Mam dość -odchodzę

Różnego rodzaju informacje
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
skywalker
Polish Garrison
Posty: 2880
Rejestracja: 23 kwie 2006, 20:48
Lokalizacja: Polska /Londyn

Mam dość -odchodzę

Post autor: skywalker »

Tak po głębszym namyśle doszedłem do wniosku,że SW mnie już nie bawi więc odchodzę :(
Obrazek
Awatar użytkownika
Vissan
Polish Garrison Retired / Eagle Base
Posty: 1386
Rejestracja: 20 wrz 2009, 16:16

Re: Mam dość -odchodzę

Post autor: Vissan »

Słabe :D
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Mam dość -odchodzę

Post autor: Jok »

Nice try :D
jabek
Posty: 114
Rejestracja: 09 lut 2013, 21:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mam dość -odchodzę

Post autor: jabek »

przepraszam,że piszę w tak starym temacie i wiem ,że nigdy byś czegoś takiego nie zrobił,ale muszę się przyznać ,że na początku XXI wieku miałem kryzys i rzuciłem ...rozwiodłem się z moją "ukochaną" ,jeśli tak mogę nazwać swoją pasję i straciłem...wszystko :cry: lecz wróciłem po paru latach :)
Awatar użytkownika
Rif
Polish Garrison
Posty: 791
Rejestracja: 23 lut 2005, 19:00
Lokalizacja: Toruń

Re: Mam dość -odchodzę

Post autor: Rif »

jabek pisze:przepraszam,że piszę w tak starym temacie i wiem ,że nigdy byś czegoś takiego nie zrobił,ale muszę się przyznać ,że na początku XXI wieku miałem kryzys i rzuciłem ...rozwiodłem się z moją "ukochaną" ,jeśli tak mogę nazwać swoją pasję i straciłem...wszystko :cry: lecz wróciłem po paru latach :)
Ja swój kryzys przeżyłem ok 93 roku, gdy myślałem, że SW już nie żyje i nic nie zapowiadało się na reanimację. Straciłem prawie wszystko :]
A potem gry od LucasArts (X-wing, Tie F., Dark Forces), Dziedzic Imperium i SW RPG od WEG nakręciło mnie ponownie.
Teraz po upadku EU szykuje się kolejny kryzys, ale nie mam zamiaru nic wyrzucać. Legendy pójdą najwyżej do piwnicy :)
Loyalty Never Dies
2009: Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
2010: Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”