Darth Nihilus

Expanded Universe: Asajj Ventress, Mara Jade, Nihilus, Revan, Visas Marr, Guri, Starkiller
http://www.theflagshipeclipse.com/
Czulu
Posty: 18
Rejestracja: 13 lut 2006, 23:02

Post autor: Czulu »

Tja, proscizna, tylko ze ja nie chce jakiegos badziewia z paper-mashe :roll: .
Na razie zakupilem na E-bayu maske za 300 zl. Nie liczac tkanin (o trudnym do ocenienia koszcie), dojdzie do tego:

-miecz swietlny fantech (200-300zl)
-buty (150-300zl)
-rekawiczki (robione na zamowienie ok 200 zl)
-pasek (50-100zl)
Awatar użytkownika
OBIWAN00
Posty: 130
Rejestracja: 16 lut 2006, 16:56
Lokalizacja: Coruscant, dzielnica:Słupsk

Post autor: OBIWAN00 »

Czulu pisze:Tja, proscizna, tylko ze ja nie chce jakiegos badziewia z paper-mashe :roll: .


:lol: Masa modelarska, odlew wykonany z żywicy, lub cokolwiek innego i maska jest gotowa. Łatwo, przyjemnie i sprawnie. 300zł....za maske... Masz może link do aukcji?

Co do miecza cenowo sie zgodze. Ale mozna taniej (z rurek aluminiowych lub pcv)
Buty, oczywiscie nie do podrobienia metoda fantech :P
Rekawiczki... 200zl? Sporo sobie cenią. Krotkie skorzane sa po ok 20.. a dlugie pewnie troche drozej.
Pasek, jak buty trzeba kupic.

A jesli miales na mysli m.in. karton jako "badziewie" to :twisted: :evil: powstrzymam sie od komentarza.
!!Nie lekceważ potęgi KARTONU!!
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

OBIWAN00 pisze: :lol: Masa modelarska, odlew wykonany z żywicy, lub cokolwiek innego i maska jest gotowa. Łatwo, przyjemnie i sprawnie. 300zł....za maske...
Tzn. nie ma co ukrywać, że wspomniana maska jest wykonana z najlepszego materiału z możliwych, czyli z włókna szklanego. Jeśli chodzi w ogóle o hełmy i maski, to naprawdę nie ma lepszego. Poza tym, że świetnie się prezentuję, to na dodatek jest cholernie wytrzymały. Tak więc Czulu dokonał najlepszego wyboru z możliwych. Pomijając już fakt, że cena na pewno jest dość atrakcyjna.
Awatar użytkownika
OBIWAN00
Posty: 130
Rejestracja: 16 lut 2006, 16:56
Lokalizacja: Coruscant, dzielnica:Słupsk

Post autor: OBIWAN00 »

TK-1410 pisze: Tzn. nie ma co ukrywać, że wspomniana maska jest wykonana z najlepszego materiału z możliwych, czyli z włókna szklanego. Jeśli chodzi w ogóle o hełmy i maski, to naprawdę nie ma lepszego. Poza tym, że świetnie się prezentuję, to na dodatek jest cholernie wytrzymały. Tak więc Czulu dokonał najlepszego wyboru z możliwych. Pomijając już fakt, że cena na pewno jest dość atrakcyjna.
Po pierwsze jakiego wyboru dokonał to jego sprawa i w to nie wnikam. Ale chodzi mi o to, że możliwe jest wykonanie tej maski taniej. Samodzielnie przy urzyciu prostych narzedzi i materialow modelarskich. Ale oczywiscie mozna takze maske kupic... Ja preferuyje opcje zrob to sam, ale nie kazdy umie i jest to zrozumiale :). No ale nikt mi nie wmowi ze nie da sie tej maski zrobic taniej.
!!Nie lekceważ potęgi KARTONU!!
Czulu
Posty: 18
Rejestracja: 13 lut 2006, 23:02

Post autor: Czulu »

Obiwan00 pisze:Masa modelarska, odlew wykonany z żywicy, lub cokolwiek innego i maska jest gotowa.
Tylko najpierw trzeba sie na tym znac. Ja sie nie znam i nie znam nikogo takiego.
Łatwo, przyjemnie i sprawnie. 300zł....za maske... Masz może link do aukcji?
Wejdz na ebay.com i wpisz nihilus.
Co do miecza cenowo sie zgodze. Ale mozna taniej (z rurek aluminiowych lub pcv)
Wole sie z takim czyms nie pokazywac w 501. :D
Krotkie skorzane sa po ok 20.. a dlugie pewnie troche drozej.
Nihilus ma rekawiczki po lokcie. Takie kosztuja ponad 200 zl.
TK1410 pisze:Tzn. nie ma co ukrywać, że wspomniana maska jest wykonana z najlepszego materiału z możliwych, czyli z włókna szklanego. Jeśli chodzi w ogóle o hełmy i maski, to naprawdę nie ma lepszego. Poza tym, że świetnie się prezentuję, to na dodatek jest cholernie wytrzymały. Tak więc Czulu dokonał najlepszego wyboru z możliwych. Pomijając już fakt, że cena na pewno jest dość atrakcyjna
Pozatym od poczatku wyszedlem z zalozenia ze w tym projekcie jakosc>koszta.

