Zaproszenie do Wrocławia

Spotkania, konwenty
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kogi
Posty: 30
Rejestracja: 22 kwie 2009, 22:57
Lokalizacja: Lublin/Wrocław
Kontaktowanie:

Zaproszenie do Wrocławia

Post autor: Kogi »

Witam,
Chciałbym się spytac czy byłaby możliwośc, aby mały oddział szturmowców odwiedził 17 kwietnia piękne miasto Wrocław, a konkretnie kościół pw. św. Michała Archanioła w którym to odbędzie się ślub Anny Aniołowskiej i Macieja Kałwaka. Ta dwójka fanów Gwiezdnej Sagi ma zamiar przysiąc sobie miłośc i wiernośc małżeńską na resztę swych dni, jednak gdyby Pan Młody miał jakieś wątpliwości to sama obecnośc szturmowców powinna przemówic mu do rozsądku.

Wiem, że termin nieodległy, ale próbowałem się skontaktowac z Sizarem już jakiś czas temu, ale bez skutku. Na Pyrkonie zaś rozmawiałem z Yularenem i polecił mi założenie nowego tematu. Prosiłbym o szybką odpowiedź.
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3763
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Re: Zaproszenie do Wrocławia

Post autor: faultfett »

Sizar poruszał temat, z tym że na forum wewnętrznym, tak że sprawa jest nam znana :)
.
My z FLC mamy termin zajęty już, zresztą z W-wy to jednak spory kawałek, ale może nasi wrocławscy legioniści daliby się namówić?
.
Od razu z tego miejsca serdeczne życzenia wszystkiego dobrego i samej pomyślności na tzw. 'nowej drodze życia' ;) I oczywiście szybkiego przystąpienia do naszych szeregów (najlepiej razem z małżonką :D).
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Awatar użytkownika
Sizar
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 3572
Rejestracja: 20 gru 2006, 23:35
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: Zaproszenie do Wrocławia

Post autor: Sizar »

Dokladnie tak, temat podjęty na forum wewnetrznym. Co do udziały niektórzy koledzy jeszcze się nie zdecydowali, więc nie było sensu odpowiadać na PM.
W tym wypadku można liczyć tylko na kolegów z Wrocławia. Skoro oni się jeszcze do ciebie nie odezwali to raczej nie widze szansy na taka "zabawę"
SL 6426 Cezary "Sizar" Żołyński
501st Legion Polish Garrison



Suszymy ząbki Panowie :)
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5104
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: Zaproszenie do Wrocławia

Post autor: YangObi »

Kogi pisze:Witam,
Chciałbym się spytac czy byłaby możliwośc, aby mały oddział szturmowców odwiedził 17 kwietnia piękne miasto Wrocław, a konkretnie kościół pw. św. Michała Archanioła w którym to odbędzie się ślub Anny Aniołowskiej i Macieja Kałwaka. Ta dwójka fanów Gwiezdnej Sagi ma zamiar przysiąc sobie miłośc i wiernośc małżeńską na resztę swych dni, jednak gdyby Pan Młody miał jakieś wątpliwości to sama obecnośc szturmowców powinna przemówic mu do rozsądku.

Wiem, że termin nieodległy, ale próbowałem się skontaktowac z Sizarem już jakiś czas temu, ale bez skutku. Na Pyrkonie zaś rozmawiałem z Yularenem i polecił mi założenie nowego tematu. Prosiłbym o szybką odpowiedź.
Sam napisałeś, że chodzi ci o szturmowców, a we Wrocku ich nie ma, jak byś chciał Tuskenów czy Vadera Pre-suit lub też Juno Eclipse to można by było coś zakombinować. Jednak info trochę późno ;/
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
Kogi
Posty: 30
Rejestracja: 22 kwie 2009, 22:57
Lokalizacja: Lublin/Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Zaproszenie do Wrocławia

Post autor: Kogi »

Mhm, rozumiem. Nie wiedziałem właśnie czego po milczeniu oczekiwac, więc postanowiłem spytac na forum.
Szkoda w takim razie, ale trudno. I wiem, że późno z tym zaproszeniem wyskoczyłem, ale tak niestety wyszło.

Fault_Fett: Dziękuję za życzenia. Przekażę młodej parze. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy”