figurki Kenobiego, Shadowtroopera i statuetka Vadera na sprzedaż

Kupię/Sprzedam
havekar
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2019, 9:23

figurki Kenobiego, Shadowtroopera i statuetka Vadera na sprzedaż

Postautor: havekar » 25 cze 2019, 23:00

Jak powiedziała pewna światła osoba: "kolekcjonerstwo jest jak wirus opryszczki; może zmutować, ale nigdy nie zanika". Niestety czasem okoliczności zmuszają do wstrzymania swoich kolekcjonerskich zapędów, co też niniejszym do odwołania czynię. W związku z tym mam na sprzedaż pozostałości kolekcji, w skład których wchodzi statuetka Dartha Vadera firmy Kotobukiya, w skali 1/10 oraz dwie figurki od Bandai z serii Figuarts: Shadowtrooper i Obi-Wan z Zemsty Sithów.

Vader, z serii artfx, raczej trudna już do znalezienia statuetka, posiada wymienne prawie ramię, mangetyczną podstawkę, oraz dodatkową, imitującą podłogę w komnacie do zamrożania karbonitu. Jest chyba jednym z najwierniej odwzorowującym filmowy kostium Vaderem, jaki kiedykolwiek jakakolwiek firma wypuściła.

Kenobi i Shadowtrooper z kolei to figurki z serii s.h. figuarts, w skali 1/12, charakteryzujące się bardzo szerokim zakresem ruchu. Są zaprojektowane na tyle przemyślanie, że właściwie każda poza wydaje się naturalna. Shadowtrooper to wydanie ekskluzywne z 2015 roku, sprzedawane bezpośrednio w sklepie bandai. Co wyróżnia je na tle figurek od Hasbro, to ilość detali, zakres ruchu oraz fakt, że praktycznie każda część jest pomalowana, w przeciwieństwie do figurek Hasbro, a aplikacja farby jest bardzo staranna i dokladna. Pancerz szturmowca pomalowany jest na matową czerń, z którą ciekawie kontrastuje metaliczny połysk soczewek w hełmie jak i "zębów" respiratora.
Shadowtrooper wyposażony jest w blaster e-11, oraz posiada łącznie 6 dłoni.
W przypadku Kenobiego w pudełku znajduje się miecz świetlny aktywowany oraz sama rękojeść, którą można przyczepić mu do pasa, łącznie 10 dłoni, dwie głowy, jedna z neutrealnym wyrazem oraz druga której pierwowzorem był wyraz McGregora wypowiadającego kwestię "you were my brother Anakin".

Wszystkie figurki są w oryginalnych pudełkach, praktycznie jak nowe, bo choć otwarte i z nich raz czy dwa wyjęte, to nigdy nie były wystawiane (z powodu braku miejsca).

Cena Vadera to 420zł, Szturmowca 230zł a Kenobiego 220zł. W przypadku zainteresowania wszystkimi trzema figurkami, cenę mogę obniżyć do 800zł plus kosztów wysyłki, które z kolei wynoszą 10zł (kurier dhl). Istnieje możliwość odbioru osobistego w Szczecinie. Gdyby ktoś miał jakieś pytania, lub sugestie, proszę śmiało pisać. Poniżej fotki, niestety przekraczają dopuszczalny wymiar 1000 na 1000 pixeli, więc w formie linków, za którą to niedogodność przepraszam.

http://oi63.tinypic.com/sc43me.jpg
http://oi65.tinypic.com/2el5dzo.jpg
http://oi66.tinypic.com/6ti9gp.jpg
http://oi67.tinypic.com/2ppdkk1.jpg
http://oi68.tinypic.com/2roqplz.jpg
http://oi65.tinypic.com/1ruemh.jpg
http://oi65.tinypic.com/2zi24x0.jpg
http://oi64.tinypic.com/241pgk2.jpg
http://oi64.tinypic.com/24v8n4g.jpg
http://oi63.tinypic.com/2rmkrc9.jpg
http://oi64.tinypic.com/2w4lod4.jpg
http://oi67.tinypic.com/288w9r4.jpg
http://oi66.tinypic.com/5xo587.jpg

Wróć do „Cargo Hold”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości