Inkwizytor Tremayne

Expanded Universe: Asajj Ventress, Mara Jade, Nihilus, Revan, Visas Marr, Guri, Starkiller
http://www.theflagshipeclipse.com/
ODPOWIEDZ
SHI
Posty: 8
Rejestracja: 07 lut 2006, 10:57
Lokalizacja: Wwa

Post autor: SHI »

Ave

Tak sie zastanawiam, zawsze chcialem miec profesjonalny stroj z SW ale jak patrze po topicach to i Palpatine i Vader juz sa, Mara tez... a zawsze podobal mi sie Tremayne.

W necie nie znalazlem zadnych jego zdjec (procz twarzy: http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Tremayne.jpg i takiego kiepskiego ujecia zwyklej rangi inkizytra: http://www.wizards.com/starwars/images/ ... isitor.jpg)... Moze macie jakies skany z komiksow, moze jakies zdjecia z fanfilmow czy konwentow? Jesli jego stroj bylby znosny do zrobienia za rozsadna kase to z checia bym postaral sie o jego jak najlepsze wykonanie... Choc nic nie obiecuje, z mamona ostatnio u mnie srednio. :/

W kazdym badz razie mam nadzieje, ze uda mi sie zostac Wielkim Inkwizytorem ;] Dzieki z gory za pomoc, pozdrawiam.
"The greatest trick the Sith Lords ever pulled was convincing the world they didn't exist."
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Pomysl na stroj jest niewatpliwie swietny. Mysle, ze juz nawet te 2 zdjecia, ktore podales wystarczaja do stworzenia takiego stroju. Jesli pokazesz to krawcowej, to na pewno da rade go zrobic.

Ja niestety nie dysponuje jego zdjeciami, ale moze ktos inny juz tak.

Troche zabawy bedziesz mial przy twarzy, ale nie powinno to sprawic wiekszej trudnosci.
SHI
Posty: 8
Rejestracja: 07 lut 2006, 10:57
Lokalizacja: Wwa

Post autor: SHI »

Zdjecie twarzy moze przydac sie do maski, ale stroju z tego nie zrobie, poza plaszczem, czapka i kolnierzem nie mam pojecia jak zrobic "podspod", ani nawet z czego sie on sklada. To jest suknia co ja widze na tym zdjeciu? Sama suknia z plaszczem nie bedzie wygladala zbyt imponujaco. Ponadto nie mozna tez zapominac, ze zdjecie postaci to zwykly Inkwizytor, Tremayne ubiorem mogl sie roznic. Szukam caly czas informacji ale wszedzie widnieja tylko te 2 zdjecia :/
Ostatnio zmieniony 07 lut 2006, 15:35 przez SHI, łącznie zmieniany 2 razy.
"The greatest trick the Sith Lords ever pulled was convincing the world they didn't exist."
Awatar użytkownika
Piett
Polish Garrison Retired
Posty: 91
Rejestracja: 14 sty 2006, 15:32
Lokalizacja: Raszyn

Post autor: Piett »

Bardzo ciekawy pomysł.
Gratulacje za oryginalny pomysł :D .
A w których komiksach pojawia się postać Tremayna?
W "Przewodniku po Chronologii" nawet o nim nie wspomniano.
Czytałem o nim tylko w "Opowieściach z Nowej Republiki".
Wiem też ze zabija go Wielki Admirał Makati(o którym też nie wspomina się w "Chronologii").
-Bounty hunters,we don't need that scum.
Those Rebels won't escape us.
SHI
Posty: 8
Rejestracja: 07 lut 2006, 10:57
Lokalizacja: Wwa

Post autor: SHI »

Szczerze to nie wiem czy pojawia sie w komikasach ;] Napisalem tak w wierze, ze jednak ktos go widzial. Nie jest to jakas bardzo poboczna postac a jednak bardzo jej wszedzie malo.

Sam przeszukalem kilka e-bookow z Starwars D20 ale na nieszczescie widnieja tam tylko te 2 znane nam juz zdjecia... ehh, chyba nikt nigdy nie ukazal Tremayna w inny sposob. :/

Tez czytalem o nim w "Opowiesciach (...)", i napewno w jeszcze przynajmniej jednej ksiazce ale nie pamietam tytulu, mial epizod gdzies... ehh, nawet jakbym pamietal to za bardzo by mi ksiazka jednak nie pomogla.

Material o nim na Wikipedii wzorowany byl na:

- Galaxy Guide 9: Fragments from the Rim
- Tales From the Empire, 1st paperback printing, 1997. Peter Schweighoffer (anthology editor), ISBN 0-553-57876-6
- "The Final Exit," Patricia A. Jackson
- Rebellion Era Sourcebook, 1st edition, 2001. Bill Slavicsek, ISBN 0-786-91837-3
- The Dark Side Sourcebook, Wizards of the Coast, 1st printing, 2001. Bill Slavicsek, J. D. Wiker, ISBN 0-786-91849-7

(The Dark Side Sourcebook przeszukany, nie ma tam nic nowego jak pisalem wyzej.)
"The greatest trick the Sith Lords ever pulled was convincing the world they didn't exist."
ceta
Polish Garrison Retired
Posty: 255
Rejestracja: 25 maja 2005, 8:05

Post autor: ceta »

Życze powodzenia, strój na pewno będzie świetnie wyglądał.

