Kostium Dartha Vadera

Darth Vader, Dooku, Darth Maul, Imperator
http://forum.501stsithlords.com/
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JORUUS
Polish Garrison Retired
Posty: 668
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:17
Kontaktowanie:

Post autor: JORUUS »

Faktycznie ten Rubies wymaga poważnych modyfikacjii to chyba nie tylko chełmu, w tym wypadku nie wiem czy nie lepiej od razu nie zdecydować się na złorzenie samemu Vadera, zamiast poprawiać coś komercyjnego :).
Obrazek

My life frozen at zero!
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Darth Vader pisze:Hełmik kupiłem za 300$ w USA, jest on w części z włókna szklanego ale w częsci tez z plastiku.
A masz moze jakies zdjecia czy tez linki pod ktorymi mozna takowy zobaczyc? Jestem ciekaw tego helmu.
Darth Vader pisze:A jakie elementy kupić najelpiej samemu ??.
Buty, nagolenniki i przede wszystkim zbroje, ktora jest na ramionach. Reszte, poza bodysuit, mozna pokusic sie zrobic samemu. Ale to juz od Ciebie zalezy jakie elementy chcialbys zrobic recznie :)

W kazdym badz razie sugeruje rowniez, abys jesli nie zaopatrzyl sie, to chociaz pozyczyl od kogos cyfrowke i umieszczal regularnie zdjecia na forum do oceny.
Awatar użytkownika
Darth Vader
Posty: 27
Rejestracja: 28 gru 2005, 23:40
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Darth Vader »

Być może znajomy zapożyczy ale to dopiero za tydzień bo wyjechał w góry ale jak tylko wróci to postaram się zamieścić zdjęcia. Co do hełmu to jest to zwykły hełm vadera z TESB z dodanym Voice Ampfiler czy jakoś tak (nie znam się na tych nazwach angielskich :P) i dzwięk jest bardzo dobry.
Reszte, poza bodysuit, mozna pokusic sie zrobic samemu.
Body suit właśnie chciałbym zrobić samemu bo wymaga duuuuuuuużo włożonej w niego pracy (czyli to co tygry... znaczy sie fani SW lubią najbardziej :P)
"Luke! I am your Father..."
Awatar użytkownika
OBIWAN00
Posty: 130
Rejestracja: 16 lut 2006, 16:56
Lokalizacja: Coruscant, dzielnica:Słupsk

Post autor: OBIWAN00 »

Witam wszystkich na forum!
Kilka pytań do stroju Vadera. Jak niektórzy wiedzą... posiadam takowy (choć nie profesjonalnie plastykowy, ale nie o tym chcialem :wink: ). Do kompletnego stroju brakuje mi kilku czesci.
:arrow: Poszukuje butow a'la Vader. Nie wiecie gdzie mozna nabyc dlugie czarne kozaczki? (w miare podobne i tanie).
:arrow: Druga sprawa to bodysuit. Material z jakiego jest on wykonany to cos jak skora... ale dokladnie co? Gdybym mial ten material to wykonanie bodysuitu u krawca nie stanowilo by wiekszego problemu.
:arrow: Trzecia czesc...to rekawice. Czy w sklepach sa rekawice skorzane dluzsze od zwyczajnych?
!!Nie lekceważ potęgi KARTONU!!
Awatar użytkownika
Darth V
Posty: 9
Rejestracja: 02 lut 2006, 11:07
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post autor: Darth V »

A co powiecie na taką wersje?Może kiedyś uda sie ja zmodyfikować :lol:
Obrazek
You don`t know the power of the dark side!!!
Awatar użytkownika
OBIWAN00
Posty: 130
Rejestracja: 16 lut 2006, 16:56
Lokalizacja: Coruscant, dzielnica:Słupsk

Post autor: OBIWAN00 »

A co myslicie o helmie tego typu:

http://cgi.ebay.com/STAR-WARS-E3-ROTS-D ... dZViewItem

Nie mam pojecia czy jest on w skali 1:1, ale wyglada ładnie. Lecz to chyba zabawka typu a'la hasbro. Hmm? Co o tym sadzicie?
!!Nie lekceważ potęgi KARTONU!!
Awatar użytkownika
Anakin Skywalker
Posty: 204
Rejestracja: 01 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Anakin Skywalker »

tia pewna osoba uświadomiła Mi że ten hełm to fajna zabawka ale nie możesz być przyjętym z tym hełmem do 501, oczywiście hełmik w skali 1:1 lepszy na pewno od hasbro :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Darth V
Posty: 9
Rejestracja: 02 lut 2006, 11:07
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post autor: Darth V »

hej.
Hełm który pokazałeś Obiwanoo faktycznie nieźle wygląda i jest 1:1,ale jak wiadomo wymaga kilku przeróbek.Tutaj jest wszystko napisane http://www.imperial-fleet.com/vader/index.html
pozdrawiam :D
You don`t know the power of the dark side!!!
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

