Kostium Dartha Vadera

Darth Vader, Dooku, Darth Maul, Imperator
http://forum.501stsithlords.com/
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Darth Vader
Posty: 27
Rejestracja: 28 gru 2005, 23:40
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Darth Vader »

Ja jestem nowy na tym forum ale także chciałbym zasilić szeregi PO. Widzę, że skoro brakuje Vadera to ja nim zostanę :) Mam już miecz (kupiony od Master Replicas Miecz Vadera z Ep. V). Poisiadam także oryginalny helm Vadera z mutacją głosu. Nie mogę jednak nigdzie znależć idealnych materiałów na zrobienie kostiumu odpowiadającego temu, który przedstawia naszego Lorda Sith w Mieście w Chmurach. Jeśli mi podacie adresy sklepów gdzie mogę kupić materiały będę baaardzo wdzięczny :wink: :wink: :wink:
"Luke! I am your Father..."
Awatar użytkownika
Anakin Skywalker
Posty: 204
Rejestracja: 01 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Anakin Skywalker »

Oo witam fajnie nowy furumowicz :D hmm chcesz robić kostium raczej możesz kupic takowy na www.ebay.com
Obrazek
Awatar użytkownika
Darth Vader
Posty: 27
Rejestracja: 28 gru 2005, 23:40
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Darth Vader »

Nie lubie za bardzo gotowców xD Już mam miecz i hełm gotowce, a chciałbym wnieść coś od siebie do kostiumu. Potrzebuję tylko pomocy przy doborze materiałow.
"Luke! I am your Father..."
Awatar użytkownika
Anakin Skywalker
Posty: 204
Rejestracja: 01 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Anakin Skywalker »

Nie uważasz że uszycie tego kostiumu bedzie trudne ? a tak po za tym dasz mi swój numer gg
Obrazek
Awatar użytkownika
Darth Vader
Posty: 27
Rejestracja: 28 gru 2005, 23:40
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Darth Vader »

Lubie wyzwania, a moje gg to 6969139 :)
"Luke! I am your Father..."
Awatar użytkownika
Anakin Skywalker
Posty: 204
Rejestracja: 01 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Anakin Skywalker »

Nom jesli tak to życze powodzenia w szyciu :) ale i tak wolałbym opcje kupna gotowego stroju :P
Obrazek
Awatar użytkownika
szturmowiec 66
Posty: 58
Rejestracja: 06 gru 2005, 0:03
Kontaktowanie:

Post autor: szturmowiec 66 »

Darth Vader pisze:Ja jestem nowy na tym forum ale także chciałbym zasilić szeregi PO. :
Witam lordzie Vader :wink:
Darth Vader pisze:Widzę, że skoro brakuje Vadera to ja nim zostanę :) :
Zamierzam wstąpić w szeregi PO jako Imperator, wiec cieszę się niezmiernie ze wkrótce zyskam nowego ucznia i sprzymierzeńca
Razem zaprowadzimy lad i porządek w galaktyce !!!!!!!
Darth Vader pisze:Mam już miecz (kupiony od Master Replicas Miecz Vadera z Ep. V). Poisiadam także oryginalny helm Vadera z mutacją głosu.
Może założysz nowy dział " Kostium Dartha Vadera " i wrzucisz parę fotek miecza i maski :?: :lol:
Pozwól ze zapytam – jak wygląda u Ciebie sprawa wzrostu i postury ?

Życzę powodzenia i służę pomocą przy dalszym tworzeniu stroju !
Awatar użytkownika
Darth Vader
Posty: 27
Rejestracja: 28 gru 2005, 23:40
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Darth Vader »

Wzrost:
1.95 M - dośc wysoki jak na Vadera ale i tak za mało xD

Chodze na siłownie więc z posturą niemam problemu.

-=EDIT=-

Co do fotek nie mam jak zrobić, nie posiadam cyfrówki bo wszystko idzie w kostium albo inne gadżety SW
"Luke! I am your Father..."
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3752
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Post autor: faultfett »

szturmowiec 66 pisze:
Darth Vader pisze:Ja jestem nowy na tym forum ale także chciałbym zasilić szeregi PO. :
Może założysz nowy dział " Kostium Dartha Vadera " i wrzucisz parę fotek miecza i maski :?: :lol:
Myślę, że jeśli kolega poważnie przymierza się do wykonania stroju, to odpowiedni topic zostanie przez Służby Imperialne wkrótce wydzielony z tegoż ;)
Poza tym - powitać i życzyć powodzenia :)
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Post autor: Falcon »

