Celebration V

Spotkania, konwenty
ODPOWIEDZ
Young Motti
Polish Garrison
Posty: 55
Rejestracja: 25 paź 2009, 19:30

Celebration V

Post autor: Young Motti »

Nie wiem jak wy, ale już dawno czekałem na wieści na temat kolejnych Celebration. A akurat teraz znalazłem taką oto fajną rzecz:
http://www.starwarscelebration.com/
http://www.starwars.com/fans/events/c5a ... index.html
Zainteresowani?
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Re: Celebration V

Post autor: TD-1408 »

W grę wchodziło jeszcze Las Vegas i jakieś inne miasto, nie pamiętam bo temat był już grubo pól roku temu przerabiany . Ja nie jestem zainteresowany, wizy raczej na 99% nie dostanę :)
Obrazek
Young Motti
Polish Garrison
Posty: 55
Rejestracja: 25 paź 2009, 19:30

Re: Celebration V

Post autor: Young Motti »

Tu piszą że będzie na Florydzie. Chodziło mi o to że jakoś o Celebration ostatnio strasznie cicho ( no, może z wyjątkiem Youtube'a - tam wideo z Celeb1 jeszcze są...) a tu nagle info mam no to na forum lecę i wpisuję :)
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Re: Celebration V

Post autor: TD-1408 »

Aż tak cicho to nie było :wink: Dyskusje zaczęły się już dawno na forum Legionowym , a już rok temu było wiadomo że C V odbędzie się w 2010 r. Nie bez powodu :wink:
Faworytem było Las Vegas , ale ze względu na jego dość rozrywkowy charakter wypadło z głosowania :)
Obrazek
Awatar użytkownika
skywalker
Polish Garrison
Posty: 2880
Rejestracja: 23 kwie 2006, 20:48
Lokalizacja: Polska /Londyn

Re: Celebration V

Post autor: skywalker »

TD-1408 pisze:Aż tak cicho to nie było :wink: Dyskusje zaczęły się już dawno na forum Legionowym , a już rok temu było wiadomo że C V odbędzie się w 2010 r. Nie bez powodu :wink:
Faworytem było Las Vegas , ale ze względu na jego dość rozrywkowy charakter wypadło z głosowania :)
To nie do końca jest prawdą bo favorytami były 3 miasta Chicago.Boston i Orladno, z Las Vegas zrezygnowano z tego powodu ,że to kolebka dla dorosłych ludzi a nie dla rodzin z dziećmi.
W sumie dla nas to lepiej bo bliżej :wink:
Jak dostanę vizę to pewnie pojadę a jak nie to nie :roll:
Jednakże koszta takiej podróży to minimum 2500zł
Obrazek
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Re: Celebration V

Post autor: Falcon »

ja liczyłem na chicago - miałbym nocleg za free przynajmniej ;/
2500k to sam bilet lotniczy
300 wiza
ze 300 wejście
żarcie, nocelg?

tak więc ok 4000 trzeba by odłożyć

A ktoś się orientuje czy w 2010 bdzie celebration Europe?
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
Awatar użytkownika
Pazdzioch
Polish Garrison Retired
Posty: 445
Rejestracja: 20 cze 2006, 9:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Celebration V

Post autor: Pazdzioch »

Mogę powiedzieć tylko tyle, że mam informację od osoby związanej bezpośrednio umową z Lucasfilm, że raczej ten event w Londynie był jednorazowy
Obrazek

2010:Obrazek Obrazekx2
Awatar użytkownika
Martinez
Polish Garrison
Posty: 1852
Rejestracja: 12 lut 2008, 11:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Celebration V

Post autor: Martinez »

A ja może bym się skusił :D
Obrazek

2009 X 12 2010 X 10 2011 X 5 2012 X 3 2013 X 2
Awatar użytkownika
skywalker
Polish Garrison
Posty: 2880
Rejestracja: 23 kwie 2006, 20:48
Lokalizacja: Polska /Londyn

