BlakckHole StormTrooper - Poznań

Shadow Scout, Blackhole Trooper, Nova Trooper
http://www.501stspecopsdet.net/
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Diqtion
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2013, 20:34
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

BlakckHole StormTrooper - Poznań

Post autor: Diqtion »

Witam,

W maju będąc na Grojkonie w Bielsku spotkałem ekipę Polish Garrison w tym Jok'a. Był wtedy w zbroi BlackHole StormTroopera. Udało mi się go poznać, porozmawiać z nim i nie tylko, przymierzyć nawet elementy jego zbroi i zdecydowałem się na stworzenie własnej, dla mnie i dołączenie do Was. Wydałem już nie małe pieniądze, spędziłem nad tym trochę czasu i tak o to w moim mieszkaniu mam już buty, rękawice, kołnierz (od ludzi z tego forum zresztą), blaster, bieliznę termoaktywną, kominiarkę, kaburę + cały odlew zbroi i hełmu.

Tutaj zaczynają się jednak schodzi, zbroję miałem złożyć jeszcze w czerwcu (wtedy mieszkałem w Bielsku), miał mi w tym pomóc Jok, niestety były opóźnienia z dostarczeniem odlewu do mnie i dostałem go dopiero po przeprowadzce, do Poznania. Kupiłem już praktycznie wszystko potrzebne do jej złożenia, jednak boję się tego procesu, nie chcę czegoś zrobić źle, nie chcę połamać jakiegoś elementu.

Stąd moje pytanie, czy jest w Poznaniu jakaś osoba, która składała Szturmowca i byłaby chętna pomóc (nawet odpłatnie), złożyć mi zbroję do kupy tak, aby była do mnie dopasowana i abym w końcu mógł aplikować na członka legionu?

Pozdrawiam,
Dawid @Diqtion
Awatar użytkownika
Lady Sandman
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2053
Rejestracja: 20 kwie 2008, 23:22
Lokalizacja: Warszawa
TKID: 8701

Re: BlakckHole StormTrooper - Poznań

Post autor: Lady Sandman »

Może uderz do kolegi Kalbiego - on ma szturmowca i mieszka w Luboniu pod Poznaniem.
IS 8701 - Aleksandra 'Lady Sandman' Świst
IV 2008 - IV 2014, V 2019 reboot
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: BlakckHole StormTrooper - Poznań

Post autor: Jok »

No wreszcie adiutant mi sie kroi ;) w tym tyg powinienem składać biały hełm to wysle Ci pełna dokumentację fotograficzna składania ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spec Ops Detachment”