Warianty niektórych strojów

Forum, na którym można zadawać pytania dotyczące działalności Legionów
ODPOWIEDZ
GRZAAAN
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2021, 17:15

Warianty niektórych strojów

Post autor: GRZAAAN »

Witam, jakiś czas temu w końcu ukończyłem 18 lat i mogę wstąpić do garnizonu, jednak naszło mnie kilka pytań co do kilku kostiumów:
- w spisie postaci znalazłem Dartha Maula i Talon, ale nie ma uściślone które ich wersje są dopuszczalne (przykładowo Maula wszystkie są ok czy tylko z Mrocznego Widma)
- czy będąc Sithem/Jedi jest wymagany miecz świetlny, tzn czy można być bez, lub czy jest minimalny wymóg rękojeści itd.
Z góry pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Warianty niektórych strojów

Post autor: Jok »

Jeżeli chodzi o Maula w tej chwili swoje CRLe maja glownie filmowy wariant i tak zwane "Czarne Slonce" czyli wariant z niekanonicznego juz komiksu Dark Horse. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie wprowadzic nowy stroj np z Rebelsów czy TCW, tylko trzeba dobrze udokumentować sam proces powstawania oraz zrodel wizualnych, tak zeby nie ulegalo watpliwosci jak np wygladaja jego plecy w danej wersji.
Jesli chodzi o Sithów - miecze swietle sa raczej wymagane z tego co widze. Jezeli sa jednak w Optional Accessories to wtedy mozna zarejestrowac bez niego. (Czyli Maul w wersji TPM musi miec miecz, a Black Sun moze ale nie musi)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Eagle Base & Polish Garrison”