[Sprzedam] Elementy do stworzenia miecza świetlnego

Kupię/Sprzedam
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3763
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

[Sprzedam] Elementy do stworzenia miecza świetlnego

Post autor: faultfett »

Przerzucam z forum EB (jako że ww jeszcze funkcjonuje, a posty wpisywane nie dublują się tutaj - kolega został już poproszony o rejestrację także here, żeby mógł śledzić postępy w temacie).
KubaPe na forum EB pisze:Witam serdecznie,

w związku z brakiem czasu i zapału, sprzedaję zakupione jakiś czas temu elementy, których miałem zamiar użyć do stworzenia swoich mieczy świetlnych. Wszystkie z w/w elementów są fabrycznie nowe, nieużywane. Jest to praktycznie komplet elektroniki, który wystarczy wsadzić do obudowy, brakuje jedynie drobiazgów (koszyka na baterie oraz guzika włączającego). Oto lista sprzedawanych elementów:
- 2x Dioda LED 3,5W Seoul P4 (jedna zielona, druga w kolorze Royal Blue - ciut jaśniejszy niebieski) - są to najbardziej popularne diody używane przez zachodnich producentów mieczy, ściągane z Niemiec, w Polsce praktycznie niedostępne;
- 2x płytka z układami stabilizującymi AMC7135 (dwa układy AMC7135 na płytkę, dające w sumie 700mA stabilizacji) z przylutowanymi kabelkami - gotowe do użycia;
- 2x naklejki termo-przewodzące pod diody (do zamontowania na radiatorach);
- 2x soczewki 10° razem z holderami;
- 2x radiator do diody;
- 2x Covertec.

Cena do uzgodnienia na priv, chętnie odpowiem na wszelkie pytania pod:
gg - 4143264,
e-mail - j.perkowski@tlen.pl
tel. - 509 038 067 (nie odpowiadam na sms-y)

Nie ukrywam, że najchętniej sprzedałbym wszystko razem (szansa na lepszą cenę), niż męczyć się potem ze sprzedażą pojedynczych elementów.

Pozdrawiam,
Kuba
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Awatar użytkownika
KubaPe
Posty: 5
Rejestracja: 10 wrz 2012, 18:55
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: [Sprzedam] Elementy do stworzenia miecza świetlnego

Post autor: KubaPe »

Już mam tu konto aktywowane w związku z czym, jestem w stanie odpowiadać na ew. pytania za pośrednictwem forum. Oferta nadal aktualna. Jeżeli chodzi o cenę to jeden zestaw (dioda, sterownik, holder+soczewka, radiator, naklejka i covertec) kosztuje 70zł. Przy zakupie wszystkiego 120zł.

Pozdrawiam!
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Cargo Hold”