Republic Commando suite

Kupię/Sprzedam
Awatar użytkownika
fezz
Polish Garrison Retired
Posty: 1071
Rejestracja: 28 lut 2012, 14:00
Lokalizacja: Łódź
TKID: 50148
Kontaktowanie:

Re: Republic Commando suite

Post autor: fezz »

A może AKER taki jaki jest w zestawie z iCommem? Sprawdza się bardzo dobrze no i można do niego podpiąć dodatkowe źródło dźwieku, np. mp3 z marszem imperialnym :D Całość zasilana akumulatorem więc nie trzeba się bawic w drogie baterie 9V.
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Republic Commando suite

Post autor: sternik »

Mieści Ci się to do hełmu ??
Obrazek
Nahen
Posty: 427
Rejestracja: 28 lut 2010, 22:27
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Republic Commando suite

Post autor: Nahen »

Powie tak, ja sam z elektroniką to mam tyle wspólnego że potrafie przylutować drut do druta ;) Męczę swojego Ojca i kumpla o ten układ. I oczywiście wybrzydzam ;) Aktualnie zacząłem myśleć o DSP - procesorze programowalnym który w czasie rzeczywistym może dodawać przygotowane wcześniej "efekty" do wejściowego sygnału. Jeżeli to by zadziałało to byloby super. Ciezko ocenić na tym etapie też wielkosć takiego rozwiązania.

Myślę tak czy siak, że jesteśmy już dość blisko rozwiązania ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
fezz
Polish Garrison Retired
Posty: 1071
Rejestracja: 28 lut 2012, 14:00
Lokalizacja: Łódź
TKID: 50148
Kontaktowanie:

Re: Republic Commando suite

Post autor: fezz »

sternik pisze:Mieści Ci się to do hełmu ??
Oczywiście że nie :D Noszę pod napierśnikiem, a mic idzie ładnie pod kołnierzem i nic nie widać. Sam AKER jest bardzo głośny, więc słychać mnie głośno i wyraźnie (of kors nie licząc modulacji dodanej przez iComma).
jabek
Posty: 114
Rejestracja: 09 lut 2013, 21:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Republic Commando suite

Post autor: jabek »

Nahen pisze:Z syntezatorem jest maly problem. To co można kupic to badziewie, dlubiemy nad własnym juz od kilku miechów i jestesmy na finiszu lada moment cos się urodzi.
Syntezator glosu,? Ale czad :D
Nahen
Posty: 427
Rejestracja: 28 lut 2010, 22:27
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Republic Commando suite

Post autor: Nahen »

Ano czad ;) Zwłaszcza jak się coś zewrze i to wszystko na raz spali w hełmie ;)

Co do wielkości i miejsca... Jak tylko skończe walkę ze zbroją, to miejsca będzie w .... w plecaku tylko przewody do hełmu i do pancerza sie puści i wtedy na bank w plecaku instaluję jakieś CB radio ;) A tak poważniej, to radio na 440 MHz do hełmu pójdą tylko słuchawki i mikrofon ;)
Obrazek
Plo Koon
Posty: 22
Rejestracja: 03 lis 2013, 18:04
Lokalizacja: Woclaw/Poland
Kontaktowanie:

Re: Republic Commando suite

Post autor: Plo Koon »

Nahen pisze: Aktualnie zacząłem myśleć o DSP - procesorze programowalnym który w czasie rzeczywistym może dodawać przygotowane wcześniej "efekty" do wejściowego sygnału. Jeżeli to by zadziałało to byloby super. Ciezko ocenić na tym etapie też wielkosć takiego rozwiązania.
Myślę tak czy siak, że jesteśmy już dość blisko rozwiązania ;)
Nahen pisze:Ano czad ;)... w plecaku tylko przewody do hełmu i do pancerza sie puści i wtedy na bank w plecaku instaluję jakieś CB radio ;) A tak poważniej, to radio na 440 MHz do hełmu pójdą tylko słuchawki i mikrofon ;)
I jak, coś skonstruowałeś konkretnego już? Bo jeśli tak, to być może byłbym ciekaw i zainteresowany jakimś zestawem, dzięki któremu dałoby się rozumieć mowę ludzką bez zdejmowania "kubła" z głowy. :mrgreen:
Nahen
Posty: 427
Rejestracja: 28 lut 2010, 22:27
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Republic Commando suite

Post autor: Nahen »

Projekt "do plecaka" jest w zasadzie gotowy co prawda w formie plątaniny kabli i układów plus rysunki. Ale na razie nic się z nim nie zmieni in plus do czasu aż powstanie zbroja i plecak ;) A to trochę jeszcze potrwa.

Osobną sprawą jest cały czas układ który ma wejść do hełmu... W skrócie caly czas problemem jest sprzęganie się mikrofonu ze sluchawkami...

Tak więć jeszcze jestesmy "w polu"
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Cargo Hold”