Luke Skywalker

Jedi: Luke, Obi-Wan, rycerze Starej i Nowej Republiki
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5104
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: Luke Skywalker

Post autor: YangObi »

Powiem tak: Zarówno FX jak i rękojeść są dobre. Ja tak mam przy swoim Anakinie ep3. Dlatego jak uda ci się kupić rękojeśc tanio to super, jeszcze lepiej jeżeli luxona (czyli miecz z odkręcanym ostrzem). Bo wtedy oszczędza ci to kupowiania 2-óch mieczy.
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
Cread
Eagle Base Inactive
Posty: 265
Rejestracja: 12 lis 2009, 19:29

Re: Luke Skywalker

Post autor: Cread »

Tak jak obiecałem ;) Pierwsze foty moich poczynań ze strojem. Oczywiście będą pewne poprawki, ale trzeba się pochwalić czymś :D

http://img189.imageshack.us/gal.php?g=y002.jpg
Obrazek
Dragon
Eagle Base
Posty: 48
Rejestracja: 08 sty 2010, 14:21

Re: Luke Skywalker

Post autor: Dragon »

Cread ten płaszcz ciebie pogrubia :P
Awatar użytkownika
ShVagYeR
Eagle Base
Posty: 2430
Rejestracja: 15 lis 2005, 2:23
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Luke Skywalker

Post autor: ShVagYeR »

No, widać postęp prac. :) Fajno! Tylko że:
a) oficerki trochę w dziwnych miejscach się zginają, potrzymaj je w pozycji wyprostowanej i obciążone czymś, żeby nabrały nawyku zginania się tylko w kostce
b) ta szara tunika to rozumiem element do drugiego stroju EU?
c) brakuje bardzo pasa z klamrą, no i miecza :) ale spoko, już niedługo koniec grudnia i dam znać ;)
d) myślałeś nad peruczką, żeby bardziej Luke'a przypominać? :D oczywiście nie jest to wymagane, ale bardziej w klimacie by było, jakbyś miał tą bujną czuprynę chłopaka z farmy ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Lady Sandman
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2053
Rejestracja: 20 kwie 2008, 23:22
Lokalizacja: Warszawa
TKID: 8701

Re: Luke Skywalker

Post autor: Lady Sandman »

ShVagYeR pisze: a) oficerki trochę w dziwnych miejscach się zginają, potrzymaj je w pozycji wyprostowanej i obciążone czymś, żeby nabrały nawyku zginania się tylko w kostce
Proponuję albo zakup prawideł, albo porządnie napchać oficerki papierem z gazet.
IS 8701 - Aleksandra 'Lady Sandman' Świst
IV 2008 - IV 2014, V 2019 reboot
Awatar użytkownika
Nero
Polish Garrison Retired / Eagle Base
Posty: 1942
Rejestracja: 19 sty 2009, 8:36
Lokalizacja: Ząbki

Re: Luke Skywalker

Post autor: Nero »

Ja nie wiem, czy peruka to dobry pomysł. Większość z nich wygląda jak mały horrorek. Była taka jedna na ebayu, niby Luke'a. Jak dla mnie to by tupecik 70-cio letniej staruszki. :shock:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Cread
Eagle Base Inactive
Posty: 265
Rejestracja: 12 lis 2009, 19:29

Re: Luke Skywalker

Post autor: Cread »

ShVagYeR pisze:No, widać postęp prac. :) Fajno! Tylko że:
a) oficerki trochę w dziwnych miejscach się zginają, potrzymaj je w pozycji wyprostowanej i obciążone czymś, żeby nabrały nawyku zginania się tylko w kostce
b) ta szara tunika to rozumiem element do drugiego stroju EU?
c) brakuje bardzo pasa z klamrą, no i miecza :) ale spoko, już niedługo koniec grudnia i dam znać ;)
d) myślałeś nad peruczką, żeby bardziej Luke'a przypominać? :D oczywiście nie jest to wymagane, ale bardziej w klimacie by było, jakbyś miał tą bujną czuprynę chłopaka z farmy ;)
ad.a) no oficerki niedawno odebrałem, więc będę nad nimi pracował. Co masz na myśli mówiąc o obciążeniu?
ad.b) szara tunika to kamizelka, aczkolwiek w tym świetle wygląda na jasną, to w rzeczywistości taka nie jest (por. Luke u Jabby, albo na Dagobah)
ad.c) cierpliwie czekam (mam nadzieję, ze szerokość 5 cm;) )
ad.d) wolę troszkę zapuścić włosy :p

a jak płaszcz?
Obrazek
Awatar użytkownika
ShVagYeR
Eagle Base
Posty: 2430
Rejestracja: 15 lis 2005, 2:23
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Luke Skywalker