Re: Celebration V

Post autor: skywalker »

wertum pisze:Mogę powiedzieć tylko tyle, że mam informację od osoby związanej bezpośrednio umową z Lucasfilm, że raczej ten event w Londynie był jednorazowy
A ktoś się orientuje czy w 2010 bdzie celebration Europe?
Od Stevena Sansweeta wiem ,że Celebration Europe będzie prawdopodobnie dopiero w 2012 i w grę wchodzą 2 miasta Berlin i ponownie London.
Ale LFL zmienia plany non stop więc nie mam nic przeciwko jeżeli CE będzie w 2010
Ale jeżeli do Marca 2010 nie ogłoszą daty na CE to w 2010 na pewno wtedy już go nie będzie :(
W sumie to możemy załatwiać vize grupową dla PG i RL i jechać na CV
Obrazek
TI-1415
Polish Garrison Retired
Posty: 3095
Rejestracja: 28 lut 2006, 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Celebration V

Post autor: TI-1415 »

skywalker pisze:
wertum pisze:Mogę powiedzieć tylko tyle, że mam informację od osoby związanej bezpośrednio umową z Lucasfilm, że raczej ten event w Londynie był jednorazowy
A ktoś się orientuje czy w 2010 bdzie celebration Europe?
Od Stevena Sansweeta wiem ,że Celebration Europe będzie prawdopodobnie dopiero w 2012 i w grę wchodzą 2 miasta Berlin i ponownie London.
Ale LFL zmienia plany non stop więc nie mam nic przeciwko jeżeli CE będzie w 2010
Ale jeżeli do Marca 2010 nie ogłoszą daty na CE to w 2010 na pewno wtedy już go nie będzie :(
W sumie to możemy załatwiać vize grupową dla PG i RL i jechać na CV
Jak załatwisz to nie ma problema :lol:
Baron Soontir Fel
the 181st Imperial fighter group-Leader
Obrazek
Obrazek
"Fel is the best Imperial pilot alive."
Obrazek
Awatar użytkownika
Vissan
Polish Garrison Retired / Eagle Base
Posty: 1386
Rejestracja: 20 wrz 2009, 16:16

Re: Celebration V

Post autor: Vissan »

Yś myśte nach Berlin komen!
Awatar użytkownika
Lady Sandman
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2053
Rejestracja: 20 kwie 2008, 23:22
Lokalizacja: Warszawa
TKID: 8701

Re: Celebration V

Post autor: Lady Sandman »

No na Berlin to wiadomo, że trzeba uderzyć... :P Tylko niech zorganizują tam CE, do dyabła!
IS 8701 - Aleksandra 'Lady Sandman' Świst
IV 2008 - IV 2014, V 2019 reboot
Awatar użytkownika
Voo Yo
Posty: 65
Rejestracja: 21 lip 2009, 12:47
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Celebration V

Post autor: Voo Yo »

Piąta Odsłona Star Wars Celebration w Orange County Convention Center



Steve Sansweet, specjalista od kontaktów z fanami dla Lucasfilm udzielił wywiadu dziennikarce Sentinela, Sarze K. Clarke. Krótkie Q&A dotyczyło ogłoszonego przez Lucasfilm Star Wars Celebration V, które ma się odbyć w Orange County Convention Center w dniach 12-15 sierpnia 2010.

CFB: Kiedy odbyła się pierwsza impreza Star Wars Celebrations i skąd wziął się na nią pomysł?

Wszystko zaczęło się w roku 1999, mniej więcej miesiąc przed premierą pierwszego z prequeli, Epizodu I: Mroczne Widmo. Celem tej imprezy było przygotowanie czegoś specjalnego dla naszych fanów, pokazanie im kilku ciekawych, nie prezentowanych wcześniej fragmentów filmu, oraz, przede wszystkim, zabawa.

CFB: Co przyciągnęło was w Orlando?

Wiele czynników.Przede wszystkim, Orlando jest popularnym ośrodkiem turystycznym, oferującym masę ciekawych zajęć oraz wspaniałe centrum konwentowe. W Stanach Zjednoczonych nie ma zbyt wielu centrów spełniających nasze wymagania co do przestrzeni - w przypadku naszych imprez zawsze należy spodziewać się tłumów odwiedzających.

CFB: Czy planujecie współpracować z Disneyem podczas tej imprezy? Lokalny Disneyland ma wśród swoich atrakcji kolejki Star Wars oraz organizował już związane z tą tematyką atrakcje dodatkowe.