Acha i tak na marginesie, wcale nie lekcewaze potegi kartonu. Tak sie sklada ze karton, wraz z listewkami i gwozdziami odegra wazna zeby nie powiedziec kluczowa role w konstrukcji moejgo kostiumu :) .
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

OBIWAN00 pisze:No ale nikt mi nie wmowi ze nie da sie tej maski zrobic taniej.
I nikt tego nie mówi. Natomiast nikt mi nie wmówi, że taniej=lepiej. Akurat w tym konkretnym przypadku materiał, z którego wykonana została maska jest bardzo istotny, stanowi wręcz podstawę całego tworu. Dlatego też efekt jest wysoce zadowalający.
Awatar użytkownika
OBIWAN00
Posty: 130
Rejestracja: 16 lut 2006, 16:56
Lokalizacja: Coruscant, dzielnica:Słupsk

Post autor: OBIWAN00 »

TK-1410 pisze:
OBIWAN00 pisze:No ale nikt mi nie wmowi ze nie da sie tej maski zrobic taniej.
I nikt tego nie mówi. Natomiast nikt mi nie wmówi, że taniej=lepiej. Akurat w tym konkretnym przypadku materiał, z którego wykonana została maska jest bardzo istotny, stanowi wręcz podstawę całego tworu. Dlatego też efekt jest wysoce zadowalający.
Oczywiscie. Czulu zadecydowal sie, ze zaplaci kazda cene i rzeczywiscie osiagnie najlepszy efekt. Ale ze wzgledu na maly stopien trudnosci tejze maski mozna sie pokusic o jej zrobienie w sposob idealny, i tanszy. Ale tutaj nie chodzi przeciez o satysfakcje modelarska itp. (nie zrozumcie mnie zle)

Jestem ciekaw efektu koncowego. Najtrudniej bedzie wyprofilowac kaptur oraz ladnie zgrac wszelkie faldy na materiale. Powodzenia Czulu :) i dzieki ze nie lekcewazysz potegi kartonu :wink:
!!Nie lekceważ potęgi KARTONU!!
Czulu
Posty: 18
Rejestracja: 13 lut 2006, 23:02

Post autor: Czulu »

Wciagnalem do pomocy mame ktora jest krawcowa.

-mamo dalabys rade uszyc mi czrna tunike z kapturem i pleryna ?
-a ty chcesz wstapic do jakiejs sekty ?

:lol:

Rekawiczki zrobie sobie gospodarczym sposbem tak ze kupie zwykle srednio dlugie skorzane a potem doszyje w okolicach nadgarstkow "rurki" z twardszej skory zwiekszajace dlugosc do lokci. Zdaje sie sie ze i prawdziwy Nihilus mial cos takiego:

http://img140.imageshack.us/img140/1061/k2000025ev.jpg
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Myślę, że warto zaprezentować maskę Dartha Nihilusa, którą otrzyma Czulu. Jak wspomniałem jest ona w całości wykonana z włókna szklanego.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
JORUUS
Polish Garrison Retired
Posty: 668
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:17
Kontaktowanie:

Post autor: JORUUS »

Co tu dużo pisać, wygląda rewelacyjnie - warta swojej ceny bez 2 zdań !!
Obrazek

My life frozen at zero!
Awatar użytkownika
Roven
Posty: 2
Rejestracja: 02 mar 2006, 19:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: Roven »

Kurcze! Jest idealna... zrobił bym wszystko, żeby mieć taką na własność.:)
STAR WARS GALAXIES - POLISH SITE
http://www.swg-pl.com
Awatar użytkownika
Lady Aragorn
Posty: 21
Rejestracja: 02 sty 2006, 18:42
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Post autor: Lady Aragorn »

brak mi słów...jest SUPER :D:D:D:D

hmmm macie juz hmm 13 cżłonków a do garnizonu brakuje 3, a Czulu, FF, Darth Vader robią swoje kostiumy...hmm Mike świętuj bo Garnizon już niedługo ;)
-Czy wie pan, na czym polega różnica pomiędzy błędem a pomyłką, sierżańcie? (...)
- Nie. panie admirale.
-Każdy może się pomylić, sierżanicie. Ale pomyłka, jeśli się jej nie naprawi, staje się blędem.
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3752
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Post autor: faultfett »

Mm, członków - gwoli ścisłości jest 12 ;)
A jedna Członkini... zresztą - niech sobie interpretuje każdy, jak chce ;)
Zaś kostiumy kompletuje trochę więcej osób ;)
A świętować będziemy, jak Garnizon się STANIE :D
.
(koniec tyciego offtopa ;))
.
Zaś maska... miodzio - na początku myślałam, że to po prostu projekt graficzny, a nie zdjęcie :shock:
Good luck! :)
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Lady Aragorn pisze:hmmm macie juz hmm 13 cżłonków a do garnizonu brakuje 3
Gwoli ścisłości, zgadza się mamy 13 osób w naszych szeregach, jednak do garnizonu brakuje nam obecnie 12 ludzi. Poza tym z moich informacji wynika, iż na dzień dzisiejszy nad strojami pracuje ok. 10 zainteresowanych.
Lady Aragorn pisze:hmm Mike świętuj bo Garnizon już niedługo ;)
Jasne, jak będzie garnizon, to będziemy świętować wszyscy :)
Awatar użytkownika
Piett
Polish Garrison Retired
Posty: 91
Rejestracja: 14 sty 2006, 15:32
Lokalizacja: Raszyn

13 ???

Post autor: Piett »

eeee? 13? Ostatnio w newsach nie było nic o nowych członkach,a oficjalnie w spisie jest 11 członków :wink: .
Z tego co pamiętam to Lord Paris ma już strój właściwie gotowy i mógł wysłać podanie o przyjęcie to razem 12 a nie 13?
Może się mylę :wink: ?
-Bounty hunters,we don't need that scum.
Those Rebels won't escape us.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Flagship Eclipse”