Royal Guard - Kir Kanos

Gwardziści Imperium i Republiki, Kir Kanos, Carnor Jax
http://www.forcepike.net/
Awatar użytkownika
Master of Change
Polish Garrison Retired
Posty: 345
Rejestracja: 01 lut 2009, 22:13
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: Royal Guard - Kir Kanos

Post autor: Master of Change »

Najpierw zróbcie stroje potem zakładajcie detachmenty :P
Obrazek
Paweł "MoC" Mielcarek / Śnieżynka
B L I Z Z A R D F O R C E member


2009: Obrazekx9 Obrazekx2
2010: Obrazekx1
Awatar użytkownika
ARAKYEL
Polish Garrison Retired
Posty: 1573
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:21

Re: Royal Guard - Kir Kanos

Post autor: ARAKYEL »

Ja tak jak koledzy którzy mnie pomnieli na czarno.
Awatar użytkownika
Kogi
Posty: 30
Rejestracja: 22 kwie 2009, 22:57
Lokalizacja: Lublin/Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Royal Guard - Kir Kanos

Post autor: Kogi »

Piszę tutaj, bo się lekko podk***iłem. Odnośnie hełmów od tego kolesia w Anglii, które kupiłem ja oraz Falcon. Jako, że czekanie miesiąc na przesyłkę mnie już lekko zaczęło nudzic, powysyłałem maile czemu tak długo, skoro inne przesyłki dochodzą w max 2 tygodnie. Najpierw zostałem zbyty zapewnieniami, że nie ma problemu, ma przesyłki ubezpieczone etc. A teraz jeszcze mi napisał, że wrócili mu Urząd Celny zwrócił przesyłkę. Jako że jesteśmy w UE, więc customs nie mają nic do tego, to stwierdziłem, że koleś po prostu robi mnie w wała. Wiem, że również Falcon przesyłki nie otrzymał, a zamówiłem jeszcze przede mną.
Kategorycznie ODRADZAM zakupy u tego sprzedawcy.
Awatar użytkownika
Wielebny
Polish Garrison
Posty: 210
Rejestracja: 15 sie 2008, 12:54
Lokalizacja: BRODNICA WLKP
TKID: 11814

Re: Royal Guard - Kir Kanos

Post autor: Wielebny »

Co do zakupu hełmów RG to mój doszedł w 2 tyg zresztą wojtas śledził drogę przesyłki z Amerykańskiej poczty do Polskiej .
Druga sprawa to nie macie co oszczędzać na hełmach RG bo i tak czeka was opłata celna czyli jakieś 150 zł chyba że podrożało bo kryzys jest i państwo szarpie kase na czym się da. Ja za swój dałem 300 dolców i jestem zadowolony .Teraz poczekam na wykroje od sternika i pikę od Kogiego i będę pierwszym RG z Poznania rękawiczki skórzane w kolorze czerwonym już nabyłem za jedyne 30 zł,buty czekają na lakierowanie albo kupie sobie nowe w kolorze czerwonym/ szkarłatnym i pasuje.
Co prawda cała operacja mi się przedłuży przez wyjazd do egiptu ale pod koniec stycznia powinienem mieć wszystko zamknięte.Wolę się nie spieszyć i mieć wszystko dokładnie zrobione :)No i pozostaje jeden problem muszę znaleść odpowiednio dużą walizkę aby zmieścić hełm i strój bo jakoś muszę się przemieszczać z tym wszystkim z Poznania na eventy dopóki nie zrobię prawka :)
Obrazek
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Royal Guard - Kir Kanos

Post autor: sternik »

Kup sobie wielką skrzynie (plastikową ) budowlaną :) na kułeczkach .Ja oglądałem taką w brux ,kosztuje 100€ i spokojnie zmieśi 2 chełmy,stroje i broń :)
przykład : http://www.meble.pl/nowosci-produktowe, ... ,1009.html
Nie musi być stanleya bo te sa najdrozsze ale tego typu :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Martinez
Polish Garrison
Posty: 1852
Rejestracja: 12 lut 2008, 11:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Royal Guard - Kir Kanos

Post autor: Martinez »

Sternik a będziecie w Toruniu??
Może wtedy moja femme pogadała by z twoja i te wykroje byś mógł mi przywieźć :D
Obrazek

2009 X 12 2010 X 10 2011 X 5 2012 X 3 2013 X 2
TI-1415
Polish Garrison Retired
Posty: 3095
Rejestracja: 28 lut 2006, 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Royal Guard - Kir Kanos

Post autor: TI-1415 »

