WOSP i www.gwiezdnewojny.com.pl w Czechowicach

Spotkania, konwenty
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Voo Yo
Posty: 65
Rejestracja: 21 lip 2009, 12:47
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

WOSP i www.gwiezdnewojny.com.pl w Czechowicach

Post autor: Voo Yo »

Wraz ze Sztabem XVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Czechowicach-Dziedzicach, podjęliśmy (http://star-wars.com.pl)się pomocy w organizacji imprezy 10.01.10. Zapraszamy wszystkich chętnych, kostiumowych i prawie kostiumowych do zgłaszania się do mnie na GG: 864554. Czeka nas wspaniała i niezapomniana impreza. Zaproszenie traktujcie jako goście specjalni nie Wolontariusze. Zwrot kosztów, ciepły namiot, ciepłe posiłki, napoje regeneracyjne, napoje "regeneracyjne", kwaśnica, górskie powietrze, koncerty między innymi Kasy Kasowskiego, spotkanie z reprezentacją Polski w ... (to niespodzianka) wielu innych znamienitych gości. Aukcja charytatywna piłek do siatkówki z podpisami Mistrzów Polski i Europu. Aukcja charytatywna komiksów z podpisami Jeremiego Bullocha i Richarda LeParmientier. Aukcja charytatywna koszulek z autografem Adama Małysza i Justyny Kowalczyk i wiele innych niespodzianek, prawie po góralsku. Ja już nie mogę się doczekać tej niesamowitej atmosfery.
Obrazek
http://star-wars.com.pl - MOCny serwis
REPUBLIC Commando Project - 95%
Starkiller Project TFU: USE - 65%
Sith Trooper Project własny - 100%
Storm Trooper Project - 90%
Clone Trooper - Episode III - 100%.
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6112
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: WOSP i www.gwiezdnewojny.com.pl w Czechowicach

Post autor: Jok »

Pragne troche wyklarowac wypowiedz Vo Yoo. 501 juz wczesniej przeprowadzil rozmowy z organizatorami tego WOSPa i duza czesc bloku tam organizuje 501. i mozemy zapewnic ze bedzie kilka atrakcji :) Dlatego prosze o poprawienie Vo Yoo tego posta powyzej ze nie tylko SWCP organizuje ten blok
Awatar użytkownika
Voo Yo
Posty: 65
Rejestracja: 21 lip 2009, 12:47
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: WOSP i www.gwiezdnewojny.com.pl w Czechowicach

Post autor: Voo Yo »

Pierwsze słyszę ;) że 501 organizuje tam WOSP, myślałem że wszyscy jesteśmy zaproszeni. Poza tym, nie tylko 501 i SWCP, a i Urząd Marszałkowski i telewizja katowice no i kilka innych jeszcze firm ;) Jeśli o takie sprostowanie Joku Ci chodzi. Skąd miałem wiedzieć? Napisałem że zostaliśmy zaproszeni i podjęliśmy się pomocy w organizacji, Joku baner też mam poprawić w podpisie ? SWCP, organizuje aukcję charytatywną i kilka atrakcji, a co zamierza zrobić 501? Poza tym wypowiadam się za swój serwis, nie jestem jeszcze członkiem 501 i nie spieszy mi się :D
Obrazek
http://star-wars.com.pl - MOCny serwis
REPUBLIC Commando Project - 95%
Starkiller Project TFU: USE - 65%
Sith Trooper Project własny - 100%
Storm Trooper Project - 90%
Clone Trooper - Episode III - 100%.
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6112
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: WOSP i www.gwiezdnewojny.com.pl w Czechowicach

Post autor: Jok »

czytaj ze zrozumieniem Voo Yo. Poprosilem o sprostowanie ze nie tylko SWCP organizuje blok SW,a nie WOSPa w Chechowicach. Dlatego tez Urzad miasta czy kilka innych firm nie ma tu nic do rzeczy. A to ze 501 tez bedzie w Czechowicach to zdaje sie wiedziales ode mnie :) A co do atrakcji do konca tygodnia sie dowiesz o nich jak wszyscy ;)
Awatar użytkownika
Voo Yo
Posty: 65
Rejestracja: 21 lip 2009, 12:47
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: WOSP i www.gwiezdnewojny.com.pl w Czechowicach

Post autor: Voo Yo »

Oj Joku. Ciężko się czyta ze zrozumieniem, bez akcentacji. Spoko. Wszystko wyczyszczone :d
Obrazek
http://star-wars.com.pl - MOCny serwis
REPUBLIC Commando Project - 95%
Starkiller Project TFU: USE - 65%
Sith Trooper Project własny - 100%
Storm Trooper Project - 90%
Clone Trooper - Episode III - 100%.
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6112
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: WOSP i www.gwiezdnewojny.com.pl w Czechowicach

Post autor: Jok »

Voo Yo pisze:Oj Joku. Ciężko się czyta ze zrozumieniem, bez akcentacji. Spoko. Wszystko wyczyszczone :d
nie chodzi o wyczyszczenie czy cos ale o wyklarowanie pewnych detalii ;) wiesz przeciez o co chodzi ;) glupio by przeciez bylo gdyby ktos odmowil komus zaslug biorac go za kogos innego. wszyscy wszak lubimy jedne star warsy :D
Awatar użytkownika
Sizar
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 3572
Rejestracja: 20 gru 2006, 23:35
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: WOSP i www.gwiezdnewojny.com.pl w Czechowicach

