Kashyyyk Clone Recon Trooper

Scout & Kashyyyk Trooperzy
http://www.bikerscout.net/
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stalker
Polish Garrison Retired
Posty: 65
Rejestracja: 18 paź 2013, 22:01
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kashyyyk Clone Recon Trooper

Post autor: Stalker »

Jak dla mnie i tak rewelacja :D
Obrazek
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6112
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Kashyyyk Clone Recon Trooper

Post autor: Jok »

Ja już Ci pokazywałem gdzie bród moim zdaniem powinien się osadzać. Myslę ze na tym kamuflażu mozesz go śmialo dac troszczkę wiećej by było go w wogóle widać. Bo teraz sugestia brudzenia jest zbyt niesiała i wygląda nieco na przypadek.
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Re: Kashyyyk Clone Recon Trooper

Post autor: Falcon »

Brudu lepiej mniej niż więcej, to nie sand
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
Awatar użytkownika
gerald
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 308
Rejestracja: 08 sie 2013, 14:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Kashyyyk Clone Recon Trooper

Post autor: gerald »

hehe Joku myślę że oni generalnie brudzili się dośc przypadkowo,a nie tarzali rytualnie w błocie przed walka ;)
Może jeszcze coś pododaje tam gdzię sa ostre krawedzie zagłebien,w jakichś rowkach itp bo tam brud mógł siadać ,ale nie chce tez przesadzac bo bedzie to wygladac przegięte w drugą strone,to ma byc kashyyk trooper a nie death trooper ;)
Awatar użytkownika
gerald
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 308
Rejestracja: 08 sie 2013, 14:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Kashyyyk Clone Recon Trooper

Post autor: gerald »

sorry że tak post pod postem,nie zdążyłem wyedytować.
Na bazowym kamuflażu i zieleni ten "brud" widać dobrze Joku to nie jest tak że go nie ma czy że było maźniete tu i tam,bo tą zieloną farbą przetarłem części w całości,po prostu na białym sandzie czy stormie ten brud się bardziej odcina bardziej go widac,nie mozna robic tak że jak ktos ma kamuflaz to bedzie ubrudzony bardziej brudnym brudem wyłącznie po to zeby było go widać brud z ziemi i osmoleń jest mniej wiecej jednakowy nie brudzi kamuflazu mocniej niż białej blachy:)owszem chce dodac conieco w zagłebieniach czy na ostrych krawedziach nacięć,jak na prawym greeblu np,oraz przy aparaturze na wierzchu plecaka bo zapewne po tych pokrętłach miziano ubłoconymi łapami więc tam ma rację bytu,ale nie bede robił osmaleń tam gdzie nie maja sensu tylko dlatego żeby były :)
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6112
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Kashyyyk Clone Recon Trooper

Post autor: Jok »

Boba też nie jest biały, a na nim brud widać ^^ Zwłaszcza ze te klony jednak brały udział w walce na plaży to trudno zeby byly lekko ciapniete.
Awatar użytkownika
Delta13
Polish Garrison Retired
Posty: 358
Rejestracja: 08 cze 2012, 20:49
Lokalizacja: Wrocław/Kamino

Re: Kashyyyk Clone Recon Trooper

Post autor: Delta13 »

Tak myślę że na Recon-ie to nie było by widać brudu z plaży. Co najwyżej mokry piasek na częściach miękkich, mokre buty itd. No i oczywiście jakieś osmalenia związane z walką. Natomiast brud jako taki nie powinien się pojawić. Oczywiście jak wyszli dopiero co z lasu to jakiś brud mógł się pojawić. Ale też uważam że nie ma co przesadzać. Kiedyś w końcu ta zbroja musiała być nowa i błyszcząca :wink:

A i przy okazji, bardzo mi się podoba :)
Do you want this to be the luckiest day of your life? or the last?
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6112
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Kashyyyk Clone Recon Trooper

Post autor: Jok »

A ja nie mowie o przesadzie. Poprostu zeby to co ma byc brudem zeby bylo brudem, a nie zeby wygladalo jak niedorobka lub przupadkowe mazniecie :P
Awatar użytkownika
gerald
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 308
Rejestracja: 08 sie 2013, 14:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Kashyyyk Clone Recon Trooper

Post autor: gerald »

