SZUKAM ZBROJI STORMTROOPERA

Forum, na którym można zadawać pytania dotyczące działalności Legionów
uno katowice
Posty: 2
Rejestracja: 18 lis 2009, 3:39

SZUKAM ZBROJI STORMTROOPERA

Post autor: uno katowice »

witam serdecznie all mam pytanko czy ten kostium http://www.buystarwarscostumes.com/auth ... stume.html gwarnatuje mi przystąpienie do legionu 501,bo ogladałem wymogi na zbroje i jestem :roll: Prosze o odp Dziekuje i Pozdrawiam Uno
Ostatnio zmieniony 18 lis 2009, 14:56 przez uno katowice, łącznie zmieniany 1 raz.
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Re: prosze o odp

Post autor: Falcon »

Witam
Zbroja ta (mam nadzieję że jej nie zakupiłeś) nie jest akceptowalna w legionie. Za podobną cenę można zdobyć porządnie wykonaną zbroję z hełmem. Musisz jeszcze doliczyć buty i blaster przynajmniej.

Nasi TK na pewno chętnie pomogą w zdobyciu zbroi.
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
Awatar użytkownika
Vissan
Polish Garrison Retired / Eagle Base
Posty: 1386
Rejestracja: 20 wrz 2009, 16:16

Re: prosze o odp

Post autor: Vissan »

ATTENTION CUSTOMERS: This product cannot be shipped in its original box to Australia, Canada, Great Britain, Guadeloupe, Israel, Mexico, New Zealand, Russia or Singapore.
Interesujące. Btw, jak oni wyglądają w kwestiach prawnych? Tzn. kto to produkuje?
Awatar użytkownika
ARAKYEL
Polish Garrison Retired
Posty: 1573
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:21

Re: prosze o odp

Post autor: ARAKYEL »

Z tego co pamiętam to Rubies na licencji Lukasa....fantastyczny wybrak ( z resztą wiele hełmów można spotkac na e-bay to te które są do niczego niepodobne), początkowa cena wynosiła 1000$ :lol:
Awatar użytkownika
Martinez
Polish Garrison
Posty: 1852
Rejestracja: 12 lut 2008, 11:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: SZUKAM ZBROJI STORMTROOPERA

Post autor: Martinez »

Ta zbroja to masakra nie kupuj jej :!: :!:
Obrazek

2009 X 12 2010 X 10 2011 X 5 2012 X 3 2013 X 2
Awatar użytkownika
Vissan
Polish Garrison Retired / Eagle Base
Posty: 1386
Rejestracja: 20 wrz 2009, 16:16

Re: SZUKAM ZBROJI STORMTROOPERA

Post autor: Vissan »

Ciekaw jestem, że nikt nigdzie na tej strance nie podaje nazwy producenta ;)
uno katowice
Posty: 2
Rejestracja: 18 lis 2009, 3:39

Re: SZUKAM ZBROJI STORMTROOPERA

Post autor: uno katowice »

to mnie tez dziwi :roll:
TI-1415
Polish Garrison Retired
Posty: 3095
Rejestracja: 28 lut 2006, 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: SZUKAM ZBROJI STORMTROOPERA

Post autor: TI-1415 »

Nawet nie myśl o kupnie tej zbroi :!: Napisz jaka dysponujesz gotówka i wtedy zdajdziemy rozwiazanie :wink:
Baron Soontir Fel
the 181st Imperial fighter group-Leader
Obrazek
Obrazek
"Fel is the best Imperial pilot alive."
Obrazek
Awatar użytkownika
mercy275
Posty: 55
Rejestracja: 28 lis 2009, 11:59
Kontaktowanie:

Re: SZUKAM ZBROJI STORMTROOPERA

Post autor: mercy275 »

Hej, hej! Witam wszystkich! Przymierzam się do wykonania zbroi. Najciężej będzie z hełmem, więc jego losy są jeszcze nieznane. W każdym razie zamierzam wykonać 2 komplety dla siebie i kumpla i wychodzę z pytaniem: Jaki materiał jest najlepszy? Na razie dysponuję polistyrenem utwardzonym, drewnem i siatką z włókna szklanego. Ile wynosi koszt wykonania? Jak zdobyć buty? Czekam na odpowiedź i pozdrawiam wszystkich!

