Kapitan Rex (tCW)

Panaka, Typho, Cody, Rex

Moderator: Snootles

ODPOWIEDZ
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5069
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Kapitan Rex (tCW)

Post autor: YangObi »

Kapitan Rex (Wojny klonów)

Obrazek

Elementy wymagane:

– Czarny skafander
Jedno- lub dwuczęściowy czarny skafander – może to być odzież sportowa (np. termoaktywna) lub taneczna. Może być gładki lub posiadać fakturę pionowego żebrowania, bez widocznych metek, nadruków i naszywek.

– Czarne rękawice
Wykonane ze skóry, nylonu lub podobnego materiału, sięgające do nadgarstków i zasłaniające ciało do karwaszów, bez widocznych naszywek, metek i nadruków.

– Kołnierz
Czarny kołnierz wykonany z tego samego lub podobnego materiału co skafander. Może być gładki lub posiadać pionowe żebrowanie (zalecane). Jeżeli nie jest on częścią skafandra, dopuszczalne jest posiadanie kominiarki. Nie może posiadać widocznych naszywek, metek i nadruków.

– Hełm.
Hełm w stylu animowanym z filmu The Clone Wars z wizjerem w kształcie litery „T” i „irokezem”. Po obu stronach muszą się znajdować cztery zamalowane na czarno lub szaro wywietrzniki (mogą to być wycięte i zamaskowane siatką otwory w takich kolorach). Na przedzie hełmu powinny być namalowane niebieskie wzory w stylu tzw. „Jaig Eyes”, zaś przy wizjerze, a także na pozostałych elementach zbroi, detale w kolorze niebieskim. Po obu stronach nad wizjerem powinny być umieszczone po cztery żółte paski, a po prawej stronie hełmu dalmierz w animowanym stylu z The Clone Wars. UWAGA: Hełmy w stylu Ataku klonów (realistyczne) nie są akceptowane jako część zbroi w stylu animowanym.

– Zbroja.
Wszystkie elementy w kolorze matowo- lub satynowobiałym, o takim samym odcieniu jak hełm. Brudzenia powinny być wykonane w odcieniach szarości (ew. innych barwach, jednak wskazane jest zachowanie umiaru). Bicepsy, ochraniacze ud i przedramion muszą być wykonane w taki sposób, aby nie widać było łączenia ich połówek.
- Napierśnik i naplecznik: powinny być połączone ze sobą po bokach, bez widocznych szpar;
- Naramienniki: białe, lekko odstające od barków, z przechodzącym przez środek pasem w kolorze niebieskim;
- Paski na ramionach o odpowiadającym filmowemu wzorcowi kształcie, łączące napierśnik z naplecznikiem (zalecane, aczkolwiek nie wymagane);
- Osłona bicepsa (bez widocznych łączeń), z niebieskim paskiem;
- Nałokietniki z niebieskim pasem;
- Osłona przedramion (bez widocznego łączenia elementów) z niebieskim pasem. Na prawym ramieniu odpowiadający filmowemu commpad;
- Ochraniacze na dłonie o kształcie odpowiadającym filmowym, z przechodzącym przez środek niebieskim pasem;
- Osłona brzucha i części krzyżowej kręgosłupa, a także ochraniacz krocza i ochraniacz pośladków;
- Ochraniacze ud (bez widocznego łączenia);
- Osłona łydek – wskazane łączenie bezszwowe, może mieć otwarcie od strony wewnętrznej lub z tyłu.

– Buty
Białe buty z płaską podeszwą, bez widocznych metek, nadruków i sznurowania. Na górnej części stopy umieszczony jest zakończony obło pas.

– Pas.
Segmentowy pas w stylu animowanym z The Clone Wars z umieszczonym z tyłu pasa detonatorem termicznym i po jednym pudełku na amunicję po bokach.

– Kama
Wykonana z czarnego materiału spódniczka z niebieskim wykończeniem, sięgająca od pasa prawie do kolan, z rozcięciem o zaokrąglonych krawędziach z tyłu.

– Blastery i kabury
Noszone na biodrach (zazwyczaj mocowane do pasa) kabury na blastery typu DC-17. UWAGA: Animowane kabury są większe od zwykłych, realistycznych wersji.

– Naramiennik
Szary „kołnierz” z panelami w kolorze czarnym i niebieskim. Przednia część sięga do połowy klatki piersiowej, natomiast tylna – do połowy pleców. Nie może wystawać poza hełm.

Elementy opcjonalne (dodatek do stroju):

– Blaster DC-15 (krótki);
– Blaster DC-15 (długi);
– Miniblaster;
– Wyrzutnia rakiet;
– Przybrudzenia i ślady zniszczenia całego stroju.
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oficerowie Starej Republiki”