Kogi pisze:Piszę tutaj, bo się lekko podk***iłem. Odnośnie hełmów od tego kolesia w Anglii, które kupiłem ja oraz Falcon. Jako, że czekanie miesiąc na przesyłkę mnie już lekko zaczęło nudzic, powysyłałem maile czemu tak długo, skoro inne przesyłki dochodzą w max 2 tygodnie. Najpierw zostałem zbyty zapewnieniami, że nie ma problemu, ma przesyłki ubezpieczone etc. A teraz jeszcze mi napisał, że wrócili mu Urząd Celny zwrócił przesyłkę. Jako że jesteśmy w UE, więc customs nie mają nic do tego, to stwierdziłem, że koleś po prostu robi mnie w wała. Wiem, że również Falcon przesyłki nie otrzymał, a zamówiłem jeszcze przede mną.
Kategorycznie ODRADZAM zakupy u tego sprzedawcy.
A ja zakupiłem też ten Hełm od tego kolesia :D Tylko za pośrednictwem kolego Kielo :D Hełm doszedł bez problemu :D
Baron Soontir Fel
the 181st Imperial fighter group-Leader
Obrazek
Obrazek
"Fel is the best Imperial pilot alive."
Obrazek
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Royal Guard - Kir Kanos

Post autor: sternik »

Martinez -
Na 99,99% :) Szukamy dobrego połaczenia z Toruniem bo Monika musi być w poniedziałek w pracy więc zostaje właściwie tylko samolot a do Torunia nic nie lata :( Trzeba napisać do ojca dyrektora żeby pomyślał o lotnisku :D :D :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Martinez
Polish Garrison
Posty: 1852
Rejestracja: 12 lut 2008, 11:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Royal Guard - Kir Kanos

Post autor: Martinez »

To lećcie do Wawy a potem ze mną do Torunia ja wybieram się w piątek a wracam w niedziele
Obrazek

2009 X 12 2010 X 10 2011 X 5 2012 X 3 2013 X 2
Awatar użytkownika
Wielebny
Polish Garrison
Posty: 210
Rejestracja: 15 sie 2008, 12:54
Lokalizacja: BRODNICA WLKP
TKID: 11814

Re: Royal Guard - Kir Kanos

Post autor: Wielebny »

Walizka na kółkach fajna tylko ludzie by dziwnie patrzyli jak bym jechał komunikacją zbiorowego transportu,ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma
Obrazek
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Royal Guard - Kir Kanos

Post autor: sternik »

Martinez -
Propozycja zachęcajaca tylko ze lecąc w Wawie mogli bysmy być dopiero po22 a w niedziele wylot do brux o 18 no i jeszcze zaporowa cena biletów bo na dzień dziesiejszy 2os w 2 str to ponad 1500 zł !! Problem jest taki że teraz byliśmy miesiac na urlopie i Monice nie chcą dać nawet kilku dni zwłaszcza że od września rusza parlament i będą mieli sporo roboty .W pt pracuje do 16 a w pon od 8 . Musze pogadać jeszcze z przewoznikami prywatnymi ,może uda mi się załatwić wyjazd w pt koło 18 to na rano byśmy byli w Toruniu i powrót bezpośrednio z Torunia w niedziele rano . Bardzo chcieli byśmy przyjechać wiec będziemy kombinowac :)

malarkotor -
A co sie będziesz przejmował jak ktoś patrzy?? Niech patrzy i niech sie uczy!! :D Ludzie dużo dziwniejsze sprzęty wożą komunikacją miejską :D więc co tam taka walizeczka :) Z resztą założysz polówke ,na walizke przyczepisz logo 501st PG i wszyscy będa myśleli że wracasz z frontu :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Sizar
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 3572
Rejestracja: 20 gru 2006, 23:35
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: Royal Guard - Kir Kanos

Post autor: Sizar »

sternik pisze:
malarkotor -
A co sie będziesz przejmował jak ktoś patrzy?? Niech patrzy i niech sie uczy!! :D Ludzie dużo dziwniejsze sprzęty wożą komunikacją miejską :D więc co tam taka walizeczka
Jasne, np. Gaffiego lub Tuskenska strzelbę na CE w Londynie. :D :lol: :D . Kierowca autokaru byl bardzo zdziwiony jak zabaczyl co przywiozł do Brytyjskiej stolicy :lol: :D :lol:
SL 6426 Cezary "Sizar" Żołyński
501st Legion Polish Garrison



Suszymy ząbki Panowie :)
Awatar użytkownika
Wielebny
Polish Garrison
Posty: 210
Rejestracja: 15 sie 2008, 12:54
Lokalizacja: BRODNICA WLKP
TKID: 11814

Re: Royal Guard - Kir Kanos

Post autor: Wielebny »

Powiedz mi Sternik masz już może te wykroje jak w burdzie o których tutaj mówiłeś abym mógł se kopsnąć do krawcowej i uszyć w końcu ten strój.
Obrazek
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Royal Guard - Kir Kanos

Post autor: sternik »

3 Lata czekania ,szuknia kombinowania i .... właśnie została nadana w stanach paczka dla mnie, a w środku :
TADAM !! :D
ObrazekHosted on Fotki
Obrazek
Awatar użytkownika
Martinez
Polish Garrison
Posty: 1852
Rejestracja: 12 lut 2008, 11:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Royal Guard - Kir Kanos

Post autor: Martinez »

WOW :shock: :D
Obrazek

2009 X 12 2010 X 10 2011 X 5 2012 X 3 2013 X 2
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sovereign Protectors”