Negocjacje z naszymi przyjaciółmi z Disneya zaczęliśmy nim zdecydowaliśmy się na Orlando. Od tego czasu snujemy coraz bardziej szczegółowe plany - Weekendy Star Wars (w Hollywood Studios Disneya) są bardzo popularne i przyciągają do Orlando rzesze fanów, podobnie jak sama kolejka Star Toure. Szukamy nowych pomysłów, które mogłyby służyć do promocji obu firm, a także zaskoczyć naszych fanów.

CFB: Ilu odwiedzających się spodziewacie?

Największa dotychczas impreza, Star Wars Celebration IV w Los Angeles Convention Center miała zaszczyt przyjąć 35000 gości w ciągu pięciu dni. Impreza w Orlando trwać będzie cztery dni i spodziewamy się około 30000 osób, ale z pewnością sprostamy i większym liczbom.

CFB: Ta impreza to pierwsza dla Lucasfilm Ltd okazja do współpracy z Reed Exhibitions' PopGroup. Czego się po nich spodziewacie?

Reed to duża, międzynarodowa organizacja, będąca jednocześnie największą na świecie firmą zajmującą się pokazami. Rok rocznie przygotowują całą masę różnych imprez, a ledwie cztery lata pracy nad jednym z ich sztandarowych projektów, New York Comic Conem, uczyniły z niego jedną z najważniejszych imprez popkulturowych w USA. Jesteśmy pod wrażeniem ich pracy, doskonale rozumieją fanów.

CFB: Środkowa Floryda posiada też sporą grupę fanów przebierających się za Stormtrooperów w celach charytatywnych. Czy mieli oni jakiś wpływ na wybór miejsca imprezy?

Nasi fani w Orlando bardzo starali się zwrócić na siebie uwagę - jeden z nich stworzył nawet stronę z petycją, pod którą mogli podpisywać się internauci. Na Florydzie znajdują się dwie duże organizacje fanów: 501st Legion reprezentujący czarne charaktery z filmów, oraz Rebel Legion, reprezentujący "tych dobrych". Zdajemy sobie sprawę z ogromnej ilości fanów na Florydzie a to zdecydowanie miało wpływ na naszą decyzję, ponieważ trudno zorganizować jest taką imprezę bez pomocy ochotników. Te dwie grupy oraz kilka mniejszych, powiązanych z nimi z pewnością dodadzą smaku całej imprezie.

CFB: Na koniec pytanie osobiste: Widzisz w siebie więcej z Luka Skywalkera, czy Hana Solo?

Hmmm, trudne pytanie. Jeśli mam być szczery, gdy dorastałem, zawsze byłem Lukiem, i ciężko mi odnaleźć w sobie cechy bohatera romantycznego, którym bez wątpienia jest Han Solo. Luke ma w sobie coś - jeśli zignorować jego marudną stronę - co mnie pociąga, chodzi o jego poszukiwania. Jest bohaterem wyruszającym na wielką wyprawę, która zgrała się w czasie z moją własną życiową podróżą. Zdecydowanie, identyfikowałem się z Lukiem.

Żródło: http://star-wars.com.pl/news/show/1519
Obrazek
http://star-wars.com.pl - MOCny serwis
REPUBLIC Commando Project - 95%
Starkiller Project TFU: USE - 65%
Sith Trooper Project własny - 100%
Storm Trooper Project - 90%
Clone Trooper - Episode III - 100%.
Awatar użytkownika
Pazdzioch
Polish Garrison Retired
Posty: 445
Rejestracja: 20 cze 2006, 9:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Celebration V

Post autor: Pazdzioch »

ale spam...
Obrazek

2010:Obrazek Obrazekx2
Awatar użytkownika
TK-2791
Polish Garrison Retired
Posty: 962
Rejestracja: 10 lis 2004, 12:56
Lokalizacja: skąd się wziąłem...
Kontaktowanie:

Re: Celebration V

Post autor: TK-2791 »

...a może jednak Praga i to nie tylko na Celebration Europe ale może i na serial aktorski...

Żona Ricka McCalluma producenta prequeli jest czeszką i mają tam dom, a wszyscy wiedzą także decydenciw Hollywood, że w studiach Barandow kręci się, a i podatki może będą na preferencyjnych warunkach.
ID/TK/IC 2791 Maciej 'M@Ska' Skawiński
501st Legion Polish Garrison

[reklama]
la luna del cacciatore
2011: Imperial Class Star Destroyer: Demonstrator: Call of Duty: Imperial Black Ops
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy”