonnych podać jakieś konkrety :?
Wykonanie we własnym zakresie okazało się jednak mniej skomplikowane, niż początkowo sądziłam - a paski upolowane zostały na Allegro - polecam poszukać - już nie pamiętam, czy kupiliśmy trzy czy dwa - za kwotę ok 20 czy 30 zł za jeden pasek. Plus pasek zwykły harcerski - okazało się, że nie odbiega kolorem od reszty, więc przysłowiowo "trafiło się..." :P
.
Nie ukrywam, że świadomość posiadania "konkurencji" pewnego sortu działa... dopingująco ;)
.
Dzięki za miłe słowa też - i - btw - wzorujesz się na którymś konkretnym wizerunku Mary (bo wszystkie - zarówno komiksowe, jak i ref pani McRandle vel Baksa różnią się między sobą detalami co do elementów stroju/broni itp) czy to jakaś "autorska" wizja :?: ;)
.
Widziałam Twój strój na filmiku z Orkiestry i muszę przyznać, że prezentował się bardzo fajnie :)
3mam kciuki & pzdr :)
.
EDIT: "na tapecie" FLC Manu(ff)acturing Inc. aktualnie ochraniacze na golenie - efekty zapewne zostaną ujawnione wkrótce :)
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
VOCODER
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2007, 21:41
Lokalizacja: 3city

Post autor: VOCODER »

lysy pisze:Zobacz u kaletnika (blisko ciebie) moze cos tam znajdziesz?
Tiaa... z Orlej ten pan juz mnie zna... :D (niestety takiej grubej skory nie posiada)
Sizar pisze: tam widzialem kiedys (i to kilkakrotnie) jak ktos sprzedawał pas skorzany około trzech metrów
Dzieki Sizar za info, kiedy ten pasek widziales? Niestety do Allegro nie mam tzw szczescia (hm hm... 3 metry paska... mogloby nie starczyc :D) Jak juz cos wypatrze, to mi ktos sprzed nosa rzecz sprzatnie "autoamtem" albo roznego rodzaju... khem khem... koincydencje powoduja, ze nie jestem w stanie licytowac (jak i rowniez ostatnio, kiedy to pol godziny przed zakonczeniem aukcji komp padl mi trupem, a niestety pech chcial, ze caly dysk poszedl z dymem, wiec o stawianiu 'na szybko' nie bylo mowy).
Dobra, nie offtopuje juz.
Fault_Fett pisze: Nie ukrywam, że świadomość posiadania "konkurencji" pewnego sortu działa... dopingująco.
Jaka ja tam konkurencja. Daleko mi jeszcze do skompletowania pelnego kostiumu tak, ze nawet konca nie widac. ;) Nie musisz sie obawiac. :>
Fault_Fett pisze: wzorujesz się na którymś konkretnym wizerunku Mary (bo wszystkie - zarówno komiksowe, jak i ref pani McRandle vel Baksa różnią się między sobą detalami co do elementów stroju/broni itp) czy to jakaś "autorska" wizja


heheh, nawet nie mysle o detalach... Za wczesnie na razie na to (kiedy stroj bedzie gotowy, wtedy pomysle o ozdobnikach, takich jak blaster czy kieszonka przy pasku, ktora czasem Mara posiada itp) Na chwile obecna moja glowe zaprzataja setki mysli, jakby tu popelnic szkielecik paska i sie zbytnio nie splukac :D:D:D
Wszystko po kolei...
Fault_Fett pisze: Widziałam Twój strój na filmiku z Orkiestry i muszę przyznać, że prezentował się bardzo fajnie
3mam kciuki & pzdr


Trzeba bylo z czyms jechac, zasilic Kamino, ale to jeszcze tak na dobra sprawe nie jest nawet polowa stroju. :( heh, dzieki za dobre slowa.
Stopniowo bede realizowac swoje zalozenia. :) (i mimo fatum, czesciej odwiedzac allegro)
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3763
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Post autor: faultfett »

VOCODER pisze:Jaka ja tam konkurencja. (...) Nie musisz sie obawiac. :>
Konkurencja to nzjawisko naturalne i - w granicach rozsądku - zdrowe :)
.
VOCODER pisze:Trzeba bylo z czyms jechac, zasilic Kamino, ale to jeszcze tak na dobra sprawe nie jest nawet polowa stroju. :( heh, dzieki za dobre slowa.
HeH, ja zaczynałam na Aldku '04 w legginsach, w których było mi widać przy flashu z aparatu gacie i koszulce za prawie 80 zł (jedynej odpowiedniej :], znalezionej w Intimissimi) oraz pasku poklejonym superGlue :]
GodDamn, prawie trzy lata robię jeden strój.. a tu już inne projekty po głowie chodzą ;>
.
No to będą - jak mówi poeta - dwie Mary, do pary :P
.
:)
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5104
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Post autor: YangObi »

Tak więc dla naszych wszystkich Mar Jade taka pomocna dłoń z mojej strony jeżeli chodzi o dołączenie do 501st legion.
Głownie chodzi o wewnętrzny wzór na udach, o te paski.

Obrazek
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
Kielo
Polish Garrison Retired
Posty: 319
Rejestracja: 31 sty 2006, 23:13
Lokalizacja: uk

Post autor: Kielo »

Tak a propos tej dyskusji przypomnialo mi sie, ze ostatnio popelnilem cos "w temacie" ;)

dostepne TUTAJ. ;)
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3763
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Post autor: faultfett »

YangObi pisze: wewnętrzny wzór na udach, o te paski.Obrazek
No właśnie takie paski - przeszycia IMHO ne, bo we wszelkich dostępnych źródłach są one szyte po "skosie" - od góry w dół, zaś kombinezon, jaki np posiada pani/nna Simpson ma te przeszycia poziome :]
.
Nvrmnd, thx 4 photo & kindaNice piece of work, pane Kielo :)
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
VOCODER
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2007, 21:41
Lokalizacja: 3city

Post autor: VOCODER »

Moj stroj Mary ostatnimi czasy troszke posunal sie do przodu - wzbogacil sie o upragnione, wczesniej wspominane juz paski (thx Shadow za support! ;) ) Na chwile obecna Mara prezentuje sie w sposob nastepujacy ;) (fotki made by Miagi):
http://s201.photobucket.com/albums/aa30 ... 944242.jpg

http://s201.photobucket.com/albums/aa30 ... 946244.jpg

http://s201.photobucket.com/albums/aa30 ... 941239.jpg

z reszta, jak Wam sie bedzie chcialo, to obejrzyjcie sobie caly album. :P
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Post autor: TD-1408 »

:shock: Ta Mara rzuca na kolana 8) Swietne foty, swietna robota.
A razem z taka giwera - miodzio :wink:
Obrazek
DarkMiagi
Posty: 115
Rejestracja: 06 gru 2005, 11:36
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Post autor: DarkMiagi »

Świetna okolica + świetne towarzystwo = świetna atmosfera do robienia zdjęć :wink: dzięki której są wyniki :)
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5104
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Post autor: YangObi »

Naprawdę coraz lepiej, licze, że niedługo zasilisz nasze szeregi :)
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3763
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Post autor: faultfett »

Wow! :)
.
Chyba się jednak zacznę bać :P
.
I nie powiem nawet, że giwera w sumie niekonwencjonalna, jesli chodzi o ten strój, bo będzie, że to z zawiści ;) - a tak na serio, to b. fajna :)
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Awatar użytkownika
Człowiek Czopek
Posty: 38
Rejestracja: 02 mar 2007, 17:22
Lokalizacja: Z takiej dziury

Post autor: Człowiek Czopek »

Fajny dosyć kostium Mary :wink:
Obrazek
The will of a Sith Lord is not so easily manipulated - Darth Malak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Flagship Eclipse”