Kostium Supreme Darth Vader

Forum, na którym można zadawać pytania dotyczące działalności Legionów
Longer
Posty: 5
Rejestracja: 15 gru 2012, 15:19
Lokalizacja: Łódź

Kostium Supreme Darth Vader

Post autor: Longer »

Witam. Jestem miłośnikiem Star Wars od lat 90-tych kiedy to po raz pierwszy obejrzałem Trylogie SW. Jako, że w życiu chodzi tez między innymi o to żeby realizować marzenia, chciałbym sobie sprezentować na gwiazdkę kostium Vadera.
Zainteresował mnie między innym ten wzór http://www.officialstarwarscostumes.com ... s/99909877
Czy ktoś z Was jest użytkownikiem tego akurat kostiumu?
Czy jest z niego zadowolony?
Czy strój ten spełnia wymagania odnośnie przyjęcia do legionu?
Czy ta cena jest atrakcyjna czy można kupić gdzieś taniej?
Może macie jakieś inne ciekawe propozycje?
Jaki miecz świetlny byście zaproponowali, ten jest ok? (spełnia wymagania legionu?)
http://www.officialstarwarscostumes.com ... /9957088rb?

Zamawialiście kiedyś coś z tego sklepu? Jest wiarygodny?
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Re: Kostium Supreme Darth Vader

Post autor: TD-1408 »

Witam,
ten strój to tandeta pochodząca z CHRL. Nie nadaje się do dłuższego użytkowania, nie jest akceptowana w Legionie.
W tym i tym miejscu znajdziesz to i owo.
Jeśli chodzi o tańszy strój... to za te pieniądze kupisz tylko dobry hełm i może starczy na miecz.
W niższym przedziale cenowym zostaje tylko to:
:arrow: http://allegro.pl/stroj-darth-vader-gwi ... 11661.html
:wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
MrFett
Polish Garrison Retired
Posty: 1286
Rejestracja: 23 lut 2010, 8:02

Re: Kostium Supreme Darth Vader

Post autor: MrFett »

Kostium supreme jest akceptowany w Legionie po dokonaniu przerobek kosztujacych tyle co drugi costume supreme - wiekszosc przerobek polega na "wypiernicz i kup nowe". Cenowo Vader poszedl straaznie w gore i zeby oszczedzic mozna jedynie kupic prefabrykaty i je wykanczac, ale niejednokrotnie wychodzi i tak taniej kupic gotowy element. Co do mieczy itd - jaka wersje kostiumu chcesz robic :) sa cztery
Obrazek

A MrFett to DRILL you sir...
Longer
Posty: 5
Rejestracja: 15 gru 2012, 15:19
Lokalizacja: Łódź

Re: Kostium Supreme Darth Vader

Post autor: Longer »

Chciałbym kupić coś trwałego, co założyłbym kilka razy w roku.
TD-1408 co do tej aukcji allegro to masz niezłe poczucie humoru hehe

Co do wersji to raczej zdecydowałbym się na ROTS, ale jeśli byłaby możliwość kupna innego pełnego w dobrej cenie to czemu nie.
Jeśli chodzi o detale to jestem kompletnym laikiem. Do tej pory dla mnie Vader był jeden, dopiero tutaj na forum zauważyłem różnice.
Nie stawiam za cel zrobienia koniecznie jednego pierwowzoru...
Na prefabrykaty nie mam czasu...:P

Przeglądałem ebaya, allegro, sklepy polskie i zagraniczne... głowa mi pęka tyle tego jest. Takie poszukiwania tylko zniechęcają.
Może zacznę małymi kroczkami od hełmu, peleryny i miecza?

Hełm co sądzicie o tych:
http://allegro.pl/profesjonalny-helm-st ... 39417.html
http://allegro.pl/toys4boys-helm-lorda- ... 35650.html

Pelerynkę to i tak pewnie będę musiał szyć na zamówienie bo mam prawie 200cm :P

Miecz świetny:
http://www.officialstarwarscostumes.com ... /9957088rb ten jest akurat z ANH, ale...
Awatar użytkownika
fezz
Polish Garrison Retired
Posty: 1071
Rejestracja: 28 lut 2012, 14:00
Lokalizacja: Łódź
TKID: 50148
Kontaktowanie:

Re: Kostium Supreme Darth Vader

Post autor: fezz »

Ja się nie znam, ale moim zdaniem te hełmy, to zabawki. Gdzieś kiedyś słyszałem, że kostium Vadera akceptowany przez legion, to koszt ok 10-15 tys zł. Masówka z ChRL raczej odpada.
TI-1415
Polish Garrison Retired
Posty: 3095
Rejestracja: 28 lut 2006, 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kostium Supreme Darth Vader

Post autor: TI-1415 »

Obydwa hełmy odpadają :( to są zwykłe zabawki dla przedszkolaków :D
na dobry hełm wydasz minimum 300 baks
http://www.ebay.com/itm/Star-Wars-ANH-D ... 19d773119f
Baron Soontir Fel
the 181st Imperial fighter group-Leader
Obrazek
Obrazek
"Fel is the best Imperial pilot alive."
Obrazek
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Re: Kostium Supreme Darth Vader

Post autor: Falcon »

Powiem tak - jeśli chcesz mieć przebranie na kilka imprez z kumplami, wyjście na halloween itp, to łykaj tego z aukcji (szczególnie ze jest obniżka). Nikt poza zagorzałymi fanami się nie kapnie co jest nie tak.

Jeśli chcesz kostium z prawdziwego zdarzenia, to przygotuj 3-4 razy tyle kasy.
Jeśli na prefabrykaty nie masz czasu, to pozostaje kupno czyjegoś stroju, ale musisz się liczyć z kosztem nawet ok 10000.
Ale też nie powiedziane że w najbliższym czasie ktoś się będzie rozstawał ze strojem.
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
Awatar użytkownika
BountyHunter
Posty: 996
Rejestracja: 25 paź 2006, 20:49

Re: Kostium Supreme Darth Vader

Post autor: BountyHunter »

no coz, sa kostiumy na ktore trzeba poswiecic pol zycia... chyba ze ma sie bogatego wujka na Slowacji ;) ekspertem w sprawie strojow ( z wyjatkiem jednego) nie jestem ale ... oka nie oszukasz, zly kostium zawsze bedzie kaszana, niezaleznie ile bedzie kosztowac, zawsze bedzie mierzic i degustowac oko... prob nie ma , zrob to albo nie, innej drogi nie ma :)
zwą mnie Gragon Dett...
życie zaczyna się tam, gdzie kończy się zasięg rusznicy...
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Re: Kostium Supreme Darth Vader

Post autor: TD-1408 »

Longer pisze: TD-1408 co do tej aukcji allegro to masz niezłe poczucie humoru hehe
To nie poczucie humoru, lecz brutalna prawda.

drugi punkt:
http://polish-garrison.pl/index.php?opt ... &Itemid=73
Longer pisze: Hełm co sądzicie o tych:
http://allegro.pl/profesjonalny-helm-st ... 39417.html
http://allegro.pl/toys4boys-helm-lorda- ... 35650.html
Sorry,nawet laik daltonista zobaczy ze to nie przypomina hełmu DV.
Już mi się po tych allegrowskich propozycjach nie chce dalej pisać
Obrazek
Longer
Posty: 5
Rejestracja: 15 gru 2012, 15:19
Lokalizacja: Łódź

Re: Kostium Supreme Darth Vader

Post autor: Longer »

Widzę, że masz niezły ubaw z tego, że mi znowu ciśniesz:P
Na allegro nie mam co wchodzić, pozostaje e-bay.

Jeśli ktoś chciałby się pozbyć takiego stroju bądź miałby info o ciekawych aukcjach dotyczących stroju, to zapraszam na priv:P

Dzięki za uwagi i pomoc.
Awatar użytkownika
skywalker
Polish Garrison
Posty: 2880
Rejestracja: 23 kwie 2006, 20:48
Lokalizacja: Polska /Londyn

Re: Kostium Supreme Darth Vader

Post autor: skywalker »

Hi witam Jestem Marek
Powiem tak Łysy się nabija bo to co pokazujesz co przypuszczalnie Cię interesuje jest totalna kichą.
Odradzam kupowanie czegokolwiek na allegro,ebayu itd.
łysy podał ci stronkę SLD i tam powinieneś zacząć szukać
Jeżeli nie znasz angielskiego to wszyscy pomożemy.
Pytanie podstawowe mam do ciebie-Ile chcesz (możesz ) poświęcić (pieniędzy) na ten kostium?
Kostium wadera tak kolega napisał wcześniej to minimum koszt 7000-12000zł
Mówię tu o kwocie za który możesz nabyć kostium Vadera,Który będzie akceptowany w 501st.
I jeszcze jedna sprawa jak stoisz z budową swojego ciała?
Vader powinien być w miarę wysoki no chyba,że chcesz nosić buty na obcasie i nie nabijam się tutaj.
Jeżeli jesteś szczupłej postury to też niedobrze bo kostium będzie wyglądał tragicznie na tobie pomimo iż będzie akceptowany przez Legion.
To chyba tyle.
Nie zrzędzimy tutaj i nie nabijamy się po prostu chcemy Ci przybliżyć Fakty jak jest.
Czasami trafiają się okazje jak ktos w Legionie sprzedaje swój kostium ale sprzedaje nie za darmo .
Jestem tuitaj pondad 5 lat i śledzę forum Legion u i jeszcze nie widziałem,żeby ktoś sprzedawał Vadera poniżej 1500$

PS wesołych Swiąt :)
Obrazek
Awatar użytkownika
BountyHunter
Posty: 996
Rejestracja: 25 paź 2006, 20:49

Re: Kostium Supreme Darth Vader

Post autor: BountyHunter »

banda snobow :D ale niestety tak jest, polsrodkow nie ma, inaczej mozna 'wstapic' do innych organizacji kostiumowych i biegac w trampkach :D
zwą mnie Gragon Dett...
życie zaczyna się tam, gdzie kończy się zasięg rusznicy...
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Re: Kostium Supreme Darth Vader

Post autor: TD-1408 »

Ja nie jestem złośliwy. Ale jak można nie widzieć różnicy między tandetną zabawką i tym co było w filmie ?Dla mnie to to samo jak by ktoś mnie zapytał czy to jest zgodne z oryginałem,
Obrazek


a uwierzcie że takie pytania kilka razy dostałem. Z mety pytający jest dyskwalifikowany.

Prawda jest taka, że jak chcesz mieć Mercedesa, to musisz kupić Mercedesa, a nie Ładę ze znaczkiem Mercedes.

Podesłałem Tobie linka do SLD, i tam zasięgnij języka, to raz. Dwa, jeśli przełknęłaś już ile ta zabawa kosztuje, to radził bym kontaktować się Tobie z Mr.Fett, YangObi czy Sizar. Te osoby mają chyba największą wiedzę o tym stroju.
A po trzecie:
Longer pisze: Jeśli ktoś chciałby się pozbyć takiego stroju bądź miałby info o ciekawych aukcjach dotyczących stroju, to zapraszam na priv:P
Chyba nie myślisz że dostaniesz wszystko jak na tacy, i ktoś z nas będzie odwalać za Ciebie czarną robotę, sam musisz ruszyć swoje 4 litery ....

Pozdrawiam.
Obrazek
SID
Polish Garrison Retired
Posty: 1081
Rejestracja: 21 gru 2008, 10:41
Lokalizacja: Grudenz

Re: Kostium Supreme Darth Vader

Post autor: SID »

Czy coś przegapiłem czy zaczął się czas mutantów :lol:
Longer
Posty: 5
Rejestracja: 15 gru 2012, 15:19
Lokalizacja: Łódź

Re: Kostium Supreme Darth Vader

Post autor: Longer »

TD-1408 pisze:Ja nie jestem złośliwy. Ale jak można nie widzieć różnicy między tandetną zabawką i tym co było w filmie ?Dla mnie to to samo jak by ktoś mnie zapytał czy to jest zgodne z oryginałem,
a uwierzcie że takie pytania kilka razy dostałem. Z mety pytający jest dyskwalifikowany.
Prawda jest taka, że jak chcesz mieć Mercedesa, to musisz kupić Mercedesa, a nie Ładę ze znaczkiem Mercedes.
Podesłałem Tobie linka do SLD, i tam zasięgnij języka, to raz. Dwa, jeśli przełknęłaś już ile ta zabawa kosztuje, to radził bym kontaktować się Tobie z Mr.Fett, YangObi czy Sizar. Te osoby mają chyba największą wiedzę o tym stroju.
A po trzecie:
Longer pisze: Jeśli ktoś chciałby się pozbyć takiego stroju bądź miałby info o ciekawych aukcjach dotyczących stroju, to zapraszam na priv:P
Chyba nie myślisz że dostaniesz wszystko jak na tacy, i ktoś z nas będzie odwalać za Ciebie czarną robotę, sam musisz ruszyć swoje 4 litery ....


Za linki dziękuję... w przerwach w pracy uzupełniam swoją wiedzę.
Dyskredytujesz mnie na dzień dobry chociaż napisałem o tym, że jestem kompletnym laikiem.
Kieruję się zasadą "Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi."
Przyszedłem tu po pomoc i "naukę", także dziękuję Ci za te jakże pouczające zdjęcia i formułki...
Proszę o Waszą wiedzę i nic więcej.
A te cztery litery ruszyłem między innymi logując się na forum i szukając informacji u właściwych osób.
A i w promocji czasem dobry Mercedes się znajdzie:P Tylko trzeba szukać...
Także drogi kolego Łysy wyluzuj, w końcu są święta:P

Cieszę się, że większość pomaga mi ogarnąć temat bez niepotrzebnych prztyczków:P

Skywalker co do twoich pytań mam prawie 200cm i ważę 90kg... po świętach już 93kg hehe Z każdym rokiem(świętem) jest progres:P
Szczerze to odłożyłem 5000zł, ale jestem w stanie dobić do 7-8tyś.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Eagle Base & Polish Garrison”