FS: Rebel Fleet Trooper, prawie pełny

Kupię/Sprzedam
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ShVagYeR
Eagle Base
Posty: 2430
Rejestracja: 15 lis 2005, 2:23
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

FS: Rebel Fleet Trooper, prawie pełny

Post autor: ShVagYeR »

Na początek dodam, że nie rezygnuję z członkostwa w Rebel Legionie, a sprzedaż RFT (do którego już kompletnie nie mam motywacji) pozwoli mi dokończyć inny starwarsowy projekt i nawet być trochę do przodu finansowo.

Na sprzedaż jest kostium RFT prawie kompletny (brakuje tylko blastera DH-17 oraz butów).

Lista:
  • hełm produkcji TK-560, stan dobry (lekkie odpryski farb, widoczne tylko z bliska); hełm z dosztukowanym fasunkiem z kasku budowlanego o regulowanym obwodzie, wygodny; gumowy pasek pod brodę lekko zużyty, dla estetów - do wymiany.
  • pas i kabura w kolorze brązowej skóry, obwód pasa regulowany, klamra prostokątna; kabura dopasowana do blastera DH-17.
  • koszula RFT w rozmiarze na wzrost około 180 cm, dość luźna.
  • kamizelka RFT, jw.
  • spodnie RFT, dość luźne po wojskowemu, ściągane paskiem.
Generalnie do zarejestrowania w RL jako kostium Formalny brakuje tylko butów oraz blastera ALBO piki ALBO rangi. Źródeł odpowiednich butów jest dużo, pozostałe rzeczy też można skołować.

Ważne: zastrzegam sobie prawo do odmowy sprzedaży bez podania powodu. Dlaczego? Dlatego, że sprzedam tylko w dobre ręce, tzn. osobie, która nie schowa tego stroju do szafy, tylko będzie w nim troopować i godnie reprezentować Rebel Legion.

Nie przewiduję sprzedawania pojedynczych elementów, chyba że dwie lub więcej osób się dogadają, że dzielą między siebie i uderzą do mnie wspólnie. Wtedy cena poszczególnych elementów do uzgodnienia, tak aby w sumie dawało to 600 zł.

Fotki kostiumu:

Obrazek Obrazek

Kostium ten jest w pełni akceptowalny w Rebel Legionie.
Obrazek
Awatar użytkownika
skywalker
Polish Garrison
Posty: 2880
Rejestracja: 23 kwie 2006, 20:48
Lokalizacja: Polska /Londyn

Re: FS: Rebel Fleet Trooper, prawie pełny

Post autor: skywalker »

Szkoda ,że go sprzedajesz no ale jak mus to mus :wink:
Tak czy inaczej cieszę się,że nie rezygnujesz całkowicie z RL i SW :)
Powodzenia w sprzedaży :!:
Potencjalnym nabywcom mogę tylko powiedzieć ,że to super zrobiony kostium i cena bardzo przystępna.
Zdjęcia nie oddają w 100% jak ten kostium wygląda super
Obrazek
Awatar użytkownika
ShVagYeR
Eagle Base
Posty: 2430
Rejestracja: 15 lis 2005, 2:23
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: FS: Rebel Fleet Trooper, prawie pełny

Post autor: ShVagYeR »

Kostium sprzedany, proszę o przeniesienie tematu do archiwum. :)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Cargo Hold”