P.S. Wyprzedziłeś pomysłem naszego śląskiego kolegę o ksywce Tremayne ;)
There is no weakness, there is the Dark Side
___________
DZ 3320 Guri
SHI
Posty: 8
Rejestracja: 07 lut 2006, 10:57
Lokalizacja: Wwa

Post autor: SHI »

Znalazlem jeszcze troche zdjec w necie, ale wszystkie zupelnie od siebie inne, jednego stroju z tego nie zloze... A i nie wiem na ile mozna improwizowac by zostac przyjetym do legionu ;p Sprawa z znanymi postaciami jest prosta: ma byc tak jak na filmie, komiksie. Tutaj jest duzy problem i zastanawiam sie na jakiej podstawie ktos okresli czy to jest stroj Tremayna czy jednak nie.

Inna opcja jest Xizor, postac bardzo mi bliska jako, ze odgrywalem ksiecia Czarnego Slonca na jednym z mudow przez kilka lat. Stroj nie trudny do wykonania, bo pelno tego w necie lecz duzo wiekszy problem wystepuje tutaj z maska.

Coz, w maju matura, do tego czasu mam jeszcze troche nauki, w wakacje (jak by nie patrzec 5 miesiecy...) postaram sie zarobic i cos pokombinowac. Teraz kiepsko u mnie z kasa, mialem troche wydatkow :/ Niby jeszcze czas, ale plany zawsze lepiej posiadac wczesniej.
"The greatest trick the Sith Lords ever pulled was convincing the world they didn't exist."
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

SHI pisze:A i nie wiem na ile mozna improwizowac by zostac przyjetym do legionu ;p
Zasada w wiekszosci przypadkow jest prosta, nalezy wzorowac sie na konkretnym zdjeciu, lub tez serii podobnych zdjec.
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Post autor: Falcon »

SHI pisze: Tutaj jest duzy problem i zastanawiam sie na jakiej podstawie ktos okresli czy to jest stroj Tremayna czy jednak nie.
chyba najwazniejsze będzie wykonanie maski na twarz - to najbardziej charakterytyczna rzecz w wyglądzie tremeyna

A jak chcesz zdjęcia oryginału to za tydzien do kotoolina zapraszam - Trem tam będzie na 100% :D:D
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
SHI
Posty: 8
Rejestracja: 07 lut 2006, 10:57
Lokalizacja: Wwa

Post autor: SHI »

TK-1410 pisze:Zasada w wiekszosci przypadkow jest prosta, nalezy wzorowac sie na konkretnym zdjeciu, lub tez serii podobnych zdjec.
A no wlasnie, jak odwzoruje ten stroj: http://www.ordresith.com/universetendu/ ... e_pied.jpg to dostane sie do legionu? Nie? No wlasnie... Tutaj nie ma serii podobnych zdjec a na kazdym Trem jest pokazywany inaczej. Zastanawialem sie czy troche nie przemieszac watkow, troche z tego, troche z tego... Ale skoro ma byc na konkretnym zdjeciu to pogarsza sprawe.
"The greatest trick the Sith Lords ever pulled was convincing the world they didn't exist."
ceta
Polish Garrison Retired
Posty: 255
Rejestracja: 25 maja 2005, 8:05

Post autor: ceta »

SHI pisze:Inna opcja jest Xizor, postac bardzo mi bliska jako, ze odgrywalem ksiecia Czarnego Slonca na jednym z mudow przez kilka lat. Stroj nie trudny do wykonania, bo pelno tego w necie lecz duzo wiekszy problem wystepuje tutaj z maska.
to jestem zagrożona :D :P
A tak na serio - jakbyś miał Xizora byłoby bosko - stanowiliśmy oddzielną grupę Black Sun w PO ;)
There is no weakness, there is the Dark Side
___________
DZ 3320 Guri
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

SHI pisze:Zastanawialem sie czy troche nie przemieszac watkow, troche z tego, troche z tego... Ale skoro ma byc na konkretnym zdjeciu to pogarsza sprawe.
Tzn. wydaje mi sie, ze w tym konkretnym wypadku moglbys wzorowac sie nawet na dwoch zdjecia, ktore bylyby do siebie podobne i tej samej konwencji. Tak jak przy okazji tych dwoch pierwszych, ktore zaprezentowales na samym poczatku. Sugerowalbym stworzenie wlasnie tej wersji Tremayne'a.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Flagship Eclipse”