[FAQ] Star Fortress

Żołnierze-klony z epizodów II i III oraz z EU
ODPOWIEDZ
trubal
Posty: 16
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:07

[FAQ] Star Fortress

Post autor: trubal »

Hej wszystkim!
Czy ktoś korzysta, albo może znacie kogoś kto zna kogoś :) kto korzysta ze zbroi wykonanej przez http://starfortressproductions.com/armory.html ?
Można ich też znaleźć na ebay
Awatar użytkownika
KamelM
Eagle Base Inactive
Posty: 597
Rejestracja: 09 cze 2009, 20:13
Lokalizacja: Zielona Góra/ Wrocław

Re: Star Fortress

Post autor: KamelM »

Odradzam !
Powiedz jakiego klona konkretnie szukasz ?

edit: wątek nt. SFP, są tam zdjęcia ich 'produktu'
http://www.thedentedhelmet.com/f47/star ... ons-37991/
It'll be done, my Lord...
Obrazek
trubal
Posty: 16
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:07

Re: Star Fortress

Post autor: trubal »

Dzięki za info:)
Myślałem o Cody z EPIII jak na tym kadrze: Obrazek
Mam trochę zdolności manualnych, ale zero doświadczenia w dużych tego typu zabawach :), ale od wielu lat robię Bitewniaki (choć podejrzewam, że tu nie będzie żadnego porównania).
Podejrzewam, że na początku przyszłego roku zacznę szukać konkretnie celem nabycia drogą kupna odpowiedniego Kita.
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5100
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: Star Fortress

Post autor: YangObi »

Dokładnie jak już KamelM, napisał, produkty firmy "Star Fortress" zdecydowanie nie są pierwszej klasy. Zwłaszcza jeżeli chodzi o zbroje klonów. Jeżeli chodzi natomiast o dodatki do zbroi to ich wykonanie jest naprawdę dobre mówie tu o dodatkowych zasobnikach amunicji, paldronach itd.
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
Vissan
Polish Garrison Retired / Eagle Base
Posty: 1386
Rejestracja: 20 wrz 2009, 16:16

Re: Star Fortress

Post autor: Vissan »

Zagłębiając się w linka podanego przez Kamela można się dowiedzieć o gościu z tego StarFortress bardzo nieciekawych rzeczy - mianowicie siedzi na Filipinach gdzie uciekł ze Stanów tuż przed tym jak wydano na niego nakaz aresztowania za wykorzystanie 16-latki i inne pedo sprawy.
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5100
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: Star Fortress

Post autor: YangObi »

Prównując produkty Star Fortres z innymi producentami klonów, owe zbroje wypadają beznadziejnie. Nie są one proporcjonalne, wielokrotnie elementy trzeba przycinać lub przerabiać aby te proporcje uzyskać. Wielu członków 501st i Rebel Legionu, odradza kupno całego armora z tej firmy gdyż za ta cene można kupić bardzo dobry odlew a nie zrobiony na szybko szit. Niemniej jadnak elementy takie jak blastery, habury czy dodatkowe pasy z amunicją są wykonane dobrze. Co do konkurencji, to oni sami sobie klientele odradzają poprzez jakość produktów.
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
KamelM
Eagle Base Inactive
Posty: 597
Rejestracja: 09 cze 2009, 20:13
Lokalizacja: Zielona Góra/ Wrocław

Re: Star Fortress

Post autor: KamelM »

Niach, moja zbroja to MG v8.
Oraz nie karmel (acz lubię), ale Kamel M.

Nt. wątpliwych walorów owej zbroi się nie wypowiem, bo jaki koń jest każdy widzi. Natomiast mogę odradzić choćby ze względu na cenę. Można kupić kity klona dużo lepszej jakości w niewiele wyższej cenie, a nawet tańsze. No i oczywiście fakt robienia CAŁEJ zbroi z fibreglassu jest dla mnie co najmniej zabawny. Tu pozwolę sobie na uśmiech, acz gorzki wiedząc, że są ludzie, którzy to kupują :D

Co do hełmu Cody'ego... nie przypominam sobie bym kiedykolwiek widział taki z SFP, jeśli jest faktycznie taki dobry to zaprezentuj.
Ze swojej strony mogę jedynie polecić hełm robiony przez EVO3. Lepszego się chyba nie dostanie, a gratis jest opakowanie Smartiesów :)
It'll be done, my Lord...
Obrazek
Awatar użytkownika
ShVagYeR
Eagle Base
Posty: 2428
Rejestracja: 15 lis 2005, 2:23
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Star Fortress

Post autor: ShVagYeR »

Użytkownik Voo Yo otrzymuje bana. Dziękujemy za zaśmiecenie forum.

BTW - sygnaturka będąca ewidentnym plagiatem nie jest zabawna.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Clones of the Republic”