Galen Marek-Arena Standard (Akasha)

Jedi: Luke, Obi-Wan, rycerze Starej i Nowej Republiki
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Akasha
Eagle Base Inactive
Posty: 334
Rejestracja: 30 mar 2010, 22:07
Lokalizacja: Bielsko

Galen Marek-Arena Standard (Akasha)

Post autor: Akasha »

No to może pora popisać troszku o projekcie który zaczełam z myślą o CE2 ( i w którym przy okazji tez tam trochę połaziłam nieoficjalnie).
A więc mój ukochany Starkiller;)

Standardy ( tylko połowę zdążyłam przetłumaczyć jak narazie) :

1. Szara koszulka ( flanelowa albo alike) z uciętymi ramionami albo podwiniętymi w dół. Nie ma być widocznych jakichkolwiek szwów na podwiniętym materiale.
2. Czarne spodnie cargo
3. Czarne buty ( skórzane albo podobne, żadnych sznurówek).
4. Przednie i tylnie szare tabardy z materiału. Od paska do połowy kolana. Najlepiej "postarzone" na końcach.
5. Rękawiczki ze ściętymi palcami, najlepej skórzane. Na każdym armor w kolorze metalicznym (srebrnym) znajdujący się na wierzchu dłoni od połowy palców do końca rękawiczki/do nadgarstka.
6. Ciemne lub jasnoniebielskie pasy materiału które służą jako "owijacze" którymi obwiniemy ręce od nadgarstka/końca rękawiczki do mniej więcej łokcia(~ 1-2”pod).
7. Ciemne lub jasnoniebielskie pasy materiału które służą jako "owijacze", którymi obwiniemy nogi łącznie z butami do poziomy mniej więcej 5 cm pod kolano
8. Uprząż na klatkę piersiowa.(Chest harness consisting of two dark brown leather/leather like belts that cross the body at chest level and stomach level. Top harness has two straps leading up to attach to top of back armor.)

9. Shoulder bell armor of metallic or metallic appearing construction. Should curve along the shoulder, sloping higher towards the neck. A second additional upper arm armor bell of similar construction should be attached to upper harness.
10. Connected back armor consisting of dark brown leather/leather like armor stretching from top of back to bottom of ribs. Armor should have four evenly spaced rectangular leather plates, vertically oriented.
11. Dark brown leather/leather like waist belt. Belt has unique belt buckle on front along with two circular buckles on left and right. Trailing belts off front and back support large dark brown leather/leather-like pouch on thigh.
12. Pouches – Marek has 4 other dark brown leather/leather like pouches – two small pouches directly under the arms attached to upper chest belt, two larger pouches on waist belt.
13. 2 identical non-toy, PVC or custom lightsabers. Sabers may attach to left and right side of main belt (in-game version) or on harness (trailer version), but not required to attach. If bladed, blades may not be red or black.
14. Short or crew-cut hairstyle similar to Marek. No long hair allowed. Costumer should be clean shaven.

Opcjonalne:

1. Weathering on shirt
2. Harness closes with metallic or metallic appearing quick release buckles
3. Starkiller style arena sabers or in-game sabers.


Biorąc pod uwagę 14 punkt,i tego, że z założenia nie będzie to oficjal tylko dodatkowy.To jeszcze nie skończyłam całości stroju ( kosmetyczne sprawy apropo "metalowych dodatków" i tego jak się mają utrzymać na pasie/uprzęży ( bo jeden już zgubiłam na CE2) oraz tego, że jeszcze się nie dorobiłam dwóch identycznych rękojeści/ mieczy.

pierwsza wersja miała przed-premiere w opolu:

Obrazek

aktualnie górna część głównej uprzęży jest gotowa, Rozkminiam kwestie tego naramiennika i jak go zaczepić żeby był mobilny. Pas także, i znowu rozkmina z zaczepieniem częci tak aby nie zgubiły się ale też były mobilne/ odczepialne ( narazie patent na magnesy)
Dodatkowo, oczywiście spodnie już zostały podmienione na te standardowe,

a tu postępy z prac (more foto #soon) :

owijacze na nogi + buty
Obrazek

tył uprzęży:
Obrazek

dodatki w wersji beta:
Obrazek
Obrazek
...Life without the courage for death, is slavery....
Obrazek
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3752
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Re: Galen Marek-Arena Standard (Akasha)

