Nowa zbroja i hełmy z UK

Szturmowcy, Death Trooperzy
http://www.whitearmor.net/forum/
Awatar użytkownika
Jonny
Polish Garrison Retired
Posty: 651
Rejestracja: 29 lis 2004, 15:12
Lokalizacja: Montreal / Białystok
Kontaktowanie:

Nowa zbroja i hełmy z UK

Post autor: Jonny »

Z przyjemnością informuję, że w Wielkiej Brytanii rusza produkcja nowej zbroi szturmowca oraz hełmów ANH i ESB :)

Za przedsięwzięciem stoi Paul ( skillminster@hotmail.com )

Paul posiada wszystkie formy z ANH i ESB, oraz kilka związanych ze zbroją sandtroopera. Twierdzi też że jego zbroja jest lepsza i wierniejsza oryginałowi niż ta z Sheppertona - ponoć SDS używa oryginalnych form jedynie do hełmów, a te od zbroi są jedynie zrekonstruowane. Jak wypadają w porównaniu, przekonamy się gdy przynajmniej jeden z kompletów Paula trafi do Polish Outpost.

Paul zaproponował mi cenę rzędu 600 funtów za komplet wraz z hełmem. Czy jest to cena seryjna czy koleżeńska - nie wiem, tak czy inaczej jest niezmiernie atrakcyjna.

Zbroja wykonana jest z wytrzymałego tworzywa (nie ABSu!), ponoć odpowiadającego dokładnie temu z oryginalnych rekwizytów filmowych, natomiast hełmy z "lekko bezowego" HDPE.

Gotowy produkt wygląda tak:
Obrazek

W chwili obecnej nie powstaje żadna zbroja, ale linia produkcyjna jest gotowa i Paul w każdej chwili może przyjąć zamówienie i wyprodukować kolejne zbroje już "w najbliższej przyszłości"

Pozostaje więc cieszyć się, że rynek zbroi wciąż się rozwija, i to w jak najlepszym kierunku :)
Gatts
Posty: 5
Rejestracja: 14 sty 2007, 22:36
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Gatts »

WItam. Cena atrakcyjna ale narazie nie dla mnie. Musze pozbierac pieniadze. A była by mozliwość zakupu samego hełmu i jak tak to w jakiej cenie?
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Post autor: sternik »

wszystko cacy tylko dlaczego te zbroje sa takie małe :)
przecież po zakończeniu ery Clonów do akademmi trafiali normalni ludzie-normalni znaczy się różnego wzrostu :) czyżby w galaktyce tylko wookie mieli ponad 2m?
Awatar użytkownika
BountyHunter
Posty: 996
Rejestracja: 25 paź 2006, 20:49

Post autor: BountyHunter »

stworzono nas aby cierpiec... za krotkich wyciagnal trening na poligonie... a za dlugich odstrzelili rebelianci ( bo wysocy sie wyroznaiaj w tlumie).. cena bardzo smakowita... czas sie powaznie zastanowic ... :twisted:
zwą mnie Gragon Dett...
życie zaczyna się tam, gdzie kończy się zasięg rusznicy...
Awatar użytkownika
Jonny
Polish Garrison Retired
Posty: 651
Rejestracja: 29 lis 2004, 15:12
Lokalizacja: Montreal / Białystok
Kontaktowanie:

Post autor: Jonny »

Zapraszam do topicu: http://www.mepd.net/forum/viewtopic.php?p=34924#34924

Zbroje Paula ("TM" - od jego nicku "troopermaster") robią olbrzymią furorę w Legionie - wszyscy którzy mieli z nimi do czynienia zgodnie potwierdzają zapewnienia Paula - że to najprawdopodobniej najwierniejsza dostępna zbroja.

Przypuszczalnie rzeczywiście tak jest, w związku z problemami TE który ponoć stracił formy, dymem zbierającym się wokół Gino (podejrzenie odlania form z dzieła kogo innego), i żalem jaki wielu TK's na zachodzie ma wobec Andrew Ainswortha.

Wszystkie te trzy zbroje (TM, TE, Gino) uważa się za nawet wierniejsze od SDS (którego formy, niestety, również są jedynie kopiami za wyjątkiem droższej wersji hełmu stunt, tej w okolicach Ł800)

Wygląda więc na to, że zachwyt rosnący wokół dzieła Paula jest w pełni zasłużony. Paul tymczasem nie spoczywa na laurach i uzupełnił ofertę o hełm Hero, elementy do wersji ESB, a nawet mini-zbroję w dziecięcym rozmiarze, niezwykle wierną oryginałowi jak wszystkie jego wyroby, poza skalą..

