Kostium Guri

Expanded Universe: Asajj Ventress, Mara Jade, Nihilus, Revan, Visas Marr, Guri, Starkiller
http://www.theflagshipeclipse.com/
ceta
Polish Garrison Retired
Posty: 255
Rejestracja: 25 maja 2005, 8:05

Kostium Guri

Post autor: ceta »

Jak już niektórzy pewnie wiedzą ;) wkrótce wstąpię w Wasze szeregi jako zabójcza replikantka Guri :)

Będzie to kostium żółto-niebieski, znany z grafik Shadows of the Empire Trading Cards „Hildebrandt Star Wars Art“.

Informacje dotyczące samej Guri i procesu tworzenia kostiumu możecie znaleźć na TEJ stronie.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 31 sty 2006, 0:30 przez ceta, łącznie zmieniany 6 razy.
There is no weakness, there is the Dark Side
___________
DZ 3320 Guri
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

W tym momencie nie jest juz to dla mnie zaskoczeniem, ze Ceta zdecydowala sie zrobic ten swietny stroj, gdyz o jego powstaniu dowiedzialem sie 2 miesiace temu :). Nie zmienia to jednak faktu, iz ciesze sie niezmiernie z tego powodu. Zwlaszcza, ze z tego co slysze, kostium bedzie naprawde profesjonalny, a poza tym bedzie to pierwsza Guri w 501 :!:

Nic, tylko czekac na zdjecia :) Wierze, ze efekt koncowy bedzie swietny :).
ceta
Polish Garrison Retired
Posty: 255
Rejestracja: 25 maja 2005, 8:05

Post autor: ceta »

hehe, wolałam poczekać do ostatniego momentu, bo jeszcze krawcowe by jednak nie sprostały zadaniu ;)
There is no weakness, there is the Dark Side
___________
DZ 3320 Guri
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

A kiedy mozemy sie spodziewac profesjonalnych zdjec? :)
Awatar użytkownika
Rif
Polish Garrison
Posty: 791
Rejestracja: 23 lut 2005, 19:00
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Rif »

I jak rozumiem, pojawisz się w nim już w Warszawie na CC? :)
Loyalty Never Dies
2009: Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
2010: Obrazek Obrazek
ceta
Polish Garrison Retired
Posty: 255
Rejestracja: 25 maja 2005, 8:05

Post autor: ceta »

TK-1410 pisze:A kiedy mozemy sie spodziewac profesjonalnych zdjec? :)
uhh to po CC raczej,
ale do PO mam nadzieje uda mi się wysłać wcześniej nieprofesjonalne ;)
Rif pisze:I jak rozumiem, pojawisz się w nim już w Warszawie na CC? :)
da, da.. jak już mam to zabieram :)
There is no weakness, there is the Dark Side
___________
DZ 3320 Guri
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

ceta pisze:ale do PO mam nadzieje uda mi się wysłać wcześniej nieprofesjonalne ;)
Jesli chodzi o wyslanie ich tutaj na forum, to nie ma sprawy, ale te, od ktorych bedzie zalezec czy staniesz sie czlonkiem 501, beda musialy byc profesjonalne, gdyz co by nie mowic, bedziesz pierwsza Guri, ubiegajaca sie o czlonkostwo w Legionie :)
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3752
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Post autor: faultfett »

To teraz ja wtrącę swoje trzy imperialne kredyty: ogólnie strój wzbudza GR8 rispekt - jest po prostu niesamowity i genialny (i bardzo kobiecy ;)) - i - nawiązując do dywagacji konwentowych na temat funkcji bielizny w ramach stroju - mam na ten temat własną teorię - acz jej słuszność niech pozostanie słodką tajemnicą i kwestią 'między nami, kobietami' ;)
Duży szacunek, pani replikantko Ceto! :D Nikt nie jest w stanie przebić Twojego kostiumu! Jesteś WIELKA! :D
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
ceta
Polish Garrison Retired
Posty: 255
Rejestracja: 25 maja 2005, 8:05

Post autor: ceta »

Fault_Fett pisze:To teraz ja wtrącę swoje trzy imperialne kredyty: ogólnie strój wzbudza GR8 rispekt - jest po prostu niesamowity i genialny (i bardzo kobiecy ;)) - i - nawiązując do dywagacji konwentowych na temat funkcji bielizny w ramach stroju - mam na ten temat własną teorię - acz jej słuszność niech pozostanie słodką tajemnicą i kwestią 'między nami, kobietami' ;)
Duży szacunek, pani replikantko Ceto! :D Nikt nie jest w stanie przebić Twojego kostiumu! Jesteś WIELKA! :D
aa danke danke :)

Chodź nad samym strojem okazało się muszę dla 501 jednak jeszcze popracować -szczególnie ochraniacze, bo coś nosem kręci głowny tam zarząd. Ale to dlatego że jestem 1 Guri w ogóle , no i rzekomo Expanded Universe zawsze bardziej kontrolują...
Dlatego jak macie jakiś pomysł jak dorobić tył tym ochraniaczom - to chętnie posłucham.

Ja już twoją Marą zachwycałam się na Żenadzie - super są ochraniacze!!
Sama zastanawiałam się nad tym kostiumem, ale zrezygnowałam z przyczyn braku chęci farbowania się na rudo :)

hehe, co do spraw bieliźnianych to faktycznie lepiej nie tu :P
chodź łatwo się domyślić .. więc nie wiem skąd te dywagacje się wzięły :D :P

pozdrówki
There is no weakness, there is the Dark Side
___________
DZ 3320 Guri
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3752
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Post autor: faultfett »

ceta pisze: Dlatego jak macie jakiś pomysł jak dorobić tył tym ochraniaczom - to chętnie posłucham.
A co jest z nimi nie tak? :?
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
ceta
Polish Garrison Retired
Posty: 255
Rejestracja: 25 maja 2005, 8:05

Post autor: ceta »

Fault_Fett pisze:
ceta pisze: Dlatego jak macie jakiś pomysł jak dorobić tył tym ochraniaczom - to chętnie posłucham.
A co jest z nimi nie tak? :?
To są ochraniacze piłkarskie - więc tylko z przodu są, a ma być też tył, i teraz szukam metody/materiału/pomysłu na dorobienie tyłu ...
There is no weakness, there is the Dark Side
___________
DZ 3320 Guri
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Generalnie wszyscy, lacznie z wysokopostawionymi oficerami z 501, sa zachwyceni calym strojem Cety. Natomiast gosc, od ktorego zalezy kto dokladnie moze dolaczyc do Legionu, uwaza, ze wszystko jest super poza butami i ochraniaczami. Tzn. jego zdaniem to co ma Ceta, jest w fazie robienia i nie dociera do niego, ze jest to juz koniec. Dlatego wlasnie bedzie trzeba paski do butow dac szerze, co jeszcze nie stanowi jakiegos tam mega problemu, natomiast gorzej, ze wlasnie lydki musza byc zasloniete dookola. Inna sprawa, ze wszystkie te modyfikacje musza po prostu "wygladac" na zdjeciu, nie musza byc w rzeczywistosci wykorzystywane.

Ja juz Cecie proponowalem, zeby wlasnie 3/4 objetosci podkolanowki wypelnila wata, a nastepnie pokryla to materialem, efekt powinien byc wystarczajacy.

Jak bedzie, zobaczymy, ale na pewno Ceta zostanie wkrotce czlonkiem PO, po prostu tak jak napisala, chodzi tutaj o 2 sprawy, po pierwsze, iz jest to postac z EU, a po drugie jest to pierwsza Guri w Legionie, wiec na dobra sprawe nie dziwi mnie, ze jest tak, a nie inaczej. Tzn. mialem nadzieje, ze bede sie czul milo zaskoczony, niestety sprawdzilo sie to co przypuszczalem. Oczywisice, ze nie ulega watpliwosci, ze stroj Guri jest swietny i ze jest wiele czlonkow 501 posiadajacych o wiele gorsze jakosciowo kostiumy i jest luz. Wystarczy popatrzec na przyklad na polowe szturmowcow z Hiszpanskiego Garnizonu... Po prostu blaster sam sie odbezpiecza.

Tak czy inaczej, trzymam kciuki za Cete i graruluje jej wytrwalosci :)
Awatar użytkownika
Kaczor
Posty: 48
Rejestracja: 16 lis 2005, 0:09
Lokalizacja: Ciechanów
Kontaktowanie:

Post autor: Kaczor »

A może by użyc "vacuum-machine" Falcona? :)
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Post autor: Falcon »

czemu nie, musiaałbym tylko dostać matkę lub kopyto - zależnie od nomenklatury :P
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
Awatar użytkownika
JORUUS
Polish Garrison Retired
Posty: 668
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:17
Kontaktowanie:

Post autor: JORUUS »

Wydaje mi się że Amerykańcy są zazdrośni że to Polska ma I profesjonajną Guri na świecie :D. Hmm a tylesię mówi o dobrych stosunkach pomiędzy tymi krajami :P. Myśle że drobne poprawk będą wprowadzone i wtedy już USA stanie przed faktem dokonanym - będą musieli Xizora wydelegować do Nas :).
Obrazek

My life frozen at zero!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Flagship Eclipse”