Post autor: ShVagYeR »

a) no żebyś położył na boku (podeszwa prostopadle do podłogi), a na tym jakieś np. ciężkie pudło, żeby się przyzwyczaiły do takiej formy
b) niezależnie od światła musi być o wiele ciemniejsza, w praktyce bardzo niewiele jaśniejsza od reszty stroju, więc chyba będzie potrzebna wymiana
c) tak, właśnie taką szerokość będę negocjował :)
d) to też jest rozwiązanie :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Vissan
Polish Garrison Retired / Eagle Base
Posty: 1386
Rejestracja: 20 wrz 2009, 16:16

Re: Luke Skywalker

Post autor: Vissan »

Farbuj pióra, farbuj pióra!!!

Co do oficerek, miałem podobny problem z nowymi, że mi się marszczyły za mocno na wierzchu stopy, ale wystarczy je porządnie napastować i ponosić - powinny się ładnie ułożyć.
Awatar użytkownika
Cread
Eagle Base Inactive
Posty: 265
Rejestracja: 12 lis 2009, 19:29

Re: Luke Skywalker

Post autor: Cread »

Tak, wiem, że konieczna jest wymiana kamizelki, ale póki co nie mogę dostać odpowiedniego materiału, a tę zrobiłem prawie rok temu. Jak tylko znajdę materiał, to zaraz robię nową, a póki co trzeba się w tej troszkę pomęczyć. Co do oficerek - pudło położyć na nie? :shock:
Nie wiem, chyba bliżej mi do rady Vissana, że po prostu muszą się przyzwyczaić do mojej nogi, choć nie będę ich zaniedbywał ;) Napewno czeka je pastowanie i wypychanie :)
A farbować włosów nie będę :p
Chyba, że mi odbije do końca :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Vissan
Polish Garrison Retired / Eagle Base
Posty: 1386
Rejestracja: 20 wrz 2009, 16:16

Re: Luke Skywalker

Post autor: Vissan »

Ja bym nie przyciskał ich, nie wiadomo czy się dodatkowe zgięcia nie zrobią.

Rada - nie przewozić oficerek z ostrymi przedmiotami. Mnie po ostatnim evencie zrobiła się paskudna rysa po antence od kasku, muszę zapastować.
Awatar użytkownika
Cread
Eagle Base Inactive
Posty: 265
Rejestracja: 12 lis 2009, 19:29

Re: Luke Skywalker

Post autor: Cread »

Już wcześniej miałem baaardzo dopasowane buty (pcv, ciężko się je ściągało po dniu chodzenia w stroju :D) i osobno je przewoziłem :) gdyby coś się stało tym to nie wiem, zawał :D
Powodzenia w zapastowywaniu - są ponoć jakieś pasty do wypełnienia takich rys (nie pamiętam, czy to na allegro widziałem, czy gdzieś indziej), ale nigdy ich nie stosowałem, więc nie wiem jaka jest ich skuteczność :(
Obrazek
Awatar użytkownika
Vissan
Polish Garrison Retired / Eagle Base
Posty: 1386
Rejestracja: 20 wrz 2009, 16:16

Re: Luke Skywalker

Post autor: Vissan »

Eee, spoko, takie rysy to zwykłe kiwi zakrywa, tylko trzeba regularnie pastować.
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5104
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: Luke Skywalker

Post autor: YangObi »

Jak dla mnie to czekam na dalsze efekty pracy. Co do pasa to widać na zdjęciach że go brakuje, no i miecza. Miecz proponuje FX, zdecydowanie, dobrze wygląda no i jak masz możliwośc to dodatkowo rękojeść. Co do włosów to znalazłem:

http://allegro.pl/item864055020_meska_p ... _nowa.html

Może dobrze wyglądać, fryzura odpowiednia.

Co do butów to wciśnij do niech kulki z gazet po całości lub radła, wtedy nabiorą odpowiedniego kształtu i nie będą ci się tak odkształcać. No i zdecydowanie czekam na kolejne fotki, liczę że niebawem zasilisz EO.
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
Nero
Polish Garrison Retired / Eagle Base
Posty: 1942
Rejestracja: 19 sty 2009, 8:36
Lokalizacja: Ząbki

Re: Luke Skywalker

Post autor: Nero »

ta peruka....chyba kolor włosów jest z deka... za jasny. Może lepiej poczekajmy na efekt zapuszczania ;)
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Knights of the Jedi Order”