Strona 1 z 1

Strona Tie Fighter Pilots 303 squadron

: 16 lip 2018, 10:00
autor: ARAKYEL
Witam,

Co Panowie na to by utworzyć grupę fun page w stylu Polish Desert Patrol dla zarejestrowanych Tie pilotów jak i kadetów?.
Tytuł grupy na razie luźny, do tej pory nie znalazłem żyjącego dowódcy dywizji 303 który mógł by zaakceptować człon nazwy"303" .
Ostatnio coraz częściej przyjeżdżają do nas zagraniczni członkowie Jolly Roger Squadron z chęcią wymiany naszywek , porozmawiania, wymiany informacji.
Strona miała by na celu : promocji ogólnoświatowej, zrzeszenie polskich pilotów, planowanie wspólnych spotkań, własny merch, wymianę informacji na tematy budowy stroju, gdzie szukać poszczególnych komponentów, aktualności, relację, itp.

Co wy Panowie na to?

Re: Strona Tie Fighter Pilots 303 squar

: 16 lip 2018, 15:07
autor: Jok
Jestem jak najbardziej za :)

Re: Strona Tie Fighter Pilots 303 squar

: 16 lip 2018, 16:21
autor: fezz
Pomysł bardzo fajny. Mocno się tylko zastanawiam, czy użycie nr 303 nie będzie niewłaściwe ze względów historycznych. Nazwa bez słowa "Polish" powinna być ok, bo nie nawiązuje bezpośrednio do naszego "303 Polish Fighter Squadron". Może ktoś związany z grupami rekonstrukcyjnymi mógłby się wypowiedzieć. Wszystko jest zabawą, nie mniej komuś może przeszkadzać łączenie nazwy historycznej jednostki z grupą kostiumową (nie rekonstrukcyjna).