(KUPIĘ) Miecz świetlny FX Hasbro z zielonym ostrzem.

Kupię/Sprzedam
Awatar użytkownika
Joseph
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 977
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:41
Lokalizacja: Lublin
TKID: 99990
Kontaktowanie:

(KUPIĘ) Miecz świetlny FX Hasbro z zielonym ostrzem.

Post autor: Joseph »

Jak wyzej. Najlepiej Hasbro Force FX lub Master Replicas. Oferty na PM.
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Re: (KUPIĘ) Miecz świetlny FX Hasbro z zielonym ostrzem.

Post autor: Falcon »

ja bym popatrzył tutaj www.saberforge.com/ - wcale drożej od fxów nie wychodzą tak bardzo ...
za 150 $ rękojeść z ostrzem w dowolnym kolorze
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
Awatar użytkownika
Joseph
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 977
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:41
Lokalizacja: Lublin
TKID: 99990
Kontaktowanie:

Re: (KUPIĘ) Miecz świetlny FX Hasbro z zielonym ostrzem.

Post autor: Joseph »

OK. Dzieki.
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Radek
Eagle Base Inactive
Posty: 116
Rejestracja: 09 sty 2011, 23:37
Lokalizacja: Katowice

Re: (KUPIĘ) Miecz świetlny FX Hasbro z zielonym ostrzem.

Post autor: Radek »

na FX sabers forum facet ma średnie recenzje, mało terminowy i same rękojeści i optyka nie najlepsze podobno są
Awatar użytkownika
Joseph
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 977
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:41
Lokalizacja: Lublin
TKID: 99990
Kontaktowanie:

Re: (KUPIĘ) Miecz świetlny FX Hasbro z zielonym ostrzem.

Post autor: Joseph »

Radek pisze:na FX sabers forum facet ma średnie recenzje, mało terminowy i same rękojeści i optyka nie najlepsze podobno są
Bardziej mnie martwi czas realizacji. :?
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Radek
Eagle Base Inactive
Posty: 116
Rejestracja: 09 sty 2011, 23:37
Lokalizacja: Katowice

Re: (KUPIĘ) Miecz świetlny FX Hasbro z zielonym ostrzem.

Post autor: Radek »

a jaki pułap finansowy Cię interesuje?
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5104
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: (KUPIĘ) Miecz świetlny FX Hasbro z zielonym ostrzem.

Post autor: YangObi »

Jak coś to patrz jeszcze Ultrasabers.
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
Joseph
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 977
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:41
Lokalizacja: Lublin
TKID: 99990
Kontaktowanie:

Re: (KUPIĘ) Miecz świetlny FX Hasbro z zielonym ostrzem.

Post autor: Joseph »

YangObi pisze:Jak coś to patrz jeszcze Ultrasabers.
OK. Dzięki.
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Joseph
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 977
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:41
Lokalizacja: Lublin
TKID: 99990
Kontaktowanie:

Re: (KUPIĘ) Miecz świetlny FX Hasbro z zielonym ostrzem.

Post autor: Joseph »

lub ewentualnie zrobi dla mnie tylko rękojeść miecza Katarna/Qu Rahn's,
https://www.youtube.com/watch?v=dhyQFsgdoRc
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Niemodelarz
Posty: 10
Rejestracja: 07 maja 2014, 10:30

Re: (KUPIĘ) Miecz świetlny FX Hasbro z zielonym ostrzem.

Post autor: Niemodelarz »

sprowadzajac takie cuda z hameryki licz sie jeszcze z 23% vatu + dodatkowymi oplatami za dostapienie zaszczytu zaplacenia podatku.

A co do ultrasabers, to moim zdaniem miecze maja takie sobie, za to drogie. W sumie jesli ogarniesz elektronike w srodku, to juz lepiej poszukac sobie jakiegos rodzimego zakladu, ktory mialby narzedzia odpowiednie do obrobki amelinium. ultrasabers ma miecze malo skomplikowane, wiec lepiej bys na tym wyszedl i zaoszczedzil troche grosze, tak mi sie przynajmniej wydaje.
Awatar użytkownika
Joseph
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 977
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:41
Lokalizacja: Lublin
TKID: 99990
Kontaktowanie:

Re: (KUPIĘ) Miecz świetlny FX Hasbro z zielonym ostrzem.

Post autor: Joseph »

Niemodelarz pisze:sprowadzajac takie cuda z hameryki licz sie jeszcze z 23% vatu + dodatkowymi oplatami za dostapienie zaszczytu zaplacenia podatku.

A co do ultrasabers, to moim zdaniem miecze maja takie sobie, za to drogie. W sumie jesli ogarniesz elektronike w srodku, to juz lepiej poszukac sobie jakiegos rodzimego zakladu, ktory mialby narzedzia odpowiednie do obrobki amelinium. ultrasabers ma miecze malo skomplikowane, wiec lepiej bys na tym wyszedl i zaoszczedzil troche grosze, tak mi sie przynajmniej wydaje.
Dzieki za radę. Elektronika jest dla mnie nieistotna ponieważ nie zależy mi na efektach dżwiękowych ani na samym ostrzu - w przypadku rękojeści miecza Katarna. Chciałem dać zarobić komuś w Lublinie na zrobieniu rękojeści miecza Katarna ale choć może trudno w to uwierzyć nikt nie chce się tego podjąć. Natomiast jeżeli chodzi o miecze Ultrasabers. Wiem tyle. Są i tak tańsze niż miecze Lightsaber.
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Xav Kasjel
Eagle Base Inactive
Posty: 486
Rejestracja: 08 sty 2012, 19:38

Re: (KUPIĘ) Miecz świetlny FX Hasbro z zielonym ostrzem.