Post autor: faultfett »

Gut, gut - dopieszczać i rejestrować :)

Btw, standardy przetłumaczone są :arrow: HERE (bo to Arena Standard, am I right?).
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Awatar użytkownika
Akasha
Eagle Base Inactive
Posty: 334
Rejestracja: 30 mar 2010, 22:07
Lokalizacja: Bielsko

Re: Galen Marek-Arena Standard (Akasha)

Post autor: Akasha »

right right ;)

ogólnie wszystko jest, gorzej z poukładaniem ( bo jeden element z pasa zagubiłam na CE2):P a nie chce ich przyczepiać na stałe na pas, bo już sam fakt że części metalowe uprzęży pochodzą z prawdziwych pasów plota ( jakichś starych Gadringerów) i troszku ważą.
Obrazek
...Life without the courage for death, is slavery....
Obrazek
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Re: Galen Marek-Arena Standard (Akasha)

Post autor: Falcon »

Ogólnie sporo roboty jeszcze przed tobą a to chyba najsensowniejszy design starkilera do zrobienia
Do wszystkich klamer bym się przyłożył bo one z uprzężą robią polowe wyglądu kostiumu.

Naramiennik możesz zrobić na napy- plecak w Boushu trzyma się na zaledwie 2 sztukach. Bandolier do amora też jest jednym napem przymocowany. Ogólnie poszedłbym jednak w skórę - skaj wygląda marnie dość - szczególnie na pasach;/
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
Awatar użytkownika
Akasha
Eagle Base Inactive
Posty: 334
Rejestracja: 30 mar 2010, 22:07
Lokalizacja: Bielsko

Re: Galen Marek-Arena Standard (Akasha)

Post autor: Akasha »

1) to jest skóra.
2) klamry te które mam na uprzęży górnej to wszystko metal prawdziwy, kwestia to główna klamra do pasa i te elementy okrągłe na oba boki bo miałam mieć to wycinane ze stali ale mało czasu było i w ktońcu nic z tego nie wyszło ( AutoCAD design to nie moja bajka).

3.) naramiennik mniejszy mam na rzep, nie jestem przekonana czy na wiekszy to by zdało egzamin.

4) cały pas mam zbudowany na napach, ;) zdają egzamin
Obrazek
...Life without the courage for death, is slavery....
Obrazek
Awatar użytkownika
Taraissu
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 628
Rejestracja: 01 maja 2008, 12:09
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Galen Marek-Arena Standard (Akasha)

Post autor: Taraissu »

o! czyli jednak! Po naszej rozmowie na FB myślałam, że przepadło, a tu proszę:) super, że chcesz to jednak pociągnąć.

Super są pasy w tym stroju. Falcon już powyżej o tym pisał, ale powtórzę, bo i moim zdaniem to właśnie te detale uprzęży "robią" 3/4 efektu.
Jedi Chaos Maker

eks 1/3 Prezesa WFGW

"Prawdziwe Imperium nie może być napędzane kiepskim kafem" - Moff Drikl Lecersen
Awatar użytkownika
Akasha
Eagle Base Inactive
Posty: 334
Rejestracja: 30 mar 2010, 22:07
Lokalizacja: Bielsko

Re: Galen Marek-Arena Standard (Akasha)

Post autor: Akasha »

Temat nie umarł .. tylko przygasnął :P

Pas poszedł się paść i robi się nowy :)

Obrazek

Obrazek

jako że już sie nauczyłam autocada xD a przynajmniej podstawy to zaczne zaniedługo próby jak to ugryźć z częściami "metalowymi "
Obrazek
...Life without the courage for death, is slavery....
Obrazek
Awatar użytkownika
Akasha
Eagle Base Inactive
Posty: 334
Rejestracja: 30 mar 2010, 22:07
Lokalizacja: Bielsko

Re: Galen Marek-Arena Standard (Akasha)

Post autor: Akasha »

klamra nr 1

Obrazek
Obrazek
...Life without the courage for death, is slavery....
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Knights of the Jedi Order”