P.S. Ten topic wydał mi się najbardziej odpowiedni, innego znaleźć nie mogłem. W razie czego przepraszam za komplikacje.
Może jest gdzieś temat odnośnie tworzenia podstawowego kostiumu stormtroopera, wtedy tam się przeniosę.
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Re: SZUKAM ZBROJI STORMTROOPERA

Post autor: Falcon »

mercy275 pisze:Hej, hej! Witam wszystkich! Przymierzam się do wykonania zbroi. Najciężej będzie z hełmem, więc jego losy są jeszcze nieznane. W każdym razie zamierzam wykonać 2 komplety dla siebie i kumpla i wychodzę z pytaniem: Jaki materiał jest najlepszy? Na razie dysponuję polistyrenem utwardzonym, drewnem i siatką z włókna szklanego. Ile wynosi koszt wykonania? Jak zdobyć buty? Czekam na odpowiedź i pozdrawiam wszystkich!
nie licząc czasu pracy (a czas to pieniądz) - jednostkowe wykonanie zbroi wyniesie kilkukrotnie więcej niż jej kupno - w dodatku marne szanse na uzyskanie porządnego efektu.
Do ceny materiału (kilka razy więcej niż na 1 zbroje) musisz doliczyć koszt materiału na formy
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
TI-1415
Polish Garrison Retired
Posty: 3095
Rejestracja: 28 lut 2006, 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: SZUKAM ZBROJI STORMTROOPERA

Post autor: TI-1415 »

Falcon pisze:
mercy275 pisze:Hej, hej! Witam wszystkich! Przymierzam się do wykonania zbroi. Najciężej będzie z hełmem, więc jego losy są jeszcze nieznane. W każdym razie zamierzam wykonać 2 komplety dla siebie i kumpla i wychodzę z pytaniem: Jaki materiał jest najlepszy? Na razie dysponuję polistyrenem utwardzonym, drewnem i siatką z włókna szklanego. Ile wynosi koszt wykonania? Jak zdobyć buty? Czekam na odpowiedź i pozdrawiam wszystkich!
nie licząc czasu pracy (a czas to pieniądz) - jednostkowe wykonanie zbroi wyniesie kilkukrotnie więcej niż jej kupno - w dodatku marne szanse na uzyskanie porządnego efektu.
Do ceny materiału (kilka razy więcej niż na 1 zbroje) musisz doliczyć koszt materiału na formy
Święta racja :!: Najlepiej będzie jak skontaktujesz się z TK-7614(Polish Garrison member) -Twórcą pierwszego polskiego hełmu Stormtooper-a on Ci powie ile musiał włożyc czasu i pięniędzy na sam hełm.OOOOHHHooo wiem że sporo :)
Lepiej uskładać kasę i kupić konkretną zbroję np od AP :D
Baron Soontir Fel
the 181st Imperial fighter group-Leader
Obrazek
Obrazek
"Fel is the best Imperial pilot alive."
Obrazek
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Re: SZUKAM ZBROJI STORMTROOPERA

Post autor: TD-1408 »