Post autor: Xav Kasjel »

Ciekawy patent na customowy miecz ma rodzina Sternika :evil: Całość prezentuje się dobrze, a koszty produkcji też są rozsądne.
O szczegółach może niech wypowie się sam Sternik, ale moim zdaniem to ciekawa alternatywa. Zawsze też istnieje opcja dołożenia elektroniki (dźwięku) z tanich zabawek Hasbro (jest tam nawet czujnik ruchu i zderzeń).
Obrazek Obrazek
Nahen
Posty: 427
Rejestracja: 28 lut 2010, 22:27
Lokalizacja: Gdańsk

Re: (KUPIĘ) Miecz świetlny FX Hasbro z zielonym ostrzem.

Post autor: Nahen »

Potrzebny średnio ogarnięty tokarz z tokarką, plus trochę dłubania. Tak na prawdę wg mnie jedyny "problem" to sam start, a dokładniej zwymiarowanie rękojeści cała reszta to do kwestia 1-2 dni po kilka godzin na tokarce plus 1-2 dni na złożenie i dorobienie reszty.

Jeżeli masz kilka sensownych zdjęć/rysunków to uderz do jakiegoś studenta na technicznej uczelni gdzie mają "kreskę" (geometria wykreślna) za kilka złotych taki student powinien będąc na bieżąco z "krechą" przygotować ze zdjęć/rysunków podstawowe rzuty pozwalające zwymiarować "obiekt". Reszta to naprawdę żaden problem o ile to ma być sama rękojeść wyglądająca "z zewnątrz".

Jakieś 4-5 lat wstecz podjąłbym się ale w tej chwili nie mam dostępu do maszyn. Jest jeszcze jedna "droga" która też może być sensowna. Drukarka 3D znaleźć kogoś kto się tym bawi myślę że obie wersje i "tokarkowa" jak i "drukarkowa" powinny zamknąć sie w rozsądnych pieniądzach.
Obrazek
Awatar użytkownika
fezz
Polish Garrison Retired
Posty: 1071
Rejestracja: 28 lut 2012, 14:00
Lokalizacja: Łódź
TKID: 50148
Kontaktowanie:

Re: (KUPIĘ) Miecz świetlny FX Hasbro z zielonym ostrzem.

Post autor: fezz »

Na Thingivers jest kilka fajnych modeli SW, w tym miecze świetle. Szukajka niestety nie znalazła miecza Katarna. Pewnie jakiś inny student, który dostałby plany zrobione przez tego pierwszego, mógłby przygotować odpowiedni model :D Miecz z drukarki 3D to ciekawa opcja, ale IMO nie umywa się przy toczonej z metalu rękojeść. Plastyk to jednak plastyk. No i taki model z drukarki (przynajmniej tych drukujących z filamentu ABS/PLS) trzeba wygładzić. Jego powierzchnia będzie mieć widoczne warstwy druku. W przypadku ABSu pomaga aceton. Nie wiem jak jest z PLA, może da się to jakoś ładnie wyszlifować. Na plus można by zaliczyć to, że drukowany miecz mógłby mieć ładnie zrobione miejsce pod elektronikę.
Awatar użytkownika
Joseph
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 977
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:41
Lokalizacja: Lublin
TKID: 99990
Kontaktowanie:

Re: (KUPIĘ) Miecz świetlny FX Hasbro z zielonym ostrzem.

Post autor: Joseph »

Nahen pisze:Potrzebny średnio ogarnięty tokarz z tokarką, plus trochę dłubania. Tak na prawdę wg mnie jedyny "problem" to sam start, a dokładniej zwymiarowanie rękojeści cała reszta to do kwestia 1-2 dni po kilka godzin na tokarce plus 1-2 dni na złożenie i dorobienie reszty.

Jeżeli masz kilka sensownych zdjęć/rysunków to uderz do jakiegoś studenta na technicznej uczelni gdzie mają "kreskę" (geometria wykreślna) za kilka złotych taki student powinien będąc na bieżąco z "krechą" przygotować ze zdjęć/rysunków podstawowe rzuty pozwalające zwymiarować "obiekt". Reszta to naprawdę żaden problem o ile to ma być sama rękojeść wyglądająca "z zewnątrz".

Jakieś 4-5 lat wstecz podjąłbym się ale w tej chwili nie mam dostępu do maszyn. Jest jeszcze jedna "droga" która też może być sensowna. Drukarka 3D znaleźć kogoś kto się tym bawi myślę że obie wersje i "tokarkowa" jak i "drukarkowa" powinny zamknąć sie w rozsądnych pieniądzach.
Już uderzałem do "tych studentów o których piszesz". Niestety. W trakcie lub po przyjeciu zlecenia okazywało się że "nie wiem jak zrobić to albo tamto" lub "nie mam na uczelni teraz dostępu do maszyn" Temat taki już przerabiałem. Takich co dużo mówili jakie to nieskomplikowane było wielu. Niestety podjąć zrobienia się rękojeści - już żadnego nie było. Oni też mówili ze zaden problem. Jak przychodziło do konkretów pomimo posiadania przeze mnie zarówno filmu jak i wszystkich projektów, okazywało się jak zwykle że nikt się nie chce podjąć. Kilka firm w Lublinie zajmujaćych sie obróbka metali również mi odmówiło. Takie są moje w tej chwili doświadczenia. Nie wiem. Byc moze mam takiego pecha. Dlatego szukam kogoś kto mi to zrobi. Nie bedzie obiecywał że zrobi tylko zrobi. Byłbym wdzieczny gdyby ktoś zechciał dla mnie zrobić taką rekojeść miecza Katarna. Oczywiście wdzieczność przełoże na konkretną zapłatę :wink:
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Cargo Hold”