No bo Boba jest w ogóle brudny zły odrażający i grubiański ,taką ma rolę ;P
Te klony akurat nie walczyły tylko na plaży,41 elite prowadziła rozpoznanie w dżungli,
jak również pomagała w początkowych atakach na trandoshan,przed głównym atakiem CIS na plaże Kachirho i sea wall,Bogey Squad składający się właśnie z kashyyk trooperów tropił Vosa, również w dżungli.zabrudzenia z piasku miały szanse pozostać na płóciennych i skórzanych cześciach ,natomiast z płyt raczej odpadały prezy poruszeniu,przynajmniej pamietam tak zachowujący się piasek podczas zabaw w piaskownicy ;)
Więc na pewno miękkie części też trzeba bedzie trochę ubabrać,owszem błoto i inne badziewia mogły się zatrzymac w jakichś rowkach zagłębieniach itp ale podczas walk w dżungli bardziej stawiałbym właśnie na obicia i otarcia o drzewa sok ze zgniecionych roślin itp a to moim zdaniem ten zielony wash imituje przyzwoicie.Nie chce przesadzać z czarnym brudzeniem bo tak jak pisałem to ma sens w okolicy trafien itp Boba ma pare hitów z blastera na zbroi wiec u niego osmalenia sa jak najbardziej do rzeczy.Jeśli idzie o przypadkowe maźniecia są teorie iż KT sami malowali swój kamuflaż,a że nie każdy z nich był artystą malarzem to myślę że przypadkowe maźniecia mogły się trafić nawet artystycznie uzdolnionym klonom :)
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6112
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Kashyyyk Clone Recon Trooper

Post autor: Jok »

Ubierz zbroje -> idz do dżungli -> wyjdz -> pokryj lakierem by brudzing został ;)
Awatar użytkownika
gerald
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 308
Rejestracja: 08 sie 2013, 14:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Kashyyyk Clone Recon Trooper

Post autor: gerald »

mały krok do przodu ;) niestety na folii powyłaziły jakieś małe francowate bąble,nie jest to powietrze,przypuszczam że moze jakiś kurz siadł w trakcie naklejania :/na razie niestety nie mam folii a kupiuć można ponoć najmniej metr na 1,5 metra :/
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tutaj brud,specjalnie dla Joka ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
Stele
Eagle Base Inactive
Posty: 87
Rejestracja: 19 lip 2013, 18:01
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kashyyyk Clone Recon Trooper

Post autor: Stele »

Tajemnicze czarne naklejki nie ominą żadnego hełmu SW. :P
Awatar użytkownika
Delta13
Polish Garrison Retired
Posty: 358
Rejestracja: 08 cze 2012, 20:49
Lokalizacja: Wrocław/Kamino

Re: Kashyyyk Clone Recon Trooper

Post autor: Delta13 »

Na bąbelki żyletka :wink: Jeśli jest to głównie powietrze, to rozcięcie pomoże. Co prawa zostanie mały ślad, ale mniejszy niż taki bąbel. Nie będę powtarzał że mi się podoba :wink:
Do you want this to be the luckiest day of your life? or the last?
Awatar użytkownika
gerald
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 308
Rejestracja: 08 sie 2013, 14:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Kashyyyk Clone Recon Trooper

Post autor: gerald »

hehe dokładnie Stele nikt nie wie co autor miał na mysli ;p ja z poczatku myslałem że to jakieś nawiewy ale jak się przyjrzeć to definitywnie nie są wycięcia,to samo z tymi kreskami pod oczami.
Dzięki Delta :) spróbuję przynajmniej te większe igła lub żyletką potraktować,możliwe że część z nich wylazła przy doklejaniu,bo niestety jak cały hełm tak i wycięcie wizjera jest powykrzywiane jak nieszczęście :/być może zdecyduję zię położyć na zewnatrz cienką linię silikonu czarnego dookoła symulująca usczelkę,żeby nei było widać nierówności,został jeszcze padding no i zestaw mówiący polutowac i zamontować ,reszta tweardych szpejów pomalowana pobrudzona czeka na lakier bezbarwny i skladanie do kupy,pewnie jeszcze bede musiał tu i ówdzie małe poprawki pedzelkiem trzasnąć koło miejsc gdzie były naklejane rzepy i inne pierdółki.
No i musze naprawić tą drugą łydkę,która pękła :/ ale powoli zaczyna być z górki,pod koniec tygodnia wrzucę znajomej materiał żeby szyła cumberbund i ładownice tak że jakoś bedzie pełzło do przodu ;)
Awatar użytkownika
KamelM
Eagle Base Inactive
Posty: 597
Rejestracja: 09 cze 2009, 20:13
Lokalizacja: Zielona Góra/ Wrocław

Re: Kashyyyk Clone Recon Trooper

Post autor: KamelM »

Noo ładnie ;)
Elegancki kamuflaż, ale troche za bardzo się rozwinąłeś z tymi innymi barwami na hełmie i praktycznie nie widać koloru bazowego!

Ale ogólnie to liczę, że amerykanom żyłka pęknie ;)
It'll be done, my Lord...
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pathfinders”