Royal Guard - Guzes

Gwardziści Imperium i Republiki, Kir Kanos, Carnor Jax
http://www.forcepike.net/
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
guzes
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 596
Rejestracja: 25 maja 2012, 20:36
TKID: 18108

Re: Royal Guard - Guzes

Post autor: guzes »

Jok pisze:Guzes miałbym prośbę - mozesz dać lepszej jakosci zdjecia piki? Chciałbym dopasować swoją do Twojej ;)
W wolnej chwili podeślę.
A oto podstawka pod hełm, którą ostatnio zrobiłem.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Royal Guard - Guzes

Post autor: sternik »

Wygląda zacnie :) Mój a właściwie Carmen hełmik stoi na nodze od lampki z ikei .Taki sam patent jak twój ale bez tego eleganckiego logosa :) i zakończony styropianową kulką. Pierwsza myśl jaką miałem na stojak to wykorzystanie stojaka na papier do d...toaletowy :) ale lampka była tańsza :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Snootles
Eagle Base XO
Posty: 475
Rejestracja: 13 wrz 2012, 12:19
Lokalizacja: Ełk

Re: Royal Guard - Guzes

Post autor: Snootles »

sternik pisze:Wygląda zacnie :) Mój a właściwie Carmen hełmik stoi na nodze od lampki z ikei .Taki sam patent jak twój ale bez tego eleganckiego logosa :) i zakończony styropianową kulką. Pierwsza myśl jaką miałem na stojak to wykorzystanie stojaka na papier do d...toaletowy :) ale lampka była tańsza :D
u nas sprawdzał się do tej taki oto stołeczek z Biedronki zagrabiony dzieciom :) zielony smok pilnował garnka RG ;)
Awatar użytkownika
guzes
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 596
Rejestracja: 25 maja 2012, 20:36
TKID: 18108

Re: Royal Guard - Guzes

Post autor: guzes »

sternik pisze:Wygląda zacnie :) Mój a właściwie Carmen hełmik stoi na nodze od lampki z ikei .Taki sam patent jak twój ale bez tego eleganckiego logosa :) i zakończony styropianową kulką. Pierwsza myśl jaką miałem na stojak to wykorzystanie stojaka na papier do d...toaletowy :) ale lampka była tańsza :D
OOO i jak sprawdza się kulka? Nie niszczy się? Tutaj miałem również taką zastosować jednak nie byłem pewien czy wytrzyma.
Logo okrągłe troszkę nie wyszło ze względu na cienie :/. Dobrze wyraźna dopiero pod odpowiednim kątem. Podstawa to je amelinium :), napisy wypalone laserem. Całość widać dopiero pod odpowiednim kątem. Ogólnie jestem zadowolony z podstawki bo spełnia swoją rolę, chłopaki odzyskali stołek :) i jakoś to wygląda :).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sovereign Protectors”