Death Star Trooper

Kadra oficerska, Navy Trooperzy, Technicy
http://www.imperialofficer.com/forum/
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Post autor: Jok »

a ja mam pewne pytanie dotyczace uniformu oficera jak i jednostki deathstar trooper - czy owe mundury radykalnie sie od siebie roznia? przegladalem w celu porwnania mundury czlonkow 501 i u niektroych odnotowalem zmiane - przy kolniezyku z kolei inni roznili sie tylko płytkami insygni rangi.
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Dokladnie tak jak napisales, oba mundury praktycznie w ogole sie od siebie nie roznia, zeby nie powiedziec, ze wcale. To co je rozni to dodatki. Death Star trooper ma na pasie 2 metalowe zasobniki, kask, oraz obowiazkowe rekawice.

Dzieki temu temu mozna miec praktycznie dwa stroje w jednym :).
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Post autor: Jok »

co do tych zasobników przy pasie- imperialny porucznik ktory jest przy Vaderze w chwili pojmania ksieżniczki Lei tez takowe posiada:
http://gwiezdne-wojny.pl/obraz.php?nr=818
czyzby to były ladunki do blastera tzw power cells?
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Akurat, ze on je tez posiada mozna uznac za wyjatek, same zasobniki, z tego co mi wiadomo, mogly pelnic rozne funkcje.

W kazdym razie, wszystkie informacje na ten temat mozna znalezc pod tym adresem.
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Post autor: Jok »

Swietna srtona- dzieki Mike .Troche zdjecia jakosciowo lerza ale strona jest żetelnie zrobiona. Ale jak zwykle jestem dociekliwy i zobaczylem kilka niescislosci - mianowicie niektorzy troopersi maja logo Imperium na ramionach (chyba na obu) a inni znowu nie?- Regula czy przypadek?
Niestety najwiekszym mankamentem tego stroju - helm- nigdy takowego na ebayu nie widzialem -ani nie orientuje sie jak on moze stac cenowo.
Mam jeszcze pytanie co do paneli insygniow- czy one sa takie same jak u oficerow?
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Jok pisze:mianowicie niektorzy troopersi maja logo Imperium na ramionach (chyba na obu) a inni znowu nie?- Regula czy przypadek?
Mysle, ze raczej przypadek :)
Jok pisze:Niestety najwiekszym mankamentem tego stroju - helm- nigdy takowego na ebayu nie widzialem -ani nie orientuje sie jak on moze stac cenowo.
Musisz po prostu czesciej tam zaglac, choc oczywiscie prawda jest, ze helm ten nie jest zbyt popularny, ale mozna go kupic np. w tym miejscu, wydaje sie calkiem niezle zrobiony. Zreszta mozna zawsze po prostu wyslac maila do posiadacza takiego helmu, bedacego jednym z czlonkow 501.
Jok pisze:Mam jeszcze pytanie co do paneli insygniow- czy one sa takie same jak u oficerow?
Mowiac szczerze to w obecnej sytuacji nie jestem w stanie w 100% poprawnie odpowiedziec na to pytanie. Wydaje mi sie, ze nie, bo na pewno Death Star Trooperem mozna bylo byc tylko do pewnej rangi. Jak wroce do Polski to postaram sie poszukac konkretnych informacji na ten temat.
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Tutaj mamy praktycznie nowy helm na sprzedaz :)
Awatar użytkownika
JORUUS
Polish Garrison Retired
Posty: 668
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:17
Kontaktowanie:

Post autor: JORUUS »

TK-1410 pisze:Dokladnie tak jak napisales, oba mundury praktycznie w ogole sie od siebie nie roznia, zeby nie powiedziec, ze wcale. To co je rozni to dodatki. Death Star trooper ma na pasie 2 metalowe zasobniki, kask, oraz obowiazkowe rekawice.

Dzieki temu temu mozna miec praktycznie dwa stroje w jednym :).
I to jets myśl na przyszłość, tymbardziej że musiałbym się tylko za hełmem i splówką rozejrzeć :).
Obrazek

My life frozen at zero!
Awatar użytkownika
Piett
Polish Garrison Retired
Posty: 91
Rejestracja: 14 sty 2006, 15:32
Lokalizacja: Raszyn

Post autor: Piett »

-Bounty hunters,we don't need that scum.
Those Rebels won't escape us.
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Post autor: Jok »

Coz, po ponad roku postanowilem wrocic do mojego pomyslu z death star trooperem. Narazie na oku mam juz odpowiednie oficerki i rekawice.
Korzystam takze z czasu i wzialem sie za robienie rangi - mam kilka pomyslow i wlasnie jestem w procesie ich realizacji (cos tu sobie schnie ;) ) Mam nadzieje ze teraz zapalu bede mial wiecej i nie ucieknie mi jak ten z przed roku.

Ale mam pytanie - czy spodnie dla DS troopera to w kroju sa jakies specjalne? czy moga to byc czarne bryczesy?
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Jok pisze:czy moga to byc czarne bryczesy?
Dokładnie tak, zwłaszcza, że żadne inne nie pasują :)
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Post autor: Jok »

Dawno nie dawalem znaku co tam z moim kostiumem. no to jak juz wspomianełem E-11 mam juz skonczonego i jestem zadowolony. Wprawdzie zdjecie tego nie oddaje (kiepski aparat) ale mysle ze moj model nie jest zbytnio kulawy:
Obrazek


Nabyłem takze drogą kupna pare rekawic. Trudno bylo znalesc rekawice z 5 palacami(glownie spotykalem rekawice czołgisty badz motocyklisty ale z 4 palcami) no ale udalo sie:
Obrazek

Obrazek
Musze teraz je odpowiednio zakonserwowac i beda wporzadku ;) mysle ze kwota 50 zlotych byla dostatecznie zachecajaca :D
Obrazek

Ostatnim elementem ktory mam do zaprezentowania jest pas. Pas jes zlorzony z 2 roznych. Urzylem starej starej klamry ktora odczyscilem, oraz nowego skorzanego (dosc szerokiego bo na 4 cm) pasa ;) Polaczenie jest estetyczne i trwale - od klej do skory i dorze zalorzone szwy-praktycznie mozna by uwierzyc ze pas jest nowy :D Musze jeszcze zalorzyc te piramidke z dyskow - ale mam juz pomysl zeby wykorzystac srebne podkladki pod sruby - tylko jeszcze trzeba je zakupic- mysle ze w najblizszym czasie to zaprezentuje. Dwa ladunki przy pasie to tez tylko kwestia czasu.
Obrazek


Aktualnie pracuje nad insygniami oficerskimi- bo zauwazylem ze takowe nosi DS troopersi- czy mozecie mi podac wymiary bo Jorrus wspominal ze jego maja 2 cm na 1,5 cm a z innych zrodel znowu wynika ze 2 cm na 2,5 cm. No i ile i jakich kolorow (wiem ze niebieskie i czerowne- ale ponoc takim Trooperem mozna bylo byc tylko do ktores rangi) musze przygotowac bloczkow? z tym pytaniem zwracam sie juz do specjalistow.

Caly czas szukam krawca ktory bedzie mogl mi sporzadzic sam mundur w miare przystepnej cenie. Naszywki zamowie dopiero jak bede zlorze zamowienie na mundor- wtedy ladnie mi to przyszyja.

Oficerki mialem juz prawie na wlasnosc ale okazalo sie ze sa odrobine za male i szukam od nowa.

Ostatnim elementem bedzie wiec helm na ktory niestety nie ma innej rady jak sciagac z zachodu (ale do teg jeszcze daleko bo trzeba przynajmniej te 600 zl odlorzyc(500-700) ).

Zapewne przydala by sie jeszcze kabura do E-11 ale mysle ze te wyszkam na jakis targach staroci.
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Post autor: Jok »

Witam ponownie.
nikt mi nadal nie odpowiedział jakie dokladnie maja wymiary "bloczki" z insygniow rangi. 1,5 x 2 x 0,5 cm? prosze o w miare szybka odpowiedz bo wlasnie mam je zamiar sobie sprawic ;)
z postepow w pracy to jak dotad zamontowanie dyskow na szlowce paska (zdjecia pokarze pozniej przy tak zwanej okazji) i niestety kolejne nieudane proby znalezienia oficerek na mojego platfusa ( 44 rozmiar:/)
Awatar użytkownika
Pazdzioch
Polish Garrison Retired
Posty: 445
Rejestracja: 20 cze 2006, 9:45
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pazdzioch »

co do butów polecam wityrnę www.rangershop.pl tam masz niemieckie oficerki skórzane za bodajże 70 złotych , które sam nabyłem kiedyś szykując się do złozenia stroju pilota. Rozmiarówka dość obszerna więc polecam
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Post autor: Jok »

Czy mowisz o tych: http://www.rangershop.pl/product-pol-26 ... MOBIL.html
nie sa to do konca klasyczne oficerki. Jesli chodzilo Ci o te to czy mozesz jakies zdjecia pokazac-ciekawy jestem jak wyglada to w rzeczywistosci na nodze(jak wysokie)
no i pytanie do fachowcow-czy wogole ten but z renges shopu nadaje sie dla NT?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imperial Officer Corps”