Przyjęcie

Forum, na którym można zadawać pytania dotyczące działalności Legionów
Awatar użytkownika
Kylo
Posty: 11
Rejestracja: 14 lip 2005, 11:01
Lokalizacja: Świdnik City

Post autor: Kylo »

Chciałbym się dowiedzieć czy w Polish Outpoście może być dwóch lub trzech Darthów Mauli albo Greedów, czy w niczym to nie przeszkadza ?
Awatar użytkownika
Anakin Skywalker
Posty: 204
Rejestracja: 01 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Anakin Skywalker »

Ee Chyba nie mnie sie tak zdaje a zresztą jestem pewny na sto procent 8) bo w garnizonach np tu http://alpinegarrison.com/garrison_entrance.php jest dwóch Vaderów i klikunastu sztrumowców więc to w niczym nie przeszkadza. A tak po za tym Fajna ta stronk tego alpine Garnisson :wink: a tak wogule to chyba jest jedyny garnizon w którym jest człowiek który posiada profesionalny Kostium Wampy :!: 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kylo
Posty: 11
Rejestracja: 14 lip 2005, 11:01
Lokalizacja: Świdnik City

Post autor: Kylo »

W takim razie wtej kwesti trzeba zapytać się Mik'a. Bo nigdzie nie widziałem 2 Mauli, co innego Vaderów. A ten Garnizon jest spoko, przeglondałem tą stronke wczoraj.

PS. Fajne mają filmiki z premiery ROTS, szczególnie te walki na miecze świetlne :D
Awatar użytkownika
Anakin Skywalker
Posty: 204
Rejestracja: 01 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Anakin Skywalker »

Niom ja sobie kupuje taki mieczyk 8) bo mam 250zł jeszcze drugie tyle i jest a tak po za tym nie ma różnicy czy jest dwóch mauli czy Greedo maul to Sith Lord więc na pewno nie ma różnicy
Obrazek
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Kylo pisze:Chciałbym się dowiedzieć czy w Polish Outpoście może być dwóch lub trzech Darthów Mauli albo Greedów, czy w niczym to nie przeszkadza ?
Naturalnie, ze tak. Nie ma zadnych organiczen w tej kwestii.
Anakin pisze:a tak wogule to chyba jest jedyny garnizon w którym jest człowiek który posiada profesionalny Kostium Wampy
Zgadza sie. Mialem sposobnosc obejrzec ten kostium na C3 i musze przyznac, ze robi wrazenie :)
Awatar użytkownika
Anakin Skywalker
Posty: 204
Rejestracja: 01 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Anakin Skywalker »

Heheh Czylimiałem Rację :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Kylo
Posty: 11
Rejestracja: 14 lip 2005, 11:01
Lokalizacja: Świdnik City

Post autor: Kylo »

O.K to już wszystko wiem , dzięki za szybką odpowiedź.
Wolfen
Posty: 18
Rejestracja: 20 maja 2005, 20:55
Lokalizacja: Lusankya
Kontaktowanie:

Uzbrojenie

Post autor: Wolfen »

Chwała ci Wielki TK-1410! Oto powracam! Już za trzy lata i 3 dni będe mógł wstąpić w szeregi naszego polskiego garnizonu! W związku z tym mam pytanie czy broń szturmowców musi byc kanoniczna Tzn. czy mogę zrobic z MP5 karabinek(modyfikując go troszkę) dodając element chłodzący na lufę, jakis celownik optyczny i skrócony magazynek. Następną sprawą jest broń biała. Mam znajomego zbrojmistrza i mógłby on zrobić miecze takie jakie były prezentowane w amatorskim (nie odstajacym pod względem efektów trylogii) filmi IMPS. Czy takie uzbrojenie byloby akceptowane przez dowódctwo garnizonu? (miecz miałby mieć dodatkowo wyrzezbione w klindze godło Imperium Galaktycznego). A na koniec polecam "One" Metallici i "Of Wolf and Man" takze tego zespolu.... Dzięki. Pozdrawia was cała Lusynkya!
Wolfen
Posty: 18
Rejestracja: 20 maja 2005, 20:55
Lokalizacja: Lusankya
Kontaktowanie:

Jeszcze raz ja.

