Kostium Mary Jade

Expanded Universe: Asajj Ventress, Mara Jade, Nihilus, Revan, Visas Marr, Guri, Starkiller
http://www.theflagshipeclipse.com/
Awatar użytkownika
Lady Aragorn
Posty: 21
Rejestracja: 02 sty 2006, 18:42
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

hmmmm

Post autor: Lady Aragorn »

to ten kostium powinien być koloru granatowego czy czarnego?? bo ja już sięzupełnie pogubiłam :?
-Czy wie pan, na czym polega różnica pomiędzy błędem a pomyłką, sierżańcie? (...)
- Nie. panie admirale.
-Każdy może się pomylić, sierżanicie. Ale pomyłka, jeśli się jej nie naprawi, staje się blędem.
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3762
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Post autor: faultfett »

Czarnego, czarnego :)
Zresztą - gdzieś w komiksach wygląda on (kombinezon, w sensie) momentami, jakby był w kolorze ciemnej zieleni - na zdjęciu w/w pani (panny? :P) Simpson wydaje się faktycznie ciut niebieskawy, ale to zapewne tylko światło tak pada.
A sam strój GR8 - jak napisał Joruus, buty robią duże wrażenie - a raczej ochraniacze - zarówno te na golenie jak i nakolanniki. To chyba jak do tej pory najlepiej odwzorowany strój - mam podobne wrażenie jak Mike :) I chyba lepiej prezentuje się jednak taki matowy kombinezon...
Właśnie z ochraniaczami na łydki mam problem - a raczej nie mam na nie pomysłu (LOL - to jakaś klątwa z tymi ochraniaczami :roll: ) więc albo będę dręczyła Falcona o wykorzystanie vacu, albo zrezygnuję z ochrony łydek.
Ale nakolanniki nowe mam już namierzone - i w zasadzie dokładnie odpowiadają one oryginałowi :) (zreszta pani Pam ma chyba takie same - nie mam pod ręką linka, ale potem wygrzebię to wrzucę).
Postępy w produkcji stroju na razie ograniczają się do dorywczych (brak czasu :? - sesja, praktyki, praca licencjacka :roll: ) prac nad blasterkiem, przeróbce noża i zgromadzeniu części materiałów do uprzęży i miecza.
Ale jakoś po trochu to idzie ku dobremu ;)
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Awatar użytkownika
Kielo
Polish Garrison Retired
Posty: 319
Rejestracja: 31 sty 2006, 23:13
Lokalizacja: uk

Post autor: Kielo »

Na ebayu znalazlem calkiem niezle wykonany miecz Mary, jesli ktos jest zainteresowany zapraszam TUTAJ
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Same wykonanie jest rewelacyjne, ale dlaczego jest złoty? Tego chyba nikt nie wie...
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3762
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Post autor: faultfett »

Noo, jak najbardziej na czasie - szczególnie, że właśnie się głowię nad produkcją mieczyka aktualnie ;)
.
Cacuni miecz - też ten model chciałam, ale chyba koncentrujナc się na wizerunku, który chcę odwzorować, nie mogę go wykorzystać...
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Awatar użytkownika
Lady Aragorn
Posty: 21
Rejestracja: 02 sty 2006, 18:42
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Post autor: Lady Aragorn »

hmm będe taka wścibska i zadam pytanie:
Fault_Fett, co jeszcze musisz zrobić żeby skompletować kostium Mary ??
-Czy wie pan, na czym polega różnica pomiędzy błędem a pomyłką, sierżańcie? (...)
- Nie. panie admirale.
-Każdy może się pomylić, sierżanicie. Ale pomyłka, jeśli się jej nie naprawi, staje się blędem.
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3762
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Post autor: faultfett »

Teoretycznie chyba nic - a praktycznie, w związku z moim pedantyzmem - wszystko! ;)
.
W zasadzie chyba mogłabym starać się o przyjęcie, bazując na tym, co posiadam - ale dążę do dostosowania całego stroju i ekwipunku do wizerunku - na podobę Mary z komiksu npdst trylogii Zahna.
Część integralna do wymiany - kombinezon. Kapturek już mam nowy, miecz in progress, blaster też, pas do przeróbki, rękawiczki do upolowania, ochraniacze po części do ułowienia na Allegro, po części do umęczenia FLC na vacuforming ;)
.
I fryzura - złożyłam oficjalnie ślubowanie, że przefarbuję się spowrotem "na Marę" dopiero po skompletowaniu stroju ;)
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3762
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Post autor: faultfett »

