BODYSUIT

Forum, na którym można zadawać pytania dotyczące działalności Legionów
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

BODYSUIT

Post autor: sternik »

Nie bardzo wiedziałem gdzie zadać to pytanie wiec jakby co prosze o przeniesienie w odpowiednie miejsce :)
BODYSUIT- jaki? tzn -rodzaj materiału, grubość,moze konkretna nazwa firmy lub miejsce gdzie kupić odpowiedni?
byłem dzisiaj na targach wodnych i kupiłem pianke do nurkowania ale chyba przesadziłem bo ma 3mm grubosci i jak postałem w niej 10 min byłem cały mokry :( z tego co pamiętam z imprezki w Londynie wasze kombinezoniki nie miały zadnych napisów czy gumowych wstawek .Mój niestety ma kilka napisów które właściwie nie przeszkadzają bo będą zakryte armorem ale na piersiach jest gumowana część która skutecznie zapobiega przepływowi powietrza i to mnie troche przeraza :)
druga sprawa to czerwone lampasy na rękawy i nogawki które musze dorobić (wersja RG Kir Kanos ) nie wydaje mi się żeby można było kupic taki kombinezon z lampasami ale moze ktos wie gdzie mozna kupić materiał z którego są wykonane kombinezony ?
Obrazek
Awatar użytkownika
mercy275
Posty: 55
Rejestracja: 28 lis 2009, 11:59
Kontaktowanie:

Re: BODYSUIT

Post autor: mercy275 »

Pianka w żadnym razie się nie nadaje. Też szukam bodysuita, ale zamierzam go znaleźć np. na bazarku. Materiał to najlepiej bawełna, poliester, albo mieszanka tychże. Oczywiście w przypadku bawełny należało by mieć górę osobno i dół osobno, więc zdecydowanie najlepszy jest poliester. Nie za gruby, żeby nie było za gorąco, ale nie za cienki, żeby ciało nie prześwitywało.
Awatar użytkownika
Anakin Skywalker
Posty: 204
Rejestracja: 01 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Kielce

Re: BODYSUIT

Post autor: Anakin Skywalker »

Z tego co wiem Mike polecał ten --> http://www.123scuba.com/p-DS0034.html Bodysuit gdy składał swoją zbroję.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pazdzioch
Polish Garrison Retired
Posty: 445
Rejestracja: 20 cze 2006, 9:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: BODYSUIT

Post autor: Pazdzioch »

http://www.allegro.pl/item819731742_ter ... ratis.html - sam używam i polecam, także ze względu na to, że w chłodniejsze dni jest po prostu...cieplej
Obrazek

2010:Obrazek Obrazekx2
Awatar użytkownika
mercy275
Posty: 55
Rejestracja: 28 lis 2009, 11:59
Kontaktowanie:

Re: BODYSUIT

Post autor: mercy275 »

65zł to trochę przesada. Dam znać jak coś znajdę.
SID
Polish Garrison Retired
Posty: 1081
Rejestracja: 21 gru 2008, 10:41
Lokalizacja: Grudenz

Re: BODYSUIT

Post autor: SID »

No nie wiem czy 65 zł. to przesada w porównaniu do całej zbroi. :)
Awatar użytkownika
Pazdzioch
Polish Garrison Retired
Posty: 445
Rejestracja: 20 cze 2006, 9:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: BODYSUIT

Post autor: Pazdzioch »

jeżeli 65 zł to dużo, to jakim budżetem dysponujesz na cały strój...?
Obrazek

2010:Obrazek Obrazekx2
Awatar użytkownika
Anakin Skywalker
Posty: 204
Rejestracja: 01 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Kielce

Re: BODYSUIT

Post autor: Anakin Skywalker »

Dokładnie miałem to samo napisać przecież pianka to jest praktycznie chyba najtańsza rzecz do kupna podczas kompletowania zbroi szturmowca.Zakładam że jeśli ktoś poważnie podchodzi do kupna i nie jest dzieckiem to naprawdę na cenę 65 zł nie powie drogo bo np pianka którą polecał Mike kosztuje 150zł plus wysyłka,więc cena tej którą podał Wertum jest jak najbardziej ok.
Obrazek
SID
Polish Garrison Retired
Posty: 1081
Rejestracja: 21 gru 2008, 10:41
Lokalizacja: Grudenz

Re: BODYSUIT

Post autor: SID »

Cena jest całkiem ok. :) ,a cały
wertum pisze:jeżeli 65 zł to dużo, to jakim budżetem dysponujesz na cały strój...?
no coś około 5000 zł. :P
Awatar użytkownika
Anakin Skywalker
Posty: 204
Rejestracja: 01 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Kielce

Re: BODYSUIT

Post autor: Anakin Skywalker »

Sid myślę że Wertum kierował pytanie do mercy 275 :P
Obrazek
Awatar użytkownika
mercy275
Posty: 55
Rejestracja: 28 lis 2009, 11:59
Kontaktowanie:

Re: BODYSUIT

Post autor: mercy275 »

Chodzi tylko o to, by niepotrzebnie nie zwiększać kosztów, jeśli można dostać bodysuit naprawdę taniej. Do piątku postaram się powiedzieć, co mi się uda ustalić.
Awatar użytkownika
Anakin Skywalker
Posty: 204
Rejestracja: 01 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Kielce

Re: BODYSUIT

Post autor: Anakin Skywalker »

Słuchaj ale przy kwocie 5000zł raczej różnicy Ci nie zrobi 10 czy 20 zł mniej jeśli w ogóle.
Obrazek
SID
Polish Garrison Retired
Posty: 1081
Rejestracja: 21 gru 2008, 10:41
Lokalizacja: Grudenz

Re: BODYSUIT

Post autor: SID »

Anakin Skywalker pisze:Sid myślę że Wertum kierował pytanie do mercy 275 :P
Ok.Ja tylko taki dałem przykład bo trzeba się liczyć z takim wydatkiem jaśli się poważnie myśli . 8)
Awatar użytkownika
Anakin Skywalker
Posty: 204
Rejestracja: 01 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Kielce

Re: BODYSUIT

Post autor: Anakin Skywalker »

Ano masz rację trzeba sobie dokładnie wyliczyć co po kolei kupować zależnie od tego jaką ilością pieniędzy dysponujemy i przemyśleć pierw czy na pewno chcemy skompletować zbroję stormtroopera żeby po jakimś czasie nie odwidziało się "Aaa może jednak Vader" i kasa w błoto ;P. Zresztą znam to skądś bo z 4 lata temu jak byłem dzieciak to chciałem robić 10 strojów naraz :D i każdy był ten wymarzony teraz jak na to patrzę to śmiać mi się chce :P.


Żeby nie pisać znowu posta bo będzie nie na temat jak ten ;P To na razie nie mam w planach skompletowania jakiegoś kostiumu ;P
Ostatnio zmieniony 29 lis 2009, 20:38 przez Anakin Skywalker, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
SID
Polish Garrison Retired
Posty: 1081
Rejestracja: 21 gru 2008, 10:41
Lokalizacja: Grudenz

Re: BODYSUIT

Post autor: SID »

A więc krok po kroku a napewno osiągniesz swój cal. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Eagle Base & Polish Garrison”