Royal Guard - Kir Kanos

Gwardziści Imperium i Republiki, Kir Kanos, Carnor Jax
http://www.forcepike.net/
ODPOWIEDZ
TI-1415
Polish Garrison Retired
Posty: 3095
Rejestracja: 28 lut 2006, 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TI-1415 »

Z tego co pisał kolega Malarkotor ,okulary mu nie przeszkadzają przy wkładaniu hełmu na głowę :D
Baron Soontir Fel
the 181st Imperial fighter group-Leader
Obrazek
Obrazek
"Fel is the best Imperial pilot alive."
Obrazek
Awatar użytkownika
Wielebny
Polish Garrison
Posty: 210
Rejestracja: 15 sie 2008, 12:54
Lokalizacja: BRODNICA WLKP
TKID: 11814

Post autor: Wielebny »

Nie wiem czy to dobre miejsce ,ale chciałbym wyjść z inicjatywą ludową mająca na celu obniżenie akcyzy na sprowadzanie artykułów kolekcjonerskich jak nasze stroje i chełmy .Myślę ,ze przy odpowiedniej ilości podpisów byli byśmy wstanie doprowadzić do nowelizacji tych chorych przepisów podatkowych.Co do chełmu to mi się mieści głowa w okularach i jeszcze mam tam trochę miejsca.
Ostatnio zmieniony 15 lut 2009, 14:19 przez Wielebny, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Magik
Posty: 71
Rejestracja: 20 cze 2008, 21:17
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Post autor: Magik »

BRAWO! Jestem ZA! Na pewno się podpiszę. Chciałem na gwiazdkę kupić sobie hełm Master Replicas Boba Fett'a, jednak, gdy podliczyłem koszty przesyłki, cła itp. to po prostu zrezygnowałem(przesyłka z cłem itp. wyszła prawie tyle samo co hełm ZGROZA!)(ponad 800 zł) :cry: :evil:

Póki co jedyne rozwiązanie to po prostu zadzwonić do cioci, która mieszka w New York i poprosić by zamówiła, ja bym kase przesłał, a gdy będzie jechała na jesień do Polski to żeby przywiozła. Co o tym myślicie?
Ulubieni bohaterowie : 1.Boba Fett 2.Darth Maul 3.General Grievous =)
Obrazek
Awatar użytkownika
ARAKYEL
Polish Garrison Retired
Posty: 1573
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:21

Post autor: ARAKYEL »

ten kit nikomu się nie przyda?:

http://cgi.ebay.pl/Star-Wars-Red-Guard- ... 240%3A1318

Nie wiem na ile możliwe jest zniesienie cła na stroje filmowe...ale jak najbardziej jestem za.....szkoda że nasz rodzinny kraj tak mało ma do zaoferowania;
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Post autor: sternik »

haha znowu się pojawił :) gadałem z nim w zeszłym roku po tym jak dostałem info ze nie osiągnołem ceny min. za goła zbroje tzn do lakieru bez pasków mocowań i części na przed raminoa chciał 400$+75 ship. ciekawe ile zazyczy sobie teraz ?
Obrazek
Awatar użytkownika
Wielebny
Polish Garrison
Posty: 210
Rejestracja: 15 sie 2008, 12:54
Lokalizacja: BRODNICA WLKP
TKID: 11814

Post autor: Wielebny »

Mam pytanie czy RG miał wycięcie w szacie z lewej z prawej czy też z obu stron bo na różnych fotografiach jest różnie pokazane.
Obrazek
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5101
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Post autor: YangObi »

malarkotor pisze:Mam pytanie czy RG miał wycięcie w szacie z lewej z prawej czy też z obu stron bo na różnych fotografiach jest różnie pokazane.
zobacz sobie w dziale standardy kostiumów. tam masz all co i jak musi być w tym kostiumie.
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
Wielebny
Polish Garrison
Posty: 210
Rejestracja: 15 sie 2008, 12:54
Lokalizacja: BRODNICA WLKP
TKID: 11814

Post autor: Wielebny »

Nic kończę zbieranie materiałów informacyjnych do RG.Jeszcze czekam na komiks Crimson Empire i ruszam z tworzeniem stroju.
Obrazek
TI-1415
Polish Garrison Retired
Posty: 3095
Rejestracja: 28 lut 2006, 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TI-1415 »

malarkotor pisze:Nic kończę zbieranie materiałów informacyjnych do RG.Jeszcze czekam na komiks Crimson Empire i ruszam z tworzeniem stroju.
W Crimson Empire występują opancerzeni Royale :D ,nie ma tam zwykłych RG z tego co pamiętam :D
Baron Soontir Fel
the 181st Imperial fighter group-Leader
Obrazek
Obrazek
"Fel is the best Imperial pilot alive."
Obrazek
Awatar użytkownika
Wielebny
Polish Garrison
Posty: 210
Rejestracja: 15 sie 2008, 12:54
Lokalizacja: BRODNICA WLKP
TKID: 11814

Post autor: Wielebny »

Tak ale jest pokazana ich szata.Choć zamówiłem ten komiks bo dobry jest i trudno jest go dostać.

A tak w ogóle to muszę kupić sobie gablotkę do hełmu i stroju u jakąś walizkę abym mógł wygodnie i bezpiecznie transportować hełm i strój na konwenty.
Ostatnio zmieniony 19 lut 2009, 22:49 przez Wielebny, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Post autor: sternik »

YangObi w temacie standarty RG napisałeś ze wymagane są buty z czubkiem- a co z butami Kira kanosa ? W komiksie te buty mają zaokrąglone przody. Na forum RG http://www.forcepike.net/ są też fotki royali w zaokrąglonych butach!
Obrazek
TI-1415
Polish Garrison Retired
Posty: 3095
Rejestracja: 28 lut 2006, 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TI-1415 »

Panie Sternik te buty z czubkiem to sa buty RG z ROTS .widocznie mieli inne ,hełmy tez mają pewne różnice :D
Baron Soontir Fel
the 181st Imperial fighter group-Leader
Obrazek
Obrazek
"Fel is the best Imperial pilot alive."
Obrazek
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5101
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Post autor: YangObi »

sternik pisze:YangObi w temacie standarty RG napisałeś ze wymagane są buty z czubkiem- a co z butami Kira kanosa ? W komiksie te buty mają zaokrąglone przody. Na forum RG http://www.forcepike.net/ są też fotki royali w zaokrąglonych butach!
Z czubkiem to wersja ROTS, natomiast co do zaokrąglonych butów (czerwone lub czarne) to do wersji AOTC i ROTJ. Co do Kira sprawdze, ale myślę że tam jest dowolnośc, chodzi pewnei tylko o wysokość i brak zamka.
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
TI-1415
Polish Garrison Retired
Posty: 3095
Rejestracja: 28 lut 2006, 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Royal Guard - Kir Kanos

Post autor: TI-1415 »

No i jak tam :?: :D Jakieś postępy w kompletowaniu stroi :D Cisza jakaś nastała w tym temacie :(
Baron Soontir Fel
the 181st Imperial fighter group-Leader
Obrazek
Obrazek
"Fel is the best Imperial pilot alive."
Obrazek
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Royal Guard - Kir Kanos

Post autor: sternik »

Pancerz się robi za wielką wodą na wymiar :) miał być gotowy w tym miesiącu ale coś się przedłużyło więc cierpliwie czekam . W między czasie zrezygnowałem z robienia dla Moniki piki z kija bilardowego :) zrobiłem projekt który poleciał do wawy i koleżka ma sie zorientować ile będzie kosztowało wytoczenie piki z aluminium :) sam koszt wałka aluminiowego to około 150 zł zobaczymy ile krzyknie tokarz :) była też myśl zrobienia piki z teflonu (była by jeszcze lżejsza) ale aluminium będzie łatwiej wypolerować do stanu zbliżonego do niklu .pika ma się składać z dwóch skręcanych części żeby była łatwiejsza do transportu :) Cały panel kontrolny czyli jak to napisał YangObi kurek od kranu :D zrobiłem z połączenia dwóch termostatów od kaloryfera :) trzeba jeszcze tylko pomalować . kilka fotek poglądowych



Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sovereign Protectors”