Zayne Carrick - padawan

Jedi: Luke, Obi-Wan, rycerze Starej i Nowej Republiki
ODPOWIEDZ
VictorMancha
Posty: 2
Rejestracja: 27 gru 2010, 22:48

Zayne Carrick - padawan

Post autor: VictorMancha »

Witam wszystkich,

Planuje zrobic kostium Zayne'a. O ile kwestia wykrojow i samego wykonania mnie nie przeraza (znajomy krawiec), to duzo gorzej jest z doborem materiałów. Chodzi o kostium z pierwszych zeszytow:

Obrazek

Jakich tkanin uzylibyscie na poszczegolne elementy?

Z gory dzieki za pomoc


EDIT: zauwazylem ze jest juz bardzo podobny temat. No coz, wyszukiwarka go nie znalazla, ale bardzo przepraszam ;)
Awatar użytkownika
Taraissu
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 628
Rejestracja: 01 maja 2008, 12:09
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Zayne Carrick - padawan

Post autor: Taraissu »

VictorMancha pisze:
EDIT: zauwazylem ze jest juz bardzo podobny temat. No coz, wyszukiwarka go nie znalazla, ale bardzo przepraszam ;)
De Facto to są dwa różne kostiumy, więc nie ma za co przepraszać ;)
Dla rozróżnienia pozwoliłam sobie zmodyfikować tytuł Twojego posta żeby nie było żadnych wątpliwości czego dotyczy temat.

Witam na forum :)
Jedi Chaos Maker

eks 1/3 Prezesa WFGW

"Prawdziwe Imperium nie może być napędzane kiepskim kafem" - Moff Drikl Lecersen
Awatar użytkownika
Alkern
Posty: 12
Rejestracja: 18 lis 2010, 10:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zayne Carrick - padawan

Post autor: Alkern »

Trochę się z funduszami pogryzłem i doszedłem do wniosku, że ekonomiczniej na początek będzie jednak zabrać się za Zayne'a z czasów, gdy był jeszcze oficjalnym patafianem (ups! padawanem :P). Dzięki temu w czasie odsunięty zostanie chyba najpoważniejszy zakup - karwasze. A niektóre elementy tego przebrania będzie można wykorzystać w drugim (buty, nakolanniki, miecz, etc.). Nadal trzymajcie za mnie kciuki. ;)
VictorMancha pisze:Jakich tkanin uzylibyscie na poszczegolne elementy?
Będę się konsultował z moją krawcową, to podzielę się ustaleniami. W każdym razie na pewno te brązowe łaty na ramionach to skóra.
Awatar użytkownika
Alkern
Posty: 12
Rejestracja: 18 lis 2010, 10:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zayne Carrick - padawan

Post autor: Alkern »

Byłem w zeszłym tygodniu w Krakowie i poczynione zostały pierwsze przymiarki do stroju Zayne'a. Padło jednak na wersję z czasów, gdy Carrick był padawanem, gdyż jest (co tu dużo mówić) tańsza. Dla tego mamy mniej więcej równe szanse Victor, ciekawe który z nas będzie szybszy. ;) Dodatkowo poczynione zostały zakupy i teraz Jok głowi się jak tu zrobić miecz świetlny dla mnie. :D
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Zayne Carrick - padawan

Post autor: sternik »

Odnośnie części do miecza polecam tą stronke :)
http://www.thecustomsabershop.com/Default.aspx
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Knights of the Jedi Order”