Kyle Katarn

Jedi: Luke, Obi-Wan, rycerze Starej i Nowej Republiki
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Joseph
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 977
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:41
Lokalizacja: Lublin
TKID: 99990
Kontaktowanie:

Re: Kyle Katarn

Post autor: Joseph »

Nero pisze:Niestety ja też nie bardzo zrozumiałam... treść tego posta.
Dobrze. Zadam pytania inaczej.
1. Czy posiadając tylko ten strój można do Was przystąpić ?
2. Czy jedynym wymogiem odnośnie miecza jest tylko jego kolor ?
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3763
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Re: Kyle Katarn

Post autor: faultfett »

Nero pisze:Niestety ja też nie bardzo zrozumiałam... treść tego posta.
Kolega pyta, czy musi mieć którąś z rękojeści Kyle'a, czy inną, byleby zgadzało się ostrze :)
.
EDIT: aha, widzę, że już wyjaśniono :)
.
Witamy (mam nadzieję) przyszłego członka ;)
.
Tutaj :arrow: są wymogi do Kyle'a, z których wynika, że postać musi mieć "miecz świetlny o zielonym lub żółtym ostrzu" (bądź blaster). Ergo - tak, możesz z tym strojem do nas przystąpić, natomiast nie jestem pewna co do aktualności wymogów dotyczących miecza - tu najlepiej będzie chyba, jak się YangObi wypowie. Tak na marginesie, to nawet jeśli wymogi stanowią coś na podobę powyższego, zawsze lepiej jest dbać o jak najlepszą zgodność, stąd ja bym w tym wypadku starała się jednak o rękojeść zgodną ze źródłami ;)
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Awatar użytkownika
Joseph
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 977
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:41
Lokalizacja: Lublin
TKID: 99990
Kontaktowanie:

Re: Kyle Katarn

Post autor: Joseph »

faultfett pisze:
Nero pisze:Niestety ja też nie bardzo zrozumiałam... treść tego posta.
Kolega pyta, czy musi mieć którąś z rękojeści Kyle'a, czy inną, byleby zgadzało się ostrze :)
.
EDIT: aha, widzę, że już wyjaśniono :)
.
Witamy (mam nadzieję) przyszłego członka ;)
.
Tutaj :arrow: są wymogi do Kyle'a, z których wynika, że postać musi mieć "miecz świetlny o zielonym lub żółtym ostrzu" (bądź blaster). Ergo - tak, możesz z tym strojem do nas przystąpić, natomiast nie jestem pewna co do aktualności wymogów dotyczących miecza - tu najlepiej będzie chyba, jak się YangObi wypowie. Tak na marginesie, to nawet jeśli wymogi stanowią coś na podobę powyższego, zawsze lepiej jest dbać o jak najlepszą zgodność, stąd ja bym w tym wypadku starała się jednak o rękojeść zgodną ze źródłami ;)
Dziękuje bardzo za odpowiedź. W tej chwili to, jaki ma być miecz jest dla mnie najważniejsze. Od jego zakupu lub zrobienia jest uzależnione to co ewentualnie będę dalej robił. Karwasze mam "namierzone" w sklepie. Czarne spodnie BDU również. Czarne buty, oficerki skórzane lub sztyblety (krótsze buty) plus czapsy oficerkowe (opinacze) również. Największy problem będę miał chyba z pasem. Ale o to będę się martwił ewentualnie poźniej.
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6112
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Kyle Katarn

Post autor: Jok »

Sztyblety i opinacze to raczej kiepski pomysl. Lepiej oficerki
Awatar użytkownika
Joseph
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 977
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:41
Lokalizacja: Lublin
TKID: 99990
Kontaktowanie:

Re: Kyle Katarn

Post autor: Joseph »

Jok pisze:Sztyblety i opinacze to raczej kiepski pomysl. Lepiej oficerki
Własnie dlatego piszę na forum do Was. Nie chcę kompletować stroju bez porozumienia z Wami. Nie widzę sensu w zrobieniu stroju bez zasięgnięcia Waszej opinii. W wymaganych elementach jest wprawdzie napisane że mogą być "czarne lub brązowe buty pod kolana i opinacze na łydkę". Ale jestem w stanie się dostosować. Nie ma problemu.
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Joseph
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 977
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:41
Lokalizacja: Lublin
TKID: 99990
Kontaktowanie:

Re: Kyle Katarn

Post autor: Joseph »

faultfett pisze:
Nero pisze:Niestety ja też nie bardzo zrozumiałam... treść tego posta.
Kolega pyta, czy musi mieć którąś z rękojeści Kyle'a, czy inną, byleby zgadzało się ostrze :)
.
EDIT: aha, widzę, że już wyjaśniono :)
.
Witamy (mam nadzieję) przyszłego członka ;)
.
Tutaj :arrow: są wymogi do Kyle'a, z których wynika, że postać musi mieć "miecz świetlny o zielonym lub żółtym ostrzu" (bądź blaster). Ergo - tak, możesz z tym strojem do nas przystąpić, natomiast nie jestem pewna co do aktualności wymogów dotyczących miecza - tu najlepiej będzie chyba, jak się YangObi wypowie. Tak na marginesie, to nawet jeśli wymogi stanowią coś na podobę powyższego, zawsze lepiej jest dbać o jak najlepszą zgodność, stąd ja bym w tym wypadku starała się jednak o rękojeść zgodną ze źródłami ;)
Czy ktoś mi podpowie jaki ma to być miecz ?
- wystarczy miecz świetlny o zielonym lub żółtym "ostrzu" ? czy
- jak powyżej i rękojeść zgodna ze źródłami tzn. któryś z 3 mieczy Kyle'a
Nie ukrywam że wolałbym aby to była wersja pierwsza.......sam zrobić rękojeści z działającym "ostrzem" w zielonym lub żółtym kolorze nie potrafię, a kupić takiego miecza chyba się nie da.
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3763
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Re: Kyle Katarn

Post autor: faultfett »

Easy ;) Jedi w końcu powinni być cierpliwi, prawda? :> Nasz BRO na pewno odpowie na Twoje pytanie (nie każdy zagląda na forum non stop) - chyba, że ten miecz to na tyle pilna sprawa (musisz się szybko zadeklarować, żeby od kogoś kupić/zlecić komuś jego stworzenie), że musisz mieć odpowiedź już teraz?
W międzyczasie możesz podrzucić zdjęcia innych upatrzonych elementów stroju do oceny - miecz to w sumie (nawet, jeśli jest wymagany) dodatek do kostiumu :)
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Awatar użytkownika
Joseph
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 977
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:41
Lokalizacja: Lublin
TKID: 99990
Kontaktowanie:

Re: Kyle Katarn

Post autor: Joseph »

faultfett pisze:Easy ;) Jedi w końcu powinni być cierpliwi, prawda? :> Nasz BRO na pewno odpowie na Twoje pytanie (nie każdy zagląda na forum non stop) - chyba, że ten miecz to na tyle pilna sprawa (musisz się szybko zadeklarować, żeby od kogoś kupić/zlecić komuś jego stworzenie), że musisz mieć odpowiedź już teraz?
W międzyczasie możesz podrzucić zdjęcia innych upatrzonych elementów stroju do oceny - miecz to w sumie (nawet, jeśli jest wymagany) dodatek do kostiumu :)
Nie nie muszę się deklarować. Dziękuje, tak zrobię.
Na razie udało mi się znaleźć karwasze, spodnie oraz buty. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.
1. Karwasze,Obrazek

2. Oficerki czarne skórzane, Obrazek

3. Czarne spodnie, Obrazek
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6112
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Kyle Katarn

Post autor: Jok »

Buty nie maja miec zadnych widocznych, zapiec, sznurowan itd itp. To chyba zamyka kwestie ;)
Awatar użytkownika
Joseph
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 977
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:41
Lokalizacja: Lublin
TKID: 99990
Kontaktowanie:

Re: Kyle Katarn

Post autor: Joseph »

Jok pisze:Buty nie maja miec zadnych widocznych, zapiec, sznurowan itd itp. To chyba zamyka kwestie ;)
W takim razie jak to się ma do butów Kody Vonnora, które mają zapięcia ?
Obrazek
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Re: Kyle Katarn

Post autor: Falcon »

Jok nie pomyliłeś kostiumów - ? w wymogach nic nie ma na ten temat
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3763
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Re: Kyle Katarn

Post autor: faultfett »