Falcon pisze:
mercy275 pisze:Hej, hej! Witam wszystkich! Przymierzam się do wykonania zbroi. Najciężej będzie z hełmem, więc jego losy są jeszcze nieznane. W każdym razie zamierzam wykonać 2 komplety dla siebie i kumpla i wychodzę z pytaniem: Jaki materiał jest najlepszy? Na razie dysponuję polistyrenem utwardzonym, drewnem i siatką z włókna szklanego. Ile wynosi koszt wykonania? Jak zdobyć buty? Czekam na odpowiedź i pozdrawiam wszystkich!
nie licząc czasu pracy (a czas to pieniądz) - jednostkowe wykonanie zbroi wyniesie kilkukrotnie więcej niż jej kupno - w dodatku marne szanse na uzyskanie porządnego efektu.
Do ceny materiału (kilka razy więcej niż na 1 zbroje) musisz doliczyć koszt materiału na formy
TI-1415 pisze:
Falcon pisze:
mercy275 pisze:Hej, hej! Witam wszystkich! Przymierzam się do wykonania zbroi. Najciężej będzie z hełmem, więc jego losy są jeszcze nieznane. W każdym razie zamierzam wykonać 2 komplety dla siebie i kumpla i wychodzę z pytaniem: Jaki materiał jest najlepszy? Na razie dysponuję polistyrenem utwardzonym, drewnem i siatką z włókna szklanego. Ile wynosi koszt wykonania? Jak zdobyć buty? Czekam na odpowiedź i pozdrawiam wszystkich!
nie licząc czasu pracy (a czas to pieniądz) - jednostkowe wykonanie zbroi wyniesie kilkukrotnie więcej niż jej kupno - w dodatku marne szanse na uzyskanie porządnego efektu.
Do ceny materiału (kilka razy więcej niż na 1 zbroje) musisz doliczyć koszt materiału na formy
Święta racja :!: Najlepiej będzie jak skontaktujesz się z TK-7614(Polish Garrison member) -Twórcą pierwszego polskiego hełmu Stormtooper-a on Ci powie ile musiał włożyc czasu i pięniędzy na sam hełm.OOOOHHHooo wiem że sporo :)
Lepiej uskładać kasę i kupić konkretną zbroję np od AP :D

Exactly 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
mercy275
Posty: 55
Rejestracja: 28 lis 2009, 11:59
Kontaktowanie:

Re: SZUKAM ZBROJI STORMTROOPERA

Post autor: mercy275 »

AP?

No wiecie, zawsze myślałem, że fajniej jest wykonać samemu. Jeśli ktoś chce, to mogę przesłać dokładne plany, którymi dysponuję.

P.S. Nigdzie nie mogłem znaleźć, więc chciałbym, aby ktoś zamieścił zdjęcia+niewielką opisówkę poszczególnych elementów.
Czy jest możliwość kupna poszczególnych elementów? Np. Bieliznę (kombinezon) można pewnie taniej dostać od krawcowej.
Awatar użytkownika
Anakin Skywalker
Posty: 204
Rejestracja: 01 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Kielce

Re: SZUKAM ZBROJI STORMTROOPERA

Post autor: Anakin Skywalker »

No co do zbroi to na pewno koledzy u góry mają rację nie warto się bawić w wytwarzanie domowe tylko prędzej uskładać konkretną ilość kasy i mieć pewność że kupujesz profesjonalną zbroję aniżeli robić samemu i tak naprawdę nie wiedzieć co z tego wyjdzie.

No a co do poszczególnych elementów tak owszem można np blaster,hełm,bodysuit, czy chociażby rękawiczki ale konkretne części już do zbroi raczej nie są do kupna na raty choć w tej sprawie najlepiej niech wypowie się ktoś bardziej obeznany :D
Obrazek
Peter_D
Posty: 53
Rejestracja: 18 maja 2009, 11:52

Re: SZUKAM ZBROJI STORMTROOPERA

Post autor: Peter_D »

Powiedzcie mi, bo na chwile obecną jedynie pisaliście by tego nie kupować, ale czemu? Co ten strój ma czego w 501 nie akceptują? Chełm trochę jest dziwny, a cała reszta, tez coś z nią nie tak?

P
Modelarstwo Sci-Fi: www.galaxykits.com
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Eagle Base & Polish Garrison”