Zbroja RTA (PL)

Szturmowcy, Death Trooperzy
http://www.whitearmor.net/forum/
Awatar użytkownika
MERR-SONN
Posty: 361
Rejestracja: 14 wrz 2009, 11:44
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: Zbroja RTA (PL)

Post autor: MERR-SONN »

Mam nieodparte wrażenie, że jak cokolwiek zostanie zrobione w sposób profesjonalny i odwzorowujący w pełni oryginał, to zawsze się znajdzie ktoś kto będzie rzucał klątwę kopiowania jego wyrobu. Sam widziałem wątki na forach, gdzie gość zrobił świetną robotę i musiał udowaniać przed zgrają krzykaczy, że to jego robota a nie recast pokazując dokumentację zdjęciową procesu budowania od podstaw. Ja rozumiem, że prawa rynku itp, że recasting jest najprostrzą formą zrobienia wyrobu oryginałopodobnego, ale rzucanie inwektyw na kogokolwiek, kto śmiał wejść na rynek to już chamstwo.
Trzymam kciuki.
A TM niech się odp.....od naszego narodowego Stormtroopera. Polskiego z dziadapradziada od czasów Mieszka I, wykutego ręką polskiego chłopo-robotnika (sorry chłopaki), zapisanego w Trylogii Sienkiewicza jako zbroja obrońców Jasnej Góry, Wiednia, Monte Cassino, Lenino, biorących udział w strajkach w Gdańsku, kontyngencie w Iraku i Afganistanie (Sand) itp.
TrooperMasterowym prawoautorskieżercom mówimy stanowcze NIE !!
Among TIE fighter pilots, commander always has the longest tie
Obrazek
TI-1415
Polish Garrison Retired
Posty: 3095
Rejestracja: 28 lut 2006, 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zbroja RTA (PL)

Post autor: TI-1415 »

W pełni popieram wypowiedz Merr-Sonn .
Baron Soontir Fel
the 181st Imperial fighter group-Leader
Obrazek
Obrazek
"Fel is the best Imperial pilot alive."
Obrazek
Awatar użytkownika
skywalker
Polish Garrison
Posty: 2880
Rejestracja: 23 kwie 2006, 20:48
Lokalizacja: Polska /Londyn

Re: Zbroja RTA (PL)

Post autor: skywalker »

A TM niech się odp.....od naszego narodowego Stormtroopera. Polskiego z dziadapradziada od czasów Mieszka I, wykutego ręką polskiego chłopo-robotnika (sorry chłopaki), zapisanego w Trylogii Sienkiewicza jako zbroja obrońców Jasnej Góry, Wiednia, Monte Cassino, Lenino, biorących udział w strajkach w Gdańsku, kontyngencie w Iraku i Afganistanie (Sand) itp.
TrooperMasterowym prawoautorskieżercom mówimy stanowc
Kocham ten zajeb.... komentarz :D :D :D 8) 8) 8)
I 100% popieram :)
Obrazek
SID
Polish Garrison Retired
Posty: 1081
Rejestracja: 21 gru 2008, 10:41
Lokalizacja: Grudenz

Re: Zbroja RTA (PL)

Post autor: SID »

Dziękujemy za wsparcie.Będę walczył do końca o nasz krajowy wyrób :evil:
Zauważcie kto ma TM-a (Ja mam ) w porównaniu widać spasowanie elementów, jeden do drugiego pasują z uskokami jak stopnie na schodach :)
Nasze są równe co podwyższa to jakość wykonania co daje efekt końcowy.
To że mamy formy zrobione to nie świadczy że są ostateczne.
Cały czas pracujemy nad ich ulepszeniem oraz jakością.
Nie moja to wina że ktoś usiadł na laurach i nic nie robi w tym kierunku by poprawić coś ale najlepiej narzekać ,oskarżać .To strach przed konkurencją i jakością :lol:
Jeśli bym jeszcze raz Miał kupić zbroje to wolał bym swój produkt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Lady Sandman
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2053
Rejestracja: 20 kwie 2008, 23:22
Lokalizacja: Warszawa
TKID: 8701

Re: Zbroja RTA (PL)

Post autor: Lady Sandman »

A w ogóle gdzie i na jakim forum toczy się ta afera z TM?
IS 8701 - Aleksandra 'Lady Sandman' Świst
IV 2008 - IV 2014, V 2019 reboot
SID
Polish Garrison Retired
Posty: 1081
Rejestracja: 21 gru 2008, 10:41
Lokalizacja: Grudenz

Re: Zbroja RTA (PL)

Post autor: SID »

To toczy się na razie i myślę że zakończy na wysokości wiadomości pm w MEPD ,do Łysego wypisuje. :D
TI-12303
Polish Garrison
Posty: 417
Rejestracja: 13 wrz 2011, 15:20
TKID: 12303

Re: Zbroja RTA (PL)

Post autor: TI-12303 »

Chłopaki wiedziałem,że tak to się skończy ... czy raczej zacznie.
Zabieracie facetowi pośrednio pieniądze a już za chwilę także i renomę. Nie ma się co dziwić ,że gość się pieni.
Nie zdziwię się jeśli lobby ze strony TM będzie tak silne, że w CRL-u pojawi się zapis - "Hełm RTA nie jest dozwolony". Mam nadzieję,że do tego nie dojdzie.
Wasza praca nie może pójść na marnę. Cała galaktyka, tym razem, jest po naszej stronie! :wink:
Obrazek

Realizacja projektu "TIE VI" - ZAKOŃCZONA!
Realizacja projektu " DZ - SŁOŃCE I PIACH" - ZAKOŃCZONA!
Realizacja projektu "TIE ANH" - W TOKU!
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Zbroja RTA (PL)

Post autor: Jok »

jesli pijesz do tego ze helm FX jest nie dozwolony to nie przez lobby TM a raczej dlatego ze FX to symetryczna zabawka
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Re: Zbroja RTA (PL)

Post autor: Falcon »

symetria to tu najmniej ważna - liczy się wielkość ;)
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Zbroja RTA (PL)

Post autor: Jok »

ale przez wlasnie te symetrie powiekszyli (poszerzyli) FXa zeby sie go dalo na glowe nalorzyc.


Swoja droga wlasnie szlifuje napiersnik od chlopakow. W jakies wolnej chwili wrzuce zdjecia ;)
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Re: Zbroja RTA (PL)

Post autor: TD-1408 »

To było w sumie oczywiste, że jak armor zostanie zrobiony w tak zacofanym kraju który nie wiadomo gdzie leży to musi być to czyjaś kopia.
Swoją drogą TM z kolegami wydał już właściwie wyrok, na podstawie jednego ogólnego zdjęcia i filmu z YT, stwierdził że to jego armor w 100% On pracował nad tym aż 12 lat, i nie możliwe jest zrobienie tego w rok, w dodatku w PL. Podziękowanie też dla pewnego forumowego kolegi, który też na podstawie tego co pokazałem na FB zaalarmował TMa. Jednak reguła się potwierdza, Polacy mieszkający w kraju który z nami graniczy ze strony zachodniej, to kapusie... i mega fachowcy w dziedzinie armorów. Kapowanie to taki ich narodowy sport :)

W szczerze to nawet się zastanawiam czy Sid nie powinien zamknąć całej produkcji :wink:
Z drugiej strony właściwie można się cieszyć z tego, bo to tylko świadczy o zajebistych umiejętnościach Sida i Aborygena :)

Ciężko elementy tak sfotografować aby ukazały swoje istotne różnice. Nie sfotografowałem jeszcze wszystkiego bo nie bardzo mam czas w święta robić burdel domu.

Ostrzeżenie dla innych producentów, dokumentujcie każdy krok powstawania czegokolwiek, tak dla własnego spokoju.

Kilka fot:
https://picasaweb.google.com/1091965041 ... 16/TMVsRTA
Obrazek
Obi Wan Kenobi
Posty: 218
Rejestracja: 28 mar 2011, 19:06
Lokalizacja: Paczkowo i Rivendell

Re: Zbroja RTA (PL)

Post autor: Obi Wan Kenobi »

Wkurzyli się, bo robicie porządniejsze, a oni droższe i gorszej jakości.
A najgorsi to są młodzi,
świat przez młodych na psy schodzi,
żadnych marzeń, tylko pic.
Syn studiuje medycynę,
martwię się tym moim synem.
Nie osiągnął nic...
SID
Polish Garrison Retired
Posty: 1081
Rejestracja: 21 gru 2008, 10:41
Lokalizacja: Grudenz

Re: Zbroja RTA (PL)

Post autor: SID »

Jak się poddamy to potwierdzimy za żuty TM-a i to będzie nasza klęska ,co zrobimy nowego to już z góry będą zarzucać kradzież !!!!!!!!!!!!!!!! Wojna po zwycięstwo moc z nami. :lol:
Awatar użytkownika
BountyHunter
Posty: 996
Rejestracja: 25 paź 2006, 20:49

Re: Zbroja RTA (PL)

Post autor: BountyHunter »

pokazcie zdjecia z produkcji, szlifowanie form, kreski i siatki rzutowe,zdjecia porownacze, natloczcie ze 100 armorow, zbierze sie kolesi i sie pojedzie :D zrobi sie parade w wawie przed palacem, oflaguje 'precz z tm'em' i 'wolnosc dla polskich plastikow' czy tez 'polak potrafi'... duch adama slodowego bedzie z nami :) a swoja droga... widzialem juz kopie mojego dlt 19... :) ale prawda jest, jak juz ktos zauwazyl: jesli sie robi repliki, i dazy sie przy tym do wiernego oddania wygladu oryginalu- sila rzeczy produkty musza byc do siebie podobne. ale zawsze beda istniec pewne 'szczegoly' charakterystyczne dla danego,wlasnego wyrobu.ja sie nie dziwie tm'owi, nowa , tansza i lepsza konkurencja zawsze przyprawia o bol glowy ale tak to juz jest z tymi 'lepszymi, bogatszymi i wiekszymi'
zwą mnie Gragon Dett...
życie zaczyna się tam, gdzie kończy się zasięg rusznicy...
Awatar użytkownika
ARAKYEL
Polish Garrison Retired
Posty: 1573
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:21

Re: Zbroja RTA (PL)

Post autor: ARAKYEL »

Paul chyba był zawsze przestraszony, ze ktoś go skopiuje w 99 lub 2000 jak jak rozpoczynał ponownie produkcję. Jeden ze swoich hełmów wystawiłem do sprzedaży na mepd z opisem hełm w 100% robiony w Polsce, od razu wbił mi się na PM z "pytaniem jak to?".

Historia pokazała, że folksdojcze bardzo pomogli nam też podczas II w.ś. znaleźć się w obozach ;).
Zablokowany

Wróć do „First Imperial Stormtrooper Detachment”