Post autor: Sizar »

Voo Yo pisze: Poza tym wypowiadam się za swój serwis, nie jestem jeszcze członkiem 501 i nie spieszy mi się :D
Voo Yo wiecej taktu i rzetelnej informacji a wszystko bedzie w porzadku :wink: Nie tylko ty będziesz tam brał udział w bloku SW, więc warto o tym wspomnieć. tak dla zasady. A skoro działasz w ramach swojego serwisu to nie widze powodu abyś nas o tym informował na forum, bo co nas obchodzą twoje działania ( a taki jest twój post), no chyba ze prosisz PG o pomoc, bo masz np. za mało kostiumów a już obiecałeś że ludzi w strojach z SW będą "miliony" :wink: :D
Ale akurat w tym wypadku nasze "interesy" chyba się różnią.
SL 6426 Cezary "Sizar" Żołyński
501st Legion Polish Garrison



Suszymy ząbki Panowie :)
Awatar użytkownika
Voo Yo
Posty: 65
Rejestracja: 21 lip 2009, 12:47
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: WOSP i www.gwiezdnewojny.com.pl w Czechowicach

Post autor: Voo Yo »

Nic nie obiecywałem. A tak poza tym nic nie wiem tak naprawdę o bloku SW, staramy się z Jokiem jak możemy to jakoś zorganizować już od dziś wspólnymi siłami, i bardzo przepraszam za ten wydźwięk. Tak naprawdę nie do końca wiedziałem że za organizacje czegokolwiek jest odpowiedzialny 501(informacja jaką posiadam na dzień dzisiejszy to ze kilku z Was sie tam wybiera i tyle). Nie wiem o co chodzi z tym taktem. Ja występuje w roli RC i chce zlicytować bardzo fajne fanowskie gadzety jako SWCP. To jest pierwsza część informacji dla fanów SW z 501 bo pewni tacy tu są ;). Druga, że jest i będzie możliwość nabycia takich rzeczy, trzecia fajnie by było żeby było nas więcej.
Jok pisze:Ale akurat w tym wypadku nasze "interesy" chyba się różnią.

Jeżeli macie inny interes niż pomoc w zebraniu jak największej sumy z licytacji i ze zbiórki pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w czym ma pomóc nasza obecność to chyba tak.
Obrazek
http://star-wars.com.pl - MOCny serwis
REPUBLIC Commando Project - 95%
Starkiller Project TFU: USE - 65%
Sith Trooper Project własny - 100%
Storm Trooper Project - 90%
Clone Trooper - Episode III - 100%.
Awatar użytkownika
Vissan
Polish Garrison Retired / Eagle Base
Posty: 1386
Rejestracja: 20 wrz 2009, 16:16

Re: WOSP i www.gwiezdnewojny.com.pl w Czechowicach

Post autor: Vissan »

Mówiąc szczerze to akurat dyskusja trochę pozbawiona jest sensu. Były zastrzeżenia - zostały poprawione, koniec tematu.
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6112
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: WOSP i www.gwiezdnewojny.com.pl w Czechowicach

Post autor: Jok »

WOSPowe 'interesy' sa dokladnie takie same. porpostu nie mozemy dopuszczac do chaosu organizacyjnego i wszystko omowic. Trzeba bylo tak odrazu napisac jak teraz a uniknelibysmy nieporozumien. Bo spojrzmy na to oczami normalnych fanow ktorzy nie lapia kto jest skad - bo wlasciwie skad mieliby wiedziec.
Awatar użytkownika
Voo Yo
Posty: 65
Rejestracja: 21 lip 2009, 12:47
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: WOSP i www.gwiezdnewojny.com.pl w Czechowicach

Post autor: Voo Yo »

Vissan pisze:Mówiąc szczerze to akurat dyskusja trochę pozbawiona jest sensu. Były zastrzeżenia - zostały poprawione, koniec tematu.
Tak jest. Kolejna rzecz jeśli ktoś, kto przegląda to forum, i chciałby dołączyć do nas w Czechowicach, a ma nie kompletny strój lub nie ma stroju, a chciałby spróbować swoich sił to będe miał do wypożyczenia na ten czas strój "Sith Troopera" - Voo. Projekt własny. Plus FX light Saber Darth Vader
1a.jpg
Obrazek
http://star-wars.com.pl - MOCny serwis
REPUBLIC Commando Project - 95%
Starkiller Project TFU: USE - 65%
Sith Trooper Project własny - 100%
Storm Trooper Project - 90%
Clone Trooper - Episode III - 100%.
Awatar użytkownika
Skrzat
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 1105
Rejestracja: 09 wrz 2009, 0:00
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: WOSP i www.gwiezdnewojny.com.pl w Czechowicach

Post autor: Skrzat »

Voo Yo pisze: nie jestem jeszcze członkiem 501 i nie spieszy mi się :D
Jok pisze:Bo spojrzmy na to oczami normalnych fanow ktorzy nie lapia kto jest skad - bo wlasciwie skad mieliby wiedziec.
Wrzucił bym to na demotywatory.pl, ale nikt prócz nas tego nie zrozumie ;p
Bojkot. Przestaje używać przecinków.
Szefie ostatni szpadel stracił moc przerobową.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy”