Asajj Ventress

Expanded Universe: Asajj Ventress, Mara Jade, Nihilus, Revan, Visas Marr, Guri, Starkiller
http://www.theflagshipeclipse.com/
ODPOWIEDZ
francmaconne
Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2017, 21:18

Asajj Ventress

Post autor: francmaconne »

Hej, jestem tu nowa. Myślę o kostiumie Asajj Ventress (w dalekiej przyszłości również do Legionu 501). Problemem jest tylko mój wzrost (160) i co prawda w oficjalnych wymogach o wzroście nic nie ma, mnie osobiście by to przeszkadzało. Czy możliwe by było zamiast wysokich skórzanych oficerek, dobrać do stroju wysokie skórzane kozaki (na szerokim obcasie ofc. Wyglądem sie dużo nie różnią od oficerek poza tym że mają obcas)? Jakby nie przeszło chłopak mi jeszcze mówił o podbiciach wrestlingowych do butów, ale to by wyszło max. + 5 cm do wzrostu :roll: Macie jakieś sugestie?
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6109
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Asajj Ventress

Post autor: Jok »

Możesz dopytać szewca o tak zwany obcas wewnętrzny. Widzi ale ile on dodaje jednemu z Vaderow i naprawde robi robotę.o której wersji AV myślisz?
francmaconne
Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2017, 21:18

Re: Asajj Ventress

Post autor: francmaconne »

AotC Concept
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3752
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Re: Asajj Ventress

Post autor: faultfett »

Witamy na forum :)
W wymogach nie ma nic na temat wysokości obcasa, więc podejrzewam, że te parę cm nie robiłoby różnicy (szczególnie w przypadku wersji z klamerkami, gdzie masywny obcas wygląda fajnie) acz ja dla pewności zapytałabym na forum :arrow: Flagship Eclipse.
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Flagship Eclipse”