Anakin Skywalker pisze:Nie uważasz że uszycie tego kostiumu bedzie trudne ? a tak po za tym dasz mi swój numer gg
Hmm,ale to własnie o to chodzi, zeby co się da zrobić samemu - co to za frajda kupić w 100% gotowy kostium?
A im wiecej włożonej pracy tym później większa satysfakcja.
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
Awatar użytkownika
JORUUS
Polish Garrison Retired
Posty: 668
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:17
Kontaktowanie:

Post autor: JORUUS »

Witam :)

Wydaje mi się że materiały na kostium Vadera to przedewszystki skóra półpołysk lub coś skóropodobnego. Ponadto coś na pelerynę - nie za cięzkie a zarazem nie zbyt prześwitujące. Osobiście radzę najpierw znależć krawca który się tego podejmie, wyceni, i zapewne doradzi co i gdzie kupić. Natomiast popis aby coś własnoręcznie wykonać bedziesz miał przy 'przelącznikach' Vadera - bo tak jak pisze Falcon co zrobisz sam to Twoje ;).

Życze powodzenia w kompletowaniu stroju :).
Obrazek

My life frozen at zero!
Awatar użytkownika
Darth Vader
Posty: 27
Rejestracja: 28 gru 2005, 23:40
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Darth Vader »

Dzięki za wsparcie :D:D:D
Natomiast popis aby coś własnoręcznie wykonać bedziesz miał przy 'przelącznikach'
No fakt na szczęście przełaczniki na klatce piersiowej były dołączone do zestawy z maską, za to zrobienie pasa i przełączników na nim będzie dopiero wyzwaniem. Co do krawcowej to peleryna jesst już w drodze :) Teraz muszę porozmawiać z moją krawcową apropos dobrego materiału na "Body Suit".
"Luke! I am your Father..."
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Darth Vader pisze:Poisiadam także oryginalny helm Vadera z mutacją głosu.
Mam nadzieje, ze to nie cos takiego :)

Obrazek

Powiem szczerze, kostium Dartha Vadera jest najlepszym z mozliwych, jednak w jego stworzenie trzeba wlozyc ogromna ilosc wysilku i pieniedzy. Absolutne minimum, za ktore mozna stworzyc taki stroj, to ok. 1500$ i to mowie o przerobce kostiumu Rubies, o ktorym mozna przeczytac w tym temacie.

Sa czesci ktore mozna zrobic samemu, ale sa tez takie, ktore nie sposob zrobic profesjonalnie "domowymi metodami".

Jak wiadomo najwazniejszy jest helm. W moim mniemaniu w gre wchodzi tylko helm wykonany z wlokna szklanego, gdyz jest najlepszy, bardzo wytrzymaly i bardzo efektowny. Oczywiscie nie jest to koniecznosc.

Wiekszosc czlonkow 501 posiada kostium Vadera z TESB. Osobiscie, gdybym mial sie decydowac, to tez wybral bym wlasnie ten stroj.

Szczerze polecam podforum 501 Legionu, na ktorym mozna znalezc wyczerpujace informacje na temat stroju Vadera, znajdujace sie pod tym adresem.

Mocno trzymam kciuki za to, abys stworzyl profesjonalny kostium Vadera, musze jednak jeszcze raz przyznac, iz stanowi to nielada wyzwanie i nie kazdy stroj jest akceptowany przed dowodctwo 501. Dlatego efekt koncowy musi byc po prostu swietny - tak jak w filmie :)
Awatar użytkownika
Darth Vader
Posty: 27
Rejestracja: 28 gru 2005, 23:40
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Darth Vader »

Hełmik kupiłem za 300$ w USA, jest on w części z włókna szklanego ale w częsci tez z plastiku. (Coś koło 20% całości to plastik). Miecz mam z TESB i kostium także takowym potrzebuje ;-P (Niezapomniane słowa: Luke! I am your Father!") Płacz jest "w drodze" jak już mówiłem. A jakie elementy kupić najelpiej samemu ??. Bo boję się tej zbroi xD
"Luke! I am your Father..."
Awatar użytkownika
szturmowiec 66
Posty: 58
Rejestracja: 06 gru 2005, 0:03
Kontaktowanie:

Post autor: szturmowiec 66 »

Fault_Fett pisze:Myślę, że jeśli kolega poważnie przymierza się do wykonania stroju, to odpowiedni topic zostanie przez Służby Imperialne wkrótce wydzielony z tegoż ;)
Małe sprostowanie !!!!!!!!!
Faktycznie moja wypowiedz mogła zostać odczytana jako niechęć do " obcych na moim podwórku ". Dotarło to do mnie dopiero teraz . Przepraszam :D i oświadczam ze kompletnie mi to nie przeszkadza. Naprawdę nawet przez moment nie myślałem w ten sposób !
Lordzie Vader jeśli również tak to odczytałeś - WYBACZ !!!!!!!!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sith Lords”