Dokładnie, stoi w nich "Brown or black hi-boots, or low-boots with black leg spats" :) IMO buty, które podlinkowałeś są OK (plus wspomniane nakładki/paski). Nie wiem czy w tej czarnej wersji spodnie powinny być też bojówkami? Na pewno niebieskie są cargo; w każdym razie jeśli się okaże, że kieszenie są zbędne, zawsze można je odpruć :)
Karwasze wyglądają fajnie - z jakiego źródła? Masz już namiary na jakiegoś kaletnika dobrego, który zrobiłby pas?
Tak btw, jesteś zarejestrowany an forum RL? Bo jeśli nie, warto się zarejestrować i poczytać inne wątki osób tworzących kostium Kyle'a (chociażby ten, ten, ten lub ten). O ile mnie pamięć nie myli, ShVagYeR się kiedyś przymierzał do Kyle'a, więc może ma w zanadrzu jakieś tips & tricks...
Tak sobie przejrzałam trochę standardy Jedi i skoro przy niektórych postaciach filmowych w wymogach obowiązkowych stoi "miecz świetlny" z uściśleniem koloru i zastrzeżeniem, że nie może on być zabawką, a dopiero w wymogach opcjonalnych jest dodatkowo dookreślenie, że MOŻE to być miecz o rękojeści charakterystycznej dla danej osoby, to IMO Kyle także nie musi mieć rękojeści zgodnej z wyobrażeniami w grze/komiksach/whatever (o ile jest to miecz z ostrzem w kolorze zielonym lub żółtym).
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Awatar użytkownika
Joseph
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 977
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:41
Lokalizacja: Lublin
TKID: 99990
Kontaktowanie:

Re: Kyle Katarn

Post autor: Joseph »

faultfett pisze:Dokładnie, stoi w nich "Brown or black hi-boots, or low-boots with black leg spats" :) IMO buty, które podlinkowałeś są OK (plus wspomniane nakładki/paski). Nie wiem czy w tej czarnej wersji spodnie powinny być też bojówkami? Na pewno niebieskie są cargo; w każdym razie jeśli się okaże, że kieszenie są zbędne, zawsze można je odpruć :)
Karwasze wyglądają fajnie - z jakiego źródła? Masz już namiary na jakiegoś kaletnika dobrego, który zrobiłby pas?
Tak btw, jesteś zarejestrowany an forum RL? Bo jeśli nie, warto się zarejestrować i poczytać inne wątki osób tworzących kostium Kyle'a (chociażby ten, ten, ten lub ten). O ile mnie pamięć nie myli, ShVagYeR się kiedyś przymierzał do Kyle'a, więc może ma w zanadrzu jakieś tips & tricks...
Tak sobie przejrzałam trochę standardy Jedi i skoro przy niektórych postaciach filmowych w wymogach obowiązkowych stoi "miecz świetlny" z uściśleniem koloru i zastrzeżeniem, że nie może on być zabawką, a dopiero w wymogach opcjonalnych jest dodatkowo dookreślenie, że MOŻE to być miecz o rękojeści charakterystycznej dla danej osoby, to IMO Kyle także nie musi mieć rękojeści zgodnej z wyobrażeniami w grze/komiksach/whatever (o ile jest to miecz z ostrzem w kolorze zielonym lub żółtym).
Dzięki za pomoc. Nie byłem pewien, ale tak mi się wydawało że te czarne skórzane oficerki które znalazłem w sklepie powinny być ok. Zarejestrowany jestem. Z linków skorzystam chętnie. oczywiście trochę już od kilku dni sobie poczytałem. W tej chwili jestem na etapie poszukiwań koszuli w kolorze brudnobiałej lub beżowej + doszycie do niej czarnych łat i naramiennika. Na kaletnika na razie namiarów brak. Jeszcze raz dzięki. Poszukiwania trwają.
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Re: Kyle Katarn

Post autor: Falcon »

Miecz mieczem, ale Kyle bez Bryar'a to jak szturmowiec bez e-11 ;)

Obrazek
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
Awatar użytkownika
Joseph
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 977
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:41
Lokalizacja: Lublin
TKID: 99990
Kontaktowanie:

Re: Kyle Katarn

Post autor: Joseph »

Prawda...ale z giwerą może być problem...nic to, zobaczymy.
Karwasze znalazłem na stronie walhalla.pl
Na razie znalazłem takie koszule,
Obrazek
a może ta będzie lepsza ?
http://www.denley.pl/product-pol-4323-A ... BIALY.html
obie chyba trochę za jasne :?
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Knights of the Jedi Order”