OBIWAN00 pisze:Nie mam pojecia czy jest on w skali 1:1, ale wyglada ładnie. Lecz to chyba zabawka typu a'la hasbro. Hmm? Co o tym sadzicie?
Hełm, który zaprezentowałeś, to tzw. Rubies, który został wypuszczony na rynek rok temu. Jest on pierwszym oficjalnym hełmem Vadera, który ma zachowane proporcje, jednak jego wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Hełm widziałem na żywo i zdecydowanie wymaga on przeróbki. Jak tego dokonać masz szczegółowo opisane pod linkiem, który został zaprezentowany poniżej.

Sam hełm jest w całości wykonany ze średniej jakości plastiku, jest półmatowy, większość elementów do wymiany.
Ostatnio zmieniony 17 mar 2006, 14:15 przez TK-1410, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
OBIWAN00
Posty: 130
Rejestracja: 16 lut 2006, 16:56
Lokalizacja: Coruscant, dzielnica:Słupsk

Post autor: OBIWAN00 »

No tak. Czyli wystarczy kilka zmian, malowanie itd. i bedzie okej :). Szkoda ze nie jest dostepny w Polsce... Mike, ile by wyniosl calkowity koszt sprowadzenia go do Polski? Moze niekoniecznie jest on dostepny na ebayu?
!!Nie lekceważ potęgi KARTONU!!
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Podejrzewam, że całkowity koszt wraz z wysyłką wyniósłby gdzieś tak mniej więcej 360-370 zł. A do jego ściągnięcia polecam zdecydowanie ebay'a.
Awatar użytkownika
OBIWAN00
Posty: 130
Rejestracja: 16 lut 2006, 16:56
Lokalizacja: Coruscant, dzielnica:Słupsk

Post autor: OBIWAN00 »

Czyli tak tragicznie z ceną nie jest.
Jaki hełm zdecydowanie godny jest polecenia? Nie za drogi, porządny. A jaki jest najtanszy i czy da sie z niego coś "wydłubać"?
!!Nie lekceważ potęgi KARTONU!!
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

To jest najtańszy hełm, z którego idzie coś wydłubać, pod warunkiem, że dana osoba zna się na rzeczy i potrafi zastosować różne techniki jego obróbki, oraz malowania.

Kolejny próg rozpoczyna się dopiero od 400$, w tej cenie otrzymujesz profesjonalny hełm do złożenia, czasami można kupić również gotowe hełmy jak na przykład ten, swoją drogą jeśli już miałbym kupować Rubies, to odłozyłbym trochę więcej kasy i kupił od razu ten, widoczny pod linkiem. Następnie są już ceny do 2000$ włącznie, za w 100% gotowy hełm - idealną replikę, wykonaną po prostu rewalacyjnie.
Awatar użytkownika
OBIWAN00
Posty: 130
Rejestracja: 16 lut 2006, 16:56
Lokalizacja: Coruscant, dzielnica:Słupsk

Post autor: OBIWAN00 »

No no. Różnica powalająca! cena tez... Nie zostaje mi nic innego jak czekac. W maju-czerwcu biore sie za ktorys z helmow. Technika-odlew żywiczny :)
!!Nie lekceważ potęgi KARTONU!!
Awatar użytkownika
OBIWAN00
Posty: 130
Rejestracja: 16 lut 2006, 16:56
Lokalizacja: Coruscant, dzielnica:Słupsk

Post autor: OBIWAN00 »

Poszukuje jeszcze kilka zdjęć Vadera z ep3. Na razie najwięcej znalazłem na starwarshelmets.com Ale może wiecie gdzie jeszcze mogę je znaleźć?
Byłbym wdzięczny.
Maskę i hełm oraz resztę armoru zaczynam robić za ok 3tygodnie :). Zdecydowałem się juz na 100% własnie na strój Vadera :) Bodysuit juz mam. Reszte sukcesywnie będe wymieniał. (płaszcz, płaszcz wewnętrzny, a potem chestbox z niebieska diodą, oraz nowy pas)
!!Nie lekceważ potęgi KARTONU!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sith Lords”