Post autor: Wolfen »

Kiedy uzbieram duzo kasy mam zamiar zalozyc kantynę niedaleko Warszawy. Miała by miec klimat i mnostwo nawiazan do sagii... I pojawil sie problem czy nie naruszy to praw autorskich i spowoduje proby wymierzenia we mnie obslizglego palucha naszej sprawiedliwosci (Uwaga! Spójność tekstu moze byc watpliwa) oczywiscie czlonkowie PO mieli by 50% znizki :wink: :wink: :wink: :wink: Jeszcze cos o tym napisze..

Ps: Nie znalazlem zadnego tematu na ktorym moglbym zamiescic to pytanie wiec zamiescilem je tu.
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Jesli chodzi o bronie to sprawa wyglada nastepujaco, karabinek MP5, co by sie z nim nie zrobilo, nie bedzie na pewno blasterem E-11, dlatego raczej odradzam tego typu modyfikacje, gdyz beda one naruszac ogolny obraz szturmowcow.

Natomiast miecz, a raczej sztylet, z pewnoscia bedzie stanowic mily dodatek do zbroi.

Tak czy owak, najwazniejszy jest bez watpienia wyglad samego stroju, bron jest "tylko" dodatkiem :).

Co do Twojego drugiego pytania, dotyczacego kantyny. Jestem praktycznie pewny, ze nie bedzie ona naruszac zadnych praw autorskich. Zreszta restauracji tego typu juz troche istnieje na swiecie, np. Cantina w Tokio.
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6112
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Uzbrojenie

Post autor: Jok »

Wolfen pisze:! Oto powracam! Już za trzy lata i 3 dni będe mógł wstąpić w szeregi naszego polskiego garnizonu!!
ja juz nie moge sie doczekac by zobaczyc Twoj stroj :D:D:D
Wolfen
Posty: 18
Rejestracja: 20 maja 2005, 20:55
Lokalizacja: Lusankya
Kontaktowanie:

Tak jest.

Post autor: Wolfen »

Mayślałem żeby kupić standardową zbroję Sandtroopera. Nie wiem czy są w sprzedaży "czyste" zbroje ale taka pasowała by mi najbardziej. Do tego miecz przy pasie i naramiennik ze stopniem. Mając już E-11 i tą rusznicę laserową dodałbym jako trzecią broń właśnie MP5... ale jeśli uważacie ,że to nie bルdzie pasowało do ogólnego wyglądu to pomyślę nad czymś innym.
Ha.... teraz już równo trzy lata! rozesle wam szkice planów tej kantyny jak je zrobie i póżniej wstawię do hangaru TIE przechwytującego... Można (jeśli mi się to powiedzie) póżniej mianować to miejsce siedzibą Polish Outpostu... jeśli zgodzi się na to dowódca. No dobra rozpędzilem się i będe teraz kończyć.
... w Ilustrowanej Encyklopedii Gwiezdnych Wojen jest zdjęcie szturmowca trzymającego mały blaster, wiecie co to za broń? ....czekam... :wink:
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Re: Tak jest.

Post autor: TK-1410 »

Wolfen pisze:Nie wiem czy są w sprzedaży "czyste" zbroje ale taka pasowała by mi najbardziej.
Ogolnie w sprzedazy sa "czyste" zbroje, ktore nalezy zlozyc, no chyba, ze odkupisz od kogos uzywana.
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6112
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Tak jest.

Post autor: Jok »

Wolfen pisze: ... w Ilustrowanej Encyklopedii Gwiezdnych Wojen jest zdjęcie szturmowca trzymającego mały blaster, wiecie co to za broń? ....czekam... :wink:
jest to zapewne BlasTech DL- 44 lub Merr-Sonn "Power" 5. ale moge sie mylic, albo to moze byc inwencja tworcza rysownika
Wolfen
Posty: 18
Rejestracja: 20 maja 2005, 20:55
Lokalizacja: Lusankya
Kontaktowanie:

Re: Tak jest.

Post autor: Wolfen »

Mike pisze:Ogolnie w sprzedazy sa "czyste" zbroje.
Chodzi mi o to czy kupując zbroje Sandtroopera dostaje juz "pobrudzone" elementy. Fakt ,że mądrzy ludzie żyją w brudzie ale wg. mnie to już przesada żeby szturmowiec był takim niechlujem i nosił poplamioną zbroję.

I jeszcze jedno czy mógłbyś podać link w którym znalazł bym uzywane zbroje... nawet nie muszą być Sandtroopera, mogą być zwykłe.
Dzięki, pozdrowienia od Kadetów! :wink:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Eagle Base & Polish Garrison”