Obrazek
Tak wygląda TM trooper 'close-up' ("hero")

Obrazek
A tak wygląda sprzedawany komplet TM. Fora Whitearmor.net i MEPD.net zgodnym chórem nazywają zbroję TM 'chyba najlepszą z dostępnych', i wcale się nie dziwię.
Han shot first!
Awatar użytkownika
Jonny
Polish Garrison Retired
Posty: 651
Rejestracja: 29 lis 2004, 15:12
Lokalizacja: Montreal / Białystok
Kontaktowanie:

Post autor: Jonny »

http://www.mepd.net/forum/viewtopic.php ... c&start=15 Relacja z montażu - warto popatrzeć.
Han shot first!
Fixer
Posty: 108
Rejestracja: 28 mar 2007, 22:31

Post autor: Fixer »

Relacja z montażu zapiera dech w piersiach... ja już chcę na staaaaaż, chcę mieć kasęęęęę... zaprawdę, pancerzyk wspaniały. Podoba mi się hełm, wygląda tak inaczej od tych, które widziałem do tej pory - jest jakiś taki mniejszy i lepiej dopasowany do reszty zbroi i postury tego szturmowca - czy tylko mi się tak wydaje czy faktycznie tak jest ?
Awatar użytkownika
BountyHunter
Posty: 996
Rejestracja: 25 paź 2006, 20:49

Post autor: BountyHunter »

ale gosc na tym foto jest chudy jak rasowy chart ;) chyba specjalnie takiego dali aby swietnie wygladal ;) lydki i kostki ma jak rasowy kogut ;)
zwą mnie Gragon Dett...
życie zaczyna się tam, gdzie kończy się zasięg rusznicy...
Awatar użytkownika
Jonny
Polish Garrison Retired
Posty: 651
Rejestracja: 29 lis 2004, 15:12
Lokalizacja: Montreal / Białystok
Kontaktowanie:

Post autor: Jonny »

To mnie rozwaliło:

Obrazek

Prawie już gotowa zbroja TM w rozmiarze dziecięcym :)
Han shot first!
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Naprawdę niezłe :)
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Post autor: TD-1408 »

Pare dni temu dostalem odpowiedz od troopermastera :wink:
Zbroja z wyslaniem do Polski kosztuje 610F .

Czyli cena dosc atrakcyjna, z tym ze na zbroje czeka sie okolo 10-12 tyg :?
Obrazek
Awatar użytkownika
Lord Fixer
Posty: 17
Rejestracja: 03 wrz 2008, 13:47
Lokalizacja: Legnica

Kilka pytań

Post autor: Lord Fixer »

Witam,
Jestem na forum nowy. W przyszłości mam zamiar kupić sobie zbroję, ale na razie mam 14 lat, więc to zrobię za 4 lata. Wtedy też wstąpię do 501st. Ale za nim to wszystko, to mam kilka pytań związanych ze zbroją:
1.Ile kosztuje kompletna zbroja (zbroja z butami, bronią, modulatorem głosu, strojem pod spód i innymi potrzebnymi i przydatnymi rzeczami, bo nie wiem ile mam zaoszczędzić)?
2.Mam 180cm wzrostu, czy zbroja będzie na mnie pasować?
3.Ile waży taka zbroja?
4.Czy w zbroi można siadać?
To chyba wszystko.
Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Re: Kilka pytań

Post autor: TD-1408 »

Lord Fixer pisze:Witam,
Jestem na forum nowy. W przyszłości mam zamiar kupić sobie zbroję, ale na razie mam 14 lat, więc to zrobię za 4 lata. Wtedy też wstąpię do 501st. Ale za nim to wszystko, to mam kilka pytań związanych ze zbroją:
1.Ile kosztuje kompletna zbroja (zbroja z butami, bronią, modulatorem głosu, strojem pod spód i innymi potrzebnymi i przydatnymi rzeczami, bo nie wiem ile mam zaoszczędzić)?
2.Mam 180cm wzrostu, czy zbroja będzie na mnie pasować?
3.Ile waży taka zbroja?
4.Czy w zbroi można siadać?
To chyba wszystko.
Z góry dziękuję.
1- Przygotuj okolo 4-5 tys. zl. Ver.ANH. Tansza wersja to FX, ale nie polecam , bo sporo odbiega od pierwowzoru.

2- Zbroja pasuje od 170 do 190cm max.

3- Wszystko wazy okolo 5-7 kg

4- Zadko kiedy ten numer sie udaje :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
TomG
Posty: 23
Rejestracja: 11 lip 2008, 9:30
Kontaktowanie:

Post autor: TomG »

Troopermaster armor should be most accurate fansculpted ANH armor. :)
But as said, it is in size of original armors for skinny guys.

Yeah he did this kid size armor for his son. I think he is making a bit bigger one.

AP, TE, TE2 or GINO are actualy pulls from ROTJ armor. TE2 is modified.
ID-4565
Czech Outpost
CO, GWL
Only the Best Can Survive.
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Post autor: TD-1408 »

Yes, TM is doing best armor Anh. But I don't know whether he is still doing armor, because the last time ago some problem with the production :roll:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „First Imperial Stormtrooper Detachment”