Tani sposób na Covertec'i do mieczy świetlnych!

Kupię/Sprzedam
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KubaPe
Posty: 5
Rejestracja: 10 wrz 2012, 18:55
Lokalizacja: Sosnowiec

Tani sposób na Covertec'i do mieczy świetlnych!

Post autor: KubaPe »

Witam Was serdecznie,

wybaczcie jeżeli piszę w złym dziale ale chciałem się podzielić odkryciem jakie dzisiaj odnalazłem na allegro. Otóż na tej aukcji:

http://allegro.pl/nowe-etui-covertec-bl ... 54529.html

za jedyne 22 zł można zakupić Etui do Blackberry, razem z klipsem i kółeczkiem jakże poszukiwanym przez ludzi, którzy chcą sobie zrobić własny miecz świetlny bądź potrzebują klipsa do paska. Od razu zaznaczam, że nie jest to reklama własnych aukcji, sam przed chwilą zakupiłem dwie sztuki do mojego przyszłego projektu i jako, że od jakiegoś czasu tu zaglądam i widziałem, że niektórzy z Was narzekają na dostępność i cenę Covertec'ów sprowadzanych z zagranicy postanowiłem się z Wami podzielić moim odkryciem. Mam nadzieję, że komuś przyda się ta informacja.

Pozdrawiam serdecznie,
Kuba
Obrazek
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5104
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: Tani sposób na Covertec'i do mieczy świetlnych!

Post autor: YangObi »

Bardzo fajne info, jednak trzeba zaznaczyć, że półokrągły Covertec nie nadaje się do postaci typu Faca Character. Można go jedynie używać przy Generic Jedi.
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Tani sposób na Covertec'i do mieczy świetlnych!

Post autor: sternik »

Dobry patent :)
Myślę, że trzeba by było nazwę tego etui zamieścić w temacie o Generic Jedi jako alternatywę bo aukcja już zakończona i niebawem przeniosą ją do archiwum i temat zaginie :(
Obrazek
Awatar użytkownika
KubaPe
Posty: 5
Rejestracja: 10 wrz 2012, 18:55
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Tani sposób na Covertec'i do mieczy świetlnych!

Post autor: KubaPe »

Temat początkowo był w dziale Jedi, ale zdaje się, że ktoś z adminów przeniósł go tutaj. Robiłem mały research odnośnie klipsów Covertec i jeżeli chodzi o pojedyncze klipsy to ciężko je dostać w Polsce. Jedyna forma w jakiej są sprzedawane to właśnie razem z futerałami do 'większych' telefonów typu Blackberry. Samo zapięcie nosi nazwę 'Covertec WIPS System' i można je znaleźć na amerykańskim Amazonie. W Eu niestety nie. Także tak jak pisał wyżej YangObi, jeżeli ktoś planuje robić saber do Generic Jedi to polecałbym zakupić takie coś, bo nie dość, że wychodzi dużo taniej niż sprowadzanie z zagranicy to dodatkowo czas oczekiwania jest sporo krótszy. Pozdrawiam!
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Cargo Hold”