A'Sharad Hett [DZ - The Flagship Eclipse]

Expanded Universe: Asajj Ventress, Mara Jade, Nihilus, Revan, Visas Marr, Guri, Starkiller
http://www.theflagshipeclipse.com/
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5097
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

A'Sharad Hett [DZ - The Flagship Eclipse]

Post autor: YangObi »

Od pewnego czasu w związku z serią komiksową Legacy udało się przeforsować, aby A'Sharad Hett trafił jako oficjalny kostium do legionu. A to za sprawą "Smoczych Szponów" i jego pojedynku z Kenobim. Przez długi czas uważałem, ze jest to głupota jednak patrząc na kostiumy Hettów jakie zostały zaakceptowane złapałem się za głowę i nie wytrzymałem. Czas na rejstracje mojego, niestety muszę go trochę przerobić ponieważ trzeba pokazać, że Polak Potrafi, a nasz Garnizon stoi na wysokim poziomie kostiumowym dlatego mały refresh względem Rebelianckiego odpowiednika. Na początek kilka zdjęć niektórych elementów.


Warkocz. Spleciony z dwóch mniejszych aby była odpowiednia grubość. Pozostaje jeszcze trochę polakierować oraz dodać kawałek materiału na końcu aby ukryć zaczep do hełmu.

Obrazek


Rękawiczki. Zwykłe brązowe rękawiczki, trzeba w nich tylko skrócić mankiet, ponieważ Hett ma je bardzo krótkie. Podwijanie jest uciążliwe.

Obrazek
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Flagship Eclipse”