Kapitan Rex (realistic)

Panaka, Typho, Cody, Rex

Moderator: Snootles

ODPOWIEDZ
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5069
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Kapitan Rex (realistic)

Post autor: YangObi »

Kapitan Rex (realistic)

ObrazekObrazek

Elementy wymagane:

UWAGA: Niniejszy strój jest realistyczną zbroją klona Fazy I (z Ataku klonów) z dodatkowym malowaniem. Poniżej zostały wymienione jedynie jej modyfikacje charakterystyczne dla tego kostiumu.

– Czarny skafander
Jedno- lub dwuczęściowy czarny skafander – może to być odzież sportowa (np. termoaktywna) lub taneczna. Może być gładki lub posiadać fakturę pionowego żebrowania, bez widocznych metek, nadruków i naszywek.

– Czarne rękawice
Wykonane ze skóry, nylonu lub podobnego materiału, sięgające do nadgarstków i zasłaniające ciało do karwaszów, bez widocznych naszywek, metek i nadruków.

– Kołnierz
Czarny kołnierz wykonany z tego samego lub podobnego materiału co skafander. Może być gładki lub posiadać pionowe żebrowanie (zalecane). Jeżeli nie jest on częścią skafandra, dopuszczalne jest posiadanie kominiarki. Nie może posiadać widocznych naszywek, metek i nadruków.

4. Hełm.
Hełm klona Fazy I z wizjerem w kształcie litery „T” i „irokezem”, na końcu którego znajduje się czerwony odblask/szybka, ewentualnie trzy diody typu LED. Wizjer powinien być czarny (dopuszczany jest również wizjer lustrzany). Po obu stronach musi znajdować się po sześć malowanych na szaro wywietrzników (mogą to być wycięte i zamaskowane siatką otwory w takich kolorach). Na przedzie hełmu powinny być namalowane niebieskie wzory w stylu tzw. „Jaig Eyes”, zaś przy wizjerze, a także na pozostałych elementach zbroi, detale w kolorze niebieskim. Po obu stronach nad wizjerem powinny być umieszczone po cztery żółte paski. Wymagane są również następujące elementy standardowego malowania zbroi Fazy I: czarny pasek dookoła hełmu, ciemnoszare malowanie części szczękowej, szary pasek z tyłu hełmu oraz czarna tylna kratka wywietrznika. Po prawej stronie hełmu musi być umieszczony dalmierz w stylu Jango/Boby Fetta. UWAGA: Hełmy firmy Rubies i Hasbro nie są akceptowane.

– Zbroja.
Wszystkie elementy w kolorze matowo- lub satynowobiałym, o takim samym odcieniu jak hełm. Brudzenia powinny być wykonane w odcieniach szarości. Bicepsy, ochraniacze ud i przedramion muszą być wykonane w taki sposób, aby nie widać było łączenia ich połówek.
- Napierśnik i naplecznik: powinny być połączone ze sobą po bokach, bez widocznych szpar. Po prawej stronie napierśnika znajdują się dwa zagłębienia przypominające symbol równości ("=");
- Naramienniki: białe, lekko odstające od barków, z przechodzącym przez środek pasem w kolorze niebieskim;
- Paski na ramionach o odpowiadającym filmowemu wzorcowi kształcie, łączące napierśnik z naplecznikiem;
- Osłona bicepsa (bez widocznych łączeń), z niebieskim paskiem na zewnętrznej stronie i dwoma szczelinami przypominającymi symbol równości ("=") po stronie wewnętrznej;
- Nałokietniki z niebieskim pasem;
- Osłona przedramion (bez widocznego łączenia elementów) z niebieskim pasem. Na prawym ramieniu odpowiadający filmowemu commpad;
- Ochraniacze na dłonie o kształcie odpowiadającym filmowym, z przechodzącym przez środek niebieskim pasem;
- Osłona brzucha i części krzyżowej kręgosłupa, a także ochraniacz krocza i ochraniacz pośladków;
- Ochraniacze ud (bez widocznego łączenia);
- Nakolanniki z przechodzącym przez środek niebieskim paskiem, a także odpowiednimi detalami po bokach i wypukłym pasem w kolorze szarym na środku;
- Osłona łydek – wskazane łączenie bezszwowe, może mieć otwarcie od strony wewnętrznej.

– Buty
Białe buty z płaską podeszwą, bez widocznych metek, nadruków i sznurowania. Na górnej części stopy umieszczony jest zakończony obło pas.

– Pas
Wyposażony w osiem zasobników/pudełek, po cztery z każdej strony, z umieszczonym z tyłu detonatorem.

– Kama
Wykonana z czarnego materiału spódniczka z niebieskim wykończeniem, sięgająca od pasa prawie do kolan, z rozcięciem o zaokrąglonych krawędziach z tyłu.

– Kabury i blastery
Białe kabury umieszczone po obu stronach na wysokości bioder, z pistoletami blasterowymi typu DC-17 (w wersji realistycznej).

– Naramiennik
Odwzorowany zgodnie z elementami zbroi z Zemsty Sithów, złożony z czarnej podstawy ozdobionej szarymi panelami. Główne panele są w kolorze niebieskim.

Elementy opcjonalne (dodatek do stroju):

– Blaster DC-15 (krótki);
– Blaster DC-15 (długi);
– Przybrudzenia i ślady zniszczenia całego stroju;
– Plecak rakietowy w stylu Janga Fetta z Ataku klonów (malowanie na wzór Janga Fetta nie jest akceptowane).
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oficerowie Starej Republiki”