No, to chciałam się pochwalić tylko, że kombinezonik już mam :D (grande THX i hugs dla Gil za linka do aukcji ;))
Na dobrą sprawę, to czego jeszcze nie mam, to rękawiczki (mam za to dwie pary czarnych, a Mara jak na złość ma w komiksie beżowe... i to w kolorze kapturka :]). Ale rękawiczki to już w zasadzie pikuś ;)
Reszta ekwipunku nadal po trochu sukcesywnie przerabiana :)
.
No... chyba mogę już zacząć rozglądać się spowrotem za odpowiednią farbą do włosów :D
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Awatar użytkownika
Jaden Kast
Polish Garrison Retired
Posty: 391
Rejestracja: 01 cze 2005, 17:12
Lokalizacja: Zabrze
Kontaktowanie:

Post autor: Jaden Kast »

No to Fault_Fett z niecierpliwością czekamy na zdjęcia.

Może być sam kombinezon :D

na razie :wink:
"Dei Kobol una apita uthoukarana
Ukthea mavatha gaman kerimuta
Obe satharane mua osavathamanabanta
Api obata yagnya karama"
Awatar użytkownika
Gilraen
Posty: 71
Rejestracja: 10 sty 2006, 19:01
Lokalizacja: Tam gdzie rodzą się Smoki
Kontaktowanie:

Post autor: Gilraen »

Fault_Fett pisze: (grande THX i hugs dla Gil za linka do aukcji ;))
o, czyli jednak to ten kombinezonik? :D to siem cieszem bardzo, że błysnęło mi pod czachą i go podesłałam 8)
Jeśli sny o lataniu są tak naprawdę o seksie, to czym są sny o seksie?
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3762
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Post autor: faultfett »

Heh - ten, ten - właśnie przechodzi parę przeróbek ;)
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Awatar użytkownika
Piett
Polish Garrison Retired
Posty: 91
Rejestracja: 14 sty 2006, 15:32
Lokalizacja: Raszyn

strój Mary

Post autor: Piett »

sam nie wiem czy główna część twojego stroju wymaga jakichkolwiek przeróbek.
Z tego co pamiętam z Corusconu twój strój wyglądał naprawdę świetnie i w nim mogłabyś się już ubiegać o członkowstwo w PO :D :D .
-Bounty hunters,we don't need that scum.
Those Rebels won't escape us.
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3762
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Post autor: faultfett »

Dzięki :)
.
Nowy kombinezonik jest z lycry pokrytej tworzywem - wcześniej to były po prostu bawełniane spodnie i koszulka - mam nadzieję, że całość będzie finalnie prezentowała się nieco bardziej... profesjonalnie :P
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Post autor: Falcon »

no chyba nikt nie ma wątpliwości ;)
w sumie jest juz dość ciepło i można by popracować nad tymi ochraniaczami. :wink:
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3762
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Post autor: faultfett »

No to chyba już część osób, mających przyjemność uczestniczyć w imprezce w Iluzjonie, mogła zauważyć, że nastąpiła mała reaktywacja stroju - mianowicie mogłam się pochwalić uprzężą oraz nowym pasem - tymczasowo zasobnym jeszcze w starą kaburę :P
+ kombinezonem i nowym kapturkiem - tym razem zrobionym ze spódnicy :D (a nie, jak dwa poprzednie - z bluzek :P)
.
Zarówno pas jak i kabura powstały dzięki my gifted FLC :) - uprząż wzorowana na Marze z komiksu tLC :arrow: Obrazek
Obrazek
"Na warsztacie" jest wciąż kombinezon, który wymaga przeszyć i pikowania - acz szatański plan krawiecki jest już opracowany ;) następnie nakolanniki (niemal gotowa do vacu forma :)), ochraniacze na łydki, miecz oraz blasterek - ze stosowną kaburką :)
Do wymiany zapewne również buty, ale to już na później.
.
W sumie nic nowego, ale zawsze trochę do przodu - i miejmy nadzieję, że na Celebie Europe damy radę zaprezentować już całość "zapiętą na ostatni guzik" :)
.
Tak to wygląda na chwilę obecną:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
.
Niniejszym chciałabym również podziękować tow. Miagiemu za pstryknięcie fotek w Iluzjonie :)
.
Oraz oczywiście mojemu FLC :*
.
EDIT: ostatnie foto zostało zrobione przed skończeniem pasa - jego boczną część z zamocowaną na niej kaburą widać na poprzednich zdjęciach - postaram się na dniach wrzucić zdjęcia samych elementów skórzanych.
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Flagship Eclipse”