Buty do Endor Commando & scoutów - wznowienie produkcji

Kupię/Sprzedam
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3756
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Buty do Endor Commando & scoutów - wznowienie produkcji

Post autor: faultfett »

Wklejam info, które dostaliśmy na fanpejdżu Eagle Base. Udostępniam zgodnie z prośbą - gdyby ktoś był chętny, wysyłać info do Hi-Teca za pośrednictwem :arrow: formularza kontaktowego.
Sebastian Smith pisze:Wkleiłem na Wasz Fanpage kilka fptek na prośbę mojego kolegi z PL (nie ma konta na fb) z bucikami używanymi przez rebeliantów na Endorze, Skautów oraz przez Arnolda w Commando. Do dodania oryginalności Waszych kostiumów, buciki te by się z pewnością przydały, co Sądzicie?
Kolega mojego kolegi z forum bikerscout.net niedawno dzwonił w sprawie wznowienia produkcji tych bucików do firmy Hi-Tec, nie usłyszał odmowy tylko rozmawiał z gościem kilka minut, po czym pracownik stwierdził że pójdzie z tym do dyrektora produkcji. Czekają na decyzję. Oczywiście wspomniał że skautów jest kilka tysięcy itp. Prośba mojego kolegi polega na tym żeby Wasz Rebel Legion, udostępniał fotki które wkleiłem na Waszej stronie, oraz info, nie wiem o zbieraniu zamówień na te buty itp. Jeżeli się uda przekonać HiTec'a do wznowienia produkcji to fajnie, ale podobno minimalne zamówienie to 1000 par tych trampków, koszt myślę że nie będzie większy od podobnych butów Palladium, które kosztują about $70-80.
Focie:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Cargo Hold”